Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okres w ciąży

30 paź 2015 - 08:23:23

oj tak. Pamiętam kiedyś byłam u bratanicy w szpitalu, już niepamiętam z czym miała problemy , że musiała wylądować w szpitalu, ale to było jakieś 3 lata temu. Serce mi wtedy pękło. Bo pamiętam idziemy na oddział do Zosi, a obok w sali w łóżeczku malutki chlopiec coś ok 1,5roczku. Pamiętam miał rączek zawiniętą w bandaż i siedział w tym łóżeczku sam, samiutki - miał tylko misia. I pytam się mojej bratowej czemu on sam siedzi? A ona powiedziała, że rodzice go tutaj zostawili, zrzekli się praw i po prostu zostawili. No ścieło mnie to strasznie :( Następnego dnia jak przyszliśmy do Zosi, to już ktoś był u niego, a okazało się, że to ludzie z domu dziecka.

No coś strasznego, pamiętam jak dziś jak ten chłopiec siedział sam i sie rozglądał i zaczepiał te pielegniarki. MAsakra.

okres w ciąży

30 paź 2015 - 08:30:10

Cytat
mines911
oj tak. Pamiętam kiedyś byłam u bratanicy w szpitalu, już niepamiętam z czym miała problemy , że musiała wylądować w szpitalu, ale to było jakieś 3 lata temu. Serce mi wtedy pękło. Bo pamiętam idziemy na oddział do Zosi, a obok w sali w łóżeczku malutki chlopiec coś ok 1,5roczku. Pamiętam miał rączek zawiniętą w bandaż i siedział w tym łóżeczku sam, samiutki - miał tylko misia. I pytam się mojej bratowej czemu on sam siedzi? A ona powiedziała, że rodzice go tutaj zostawili, zrzekli się praw i po prostu zostawili. No ścieło mnie to strasznie :( Następnego dnia jak przyszliśmy do Zosi, to już ktoś był u niego, a okazało się, że to ludzie z domu dziecka.

No coś strasznego, pamiętam jak dziś jak ten chłopiec siedział sam i sie rozglądał i zaczepiał te pielegniarki. MAsakra.
Owszem to jest straszne ale być może w tym przypadku matka dziecka zrobiła to z bólem serca.W sensie że wiedziała, że nie może dac dziecku normalnych warunków itd. itd. i wolała zostawić niż np. zabić itd.Różne są sytuacje.Kobieta bez uczoc to kobieta która rodzi i zabija ,ta która zostawia niewiadomo jaki jest tego powod a są naprawdę różne sytuacje.
Są kobiety które zdaja sobie sprawę ze nie dadzą rady i po prostu oddają dziecko dają im szanse na normalne życie.Owszem sa i takie które maja gdzies dziecko ,ale czasem trzeba najpierw poznać sytuacje zanim ocenimy człowieka.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-30 08:33 przez filipekkrol.

okres w ciąży

30 paź 2015 - 09:57:48

oj, tak z tym się zgodze, bo różne sytuacje są. Kiedyś natknełam się na "ogłoszenia" typu oddam dziecko, ale to nie ze względu na to, że go nie chce, tylko po prostu głownie z powodów finansowych, ale to była adopcja ze wskazaniem. No na pewno, lepiej oddać w dobre ręce niż zostawić na śmietniku czy gdzieś indziej.

okres w ciąży

30 paź 2015 - 21:23:43

Ktoś chce, nie chce, może nie może. Nie powinniśmy piętnować kobiet które podejmują takie decyzje, bo lepiej oddać takie dziecko i dac mu szansę, niż wrzucić do rzeki, zakopać itp..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zespół policystycznych jajników,a ciąża,proszę o pomoc.