Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 14:12:43

Witam...mam problem otóż nigdy jeszcze nie uprawiałam stosunku tylko raz były tzw.''pieszczoty z chłopakiem'' na początku sierpnia. Przez ten czas dostałam dwa okresy i zrobiłam trzy testy wyszły negatywne, ale po dłużyszm czasie około godz, dwóch wyszły takie blade dosłownie takie niteczki bladoróżowe. Czytałam na ulotce że nie odczytywać testu po 10 minutach. Moje pytanie czy jednak mogę być w ciąży ? Dodam że to był jeden raz a nie uprawiałam stosunku.Minęło od tego czasu sporo prawie 3 miesiące więc raczej powinny się pojawić dwie widoczne kreski co o tym myślicie ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-17 14:18 przez leila123.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 14:38:38

Nie jesteś w ciąży :p

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 15:37:24

nie

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 15:40:25

Absolutnie nie! :)

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 16:25:20

Zrobiłam dziś ten trzeci i po godz, dwóch wyszła taka kreska nie wiem czy mam się obawiać ? Na początku taka nie wyszła wogóle.

Zrobiłam dziś ten trzeci i po godz, dwóch wyszła taka kreska nie wiem czy mam się obawiać ? Na początku taka nie wyszła wogóle.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-17 16:25 przez leila123.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 16:40:49

"- nigdy jeszcze nie uprawiałam stosunku tylko raz były tzw.''pieszczoty
z chłopakiem'' na początku sierpnia.
-Przez ten czas dostałam dwa okresy
-zrobiłam trzy testy wyszły negatywne, "
Żartujesz sobie?? Jak miałaś zajść w ciąże jak nigdy nie uprawiałaś seksu, a po pieszczotach z chłopakiem dostałaś 3 razy miesiączkę. Dodatkowo zrobiłaś 3 testy, które wyszyły negatywne??
Jak aż tak się schizujesz, to może odpuść sobie może te pieszczoty?? Po co potem masz aż tak się stresować??
Po takim czasie test może pokazywać błędny wynik więc się nie sugeruj tym co wskazuje po 2 godzinach. Nie jesteś w ciąży.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 17:02:22

wez sie do lekcji a nie glupotami forum zasmiecasz

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 17:07:54

Ja myślałam, że Ty już urodziłaś, a tu nadal wątpliwości?

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 19:01:04

Czyli mógł być to wadliwy test poprostu ? Tylko na początku ciąży mogą wyjść jasne kreski a później już dwie duże?

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 19:18:10

Po godzinie test już jest nieważny i bez znaczenia ile masz tam kresek. Po drugie dostałaś już 2 razy okres więc NIE jesteś w ciąży. Albo udajesz albo jesteś naprawdę głupia.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 19:35:55

Brak mi słów.. Ile Ty masz lat? Pewnie 15 bo w przeciwnym wypadku nie pisalabys takich rzeczy na serio..

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 19:48:38

Nie jestem głupia. Poprostu najgorsze to jest czytać te rzeczy na internecie i wmawiać sobie.A dziewczyna zestresowana we wszystko uwierzy.
- w ciąży moze byc przez początek miesiaczka
-przez peetnig można zajść

Stąd te obawy i jeszcze przed tym drugim okresem miałam plamienia.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 19:57:18

Cytat
leila123
Nie jestem głupia. Poprostu najgorsze to jest czytać te rzeczy na internecie i wmawiać sobie.A dziewczyna zestresowana we wszystko uwierzy.
- w ciąży moze byc przez początek miesiaczka
-przez peetnig można zajść

Stąd te obawy i jeszcze przed tym drugim okresem miałam plamienia.
Jak nie jesteś gotowa na dziecko, to trzymaj nogi razem. Możesz dla odmiany zająć swoją głowę np. nauką.
W ciąży może być krwawienie/plamienie, nie miesiączka.
Przez petting można zajść w ciążę, ale nie dlatego że Twój chłopiec przed włożeniem Ci ręki był w toalecie.
To już chyba ze 4 Twój wątek, nie wiem po co je zakładasz skoro nie czytasz odpowiedzi.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 20:03:10

Ale kobieta jak to kobieta dobiera dla Siebie najczarniejszy scenariusz ;p no cóż jednak nie jestem kobietą która twardo stąpa po ziemi w takich sytuacjach. Jednak po takim czasie zaczynałam wymyślać sobie że mogło dojśc do wytrysku i nie tylko miał palce to TYLKO i wyłącznie objawia się może i urojoną ciążą.Masakra.

Czy to ciąża?

17 paź 2015 - 20:12:29

Nie kobieta, tylko dziecko. Kobieta wie, w jaki sposób można ją zapłodnić. Kobieta jak już ma takie schizy to idzie do lekarza, żeby się upewnić, pozbyć schiz i wrócić do życia, a nie spędza czas na forach internetowych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plastry Evra