Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z tabletek na npr

07 paź 2015 - 11:59:46

Dziewczyny stosuję tabletki antykoncepcyjne natomiast coraz częściej myślę o rozpoczęciu naturalnej metody antykoncepcji jaką jest metoda termiczna, powiedzcie mi czy po odstawieniu leków odrazu mogę stosować tę metodę czy lepiej dopiero po 1 cyklu ?

z tabletek na npr

10 paź 2015 - 12:12:30

To nie jest metoda antykoncepcji :) Ale mozna w ten sposob uniknac ciazy. Tylko pod warunkiem regularnych cyklow i doskonalej znajomosci swojego ciala. Po odstawieniu tabletek cykle nie są idealnie rowne, z reszta w dzisiejszych czasach, malo ktora kobieta ma takie cykle.
Ale jesli nie przeszkadza Ci obawa, ze np przez przeziebienie przesunie sie owulacja i w tą ciążę zajdziesz, to stosuj. Ja kiedys tak obserwowalam swoj cykl, ale nie planujac ciazy i tak nie odwarzylam sie na seks bez zabezpieczenia.

z tabletek na npr

27 paź 2015 - 21:07:43

Jest tyle innych metod antykoncepcji, tabletki wg mnie to dobre wyjście no chyba,że ktoś nie ma stałego partnera to wtedy prezerwatywa. Nie myślałas o spiralii? Zakladasz raz na 5lat i masz spokój.

z tabletek na npr

27 paź 2015 - 21:07:43

Jest tyle innych metod antykoncepcji, tabletki wg mnie to dobre wyjście no chyba,że ktoś nie ma stałego partnera to wtedy prezerwatywa. Nie myślałas o spiralii? Zakladasz raz na 5lat i masz spokój.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy intymne rok po porodzie