Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:49:44

Wybierz się do lekarza bo plamienia czy upławy o brązowym zabarwieniu mogą świadczyć o jakiś chorobach wewnętrznych pochwy . W ciąży na pewno nie jesteś bo o ciąży świadczą inne tez objawy ... powodzenia

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 21:54:19

Serio, musialby dojsc w reke, po czym zabrac sie nią za ciebie, zeby byla jakakolwiek szansa. Na przyszlosc radze jednak do kina chodzic ogladac filmy, a pieszczoty zostawic dla partnera, a nie kolesia. A najpierw wybrac sie do gina.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 22:01:47

Cytat
leila123
Mam 17 lat.Nie mam partnera. Wsumie po tym zajściu niedługo skończyliśmy kontakt, ale to nie był ten powód. Chodziło mi wsumie czy jest możliwość od czegoś takiego zajść w ciążę gdybając miał tą spermę, a ja dni płodne :) No nic pozostało mi czekać w nast tyg robię test. Zobaczymy :)

Powiem tak: masz wystarczająco dużo lat, żeby iść do ginekologa i się przebadać. Ja się wybrałam dość późno na pierwszą wizytę (miałam około 20 lat) i żałuję, że nie poszłam wcześniej, bo okazało się, że mam parę spraw wymagających leczenia.
Objawy o których piszesz mogą mieć podłoże zdrowotne, a o zdrowie zawsze warto dbać.
Dodatkowo warto, abyś się doszkoliła w kwestiach seksu i antykoncepcji. Za jakiś czas możesz mieć ochotę na palcówkę, lub inną formę kontaktu z jakimś chłopakiem i warto wiedzieć na co możesz sobie bezpiecznie pozwolić.

Czy możliwa ciąża?

25 wrz 2015 - 22:05:22

jeśli nie jesteś trollem...idź do ginekologa. mogłaś złapać,ale nie dziecko tylko infekcję,koleś łap mógł nie umyć i Cię poczęstował jakąś niespodzianką:) okres w Twoim wieku jest sytuacją zmienną.raz może być słabszy,raz silniejszy,dłuższy,krótszy itd,wakacje w tym roku dały w kość upałami i może twój organizm odreagowuje zmęczenie,czy rozstanie z "kolesiem". ciąża ,jeśli nie współżyłaś ani nie podejmowałaś innych ryzykownych czynności nie powinna mieć miejsca.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 11:18:43

Nie mozliwa.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 12:53:50

he,he żałośnie dziecinne.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 13:36:46

Ile ty masz lat? bo nie wiem czy jaja sobie robisz czy tak poważnie piszesz?

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 14:43:13

Dolce77 czemu ''żałośnie dziecinne''? Nie jest mi w cale do śmiechu. Co dzień przeżywam tą sytuację i może to Dla Was być śmieszne ale zapytać mogłam. I jak Widać są w tej Polsce ludzie którzy nie wyśmiewają aa potrafią pomóc.

Nika16151 mam 17 lat. I nie na jaja tego nie pisze.

Asztarte kurcze dzis to juz masakra. Okres jak widać nie przyjdzie aa gdy oddaje mocz to na papierze mam plamienia czerwone. Jej już nw co poradzić na to.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-26 14:46 przez leila123.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 14:49:20

Autorko nie dziw się, że jesteś brana za trolla, bo Twoja domysły są dla większości osób tak absurdalne, że mogą wyglądać na prowokację:) pewnie sama bym tak stwierdziła, gdybym nie przeczytała całego wątku, po którym stwierdziłam, że to nie prowokacja, ale brak podstawowej wiedzy. Jesteś młodziutka, masz prawo wielu rzeczy nie wiedzieć, ale w tej sytuacji lepiej nie brać się za seks, żeby nie było przykrych konsekwencji. Bo głupie komentarze na forum to pikuś, gorzej jakbyś z tej niewiedzy kiedyś w ciążę zaszła;)
Tak więc śmigaj do ginekologa, przebadaj się i koniecznie dokształć w zakresie seksu i antykoncepcji;)

[edit] Z tego co piszesz najprawdopodobniej masz jakąś infekcję, więc lekarz (przynajmniej pierwszego kontaktu "na już";) Cię nie ominie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-26 14:50 przez justangel.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 14:54:15

Tak wiem, że to tutaj dla niektórych śmieszne. Może i dla każdego, no ale cóż.Zrobie test w tym tyg ii zobaczymy jaki bd wynik :) Z wizytą u ginekologa jeszcze poczekam, aa może by tak zrobić badania na mocz?

I wiem że to teraz zabrzmi dopiero dziecinnie ale i tak obawy są: otóż po tej pal... poczułam jakby plemnik mi przeszedł przez ciało, który mnie zapłodnił.. Czy to już na tle psychicznym wariuje czy to może się okazać czymś wartym uwagi ?:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-26 15:08 przez leila123.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 15:31:21

Cytat
leila123
I wiem że to teraz zabrzmi dopiero dziecinnie ale i tak obawy są: otóż po tej pal... poczułam jakby plemnik mi przeszedł przez ciało, który mnie zapłodnił.. Czy to już na tle psychicznym wariuje czy to może się okazać czymś wartym uwagi ?:/
ściana Jeżeli to nie jest prowokacja, to zaczynam tracić wiarę w ludzkość :o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-26 15:31 przez Namalowana18.

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 16:31:36

Namalowana18 Nie to nie prowokacja ! Ja się naprawdę obawiam...aa zwłaszcza dlaczego nie mam okresu a te plamienia..Już świruję i wymyślam 100 opcji

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 17:18:17

Cytat
leila123
Tak wiem, że to tutaj dla niektórych śmieszne. Może i dla każdego, no ale cóż.Zrobie test w tym tyg ii zobaczymy jaki bd wynik :) Z wizytą u ginekologa jeszcze poczekam, aa może by tak zrobić badania na mocz?

I wiem że to teraz zabrzmi dopiero dziecinnie ale i tak obawy są: otóż po tej pal... poczułam jakby plemnik mi przeszedł przez ciało, który mnie zapłodnił.. Czy to już na tle psychicznym wariuje czy to może się okazać czymś wartym uwagi ?:/

A czemu chcesz czekać z wizytą u ginekologa?
Palcówki w kinie się nie wstydziłaś, ale do lekarza wstyd iść?
A z resztą objawów do psychologa...

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 17:19:43

Nie nie wstydze. Czyli to moje wariacje już ?:D

Czy możliwa ciąża?

26 wrz 2015 - 18:01:49

ja zawsze plamienia mam przed okresem wiec to nie jest jakis objaw :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolog Kraków