Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

16 minut temu

Budowa domu

20 minut temu

Projekt wnętrza

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Myślicie, że warto wykonać badania prenatalne profilaktycznie? W sensie, wtedy gdy nawet nie ma żadnych przeciwwskazań, przesłanek ku temu.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Moim zdaniem warto jest sobie zrobic. Na nfz jest to zlecane zwykle trochę starszym kobietom. Tak po 35 roku życia ale nie jest to takie drogie badanie . Mnie test pappa kosztował zaledwie 100 zł niecałe tak wieć jeśli boisz się to możesz sobie to zrobić dla własnego spokoju. Jest to pobierane z krwi przy normalnych badaniach. Tutaj masz rozpiskę badań: http://wizyta24.pl/badania-diagnostyczne/badania-prenatalne-ciazy-kiedy-nalezy-je-wykonywac/ - jakie badania prenatalne wykonuje się w którym okresie ciąży. Jest ich wiele.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 5/5

warto, z tego względu że lepiej dmuchać na zimne a z doświadczenia wiem że jak masz pewne przeczucie to lepiej posłuchać siebie i dla spokoju zrobić badania. Ja tak miałam akurat w innym przypadku. Historia jest długa więc skrócę ją... miałam ból barku i lekarz 1 kontaktu to olał,głupio tłumaczył ale uparłam się i poszłam do Ultragenu na prześwietlenie, okazało się że miałam jakieś tam zwyrodnienie :/

Warto zadbać o swoje zdrowie, ale jak się nie lubi chodzić po lekarzach to można chociażby odwiedzić portal o badaniach i leczeniu żeby wiedzieć co nam pomoże. Ja ostatnio natrafiłam na badania-medyczne.pl i jestem zadowolona,polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miesiączka a wspołżycie