Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie :) Jak w temacie - dziś rano miałam wrażenie, jakby moje piersi stały się pełniejsze i bardziej jędrne czy coś w tym rodzaju. Jakby po ćwiczeniach na ujędrnianie. Raczej nie większe, może minimalnie. Ale nie bolą mnie w żadnym miejscu. Od wczoraj przy dotykaniu sutków czuję taki jakby lekki ból, nie jest uciążliwy, ale widać, że są jakby bardziej wrażliwe na ten dotyk. Może są jakby obtarte czy coś? Poza tym raczej żadnych zmian. I pytanie: czy te piersi i sutki mogą byc wynikiem jakby "ugniatania" ich przez mojego chłopaka? Nie ukrywam, że lubi się nimi dość często bawić właśnie w taki sposób ^^ Trochę się obawiam, bo nie chciałabym, by to był objaw ciąży. Wprawdzie uprawiam seks z chłopakiem co kilka dni, ale biorę tabletki anty (jestem w trakcie drugiego opakowania, nie pominęłam żadnej tabletki) i partner nie zawsze kończy w środku... Co myślicie?

Test ciazowy nie kosztuje wiele.. a szybko może rozwiać twoje wątpliwości. .tabletki pewności nie dają. . Ja mam takie objawy ok tydzień przed miesiączką. .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ginekolog pierwsza wizyta