Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

27 minut temu

przestrzeganie diety

59 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

Witam
Mam 22 lata i jestem zalamana nie wiem juz co robic chodze od lekarza do lekarza i nadla nie wiem co mi jest. Zaczne od poczatku jakies pol roku temu mialam jakies dziwne objawy swedzenie odbytu tak jakby cos mi tam chodzilo ale myslalam ze to od hemoroidow bo mialam z tym problemy. Od jakiegos czasu mam takie same objawy w okolicach pochwy, swedzenie i jakby cos mi tam chodzilo, to wszystko nasila sie po slodkim lub jak jest cieplo goraco to jest masakra. Myslalam ze to owsiki bylam u lekarza rodzinnego i wzielam chyba wszystkie mozliwe leki i nic, badania kalu w tym kierunku nic nie wykazalo, poszlam do ginekologa zrobilam wymaz w ktorym wyszla:
Esterichia coli++
Staphylococcus koagualzo- ujemny +,
Enterococcus spp. ++ i pałeczki kw. mlekowego +++
Bralam antybiotyki rozne leki i nadal nic, doktor powedziala ze jak kolejne leki nie pomoga bedzie mnie leczyla na alergie ale gdyby to byla alergia to slodkie nie mialoby na to wpływu i czułabym wszystko takze w dzien a u mnie wszystko zaczyna sie na noc czasami na dniu, zminilam ginekologa we wtorek zrobilam kolejny wymaz i w piatek mam wizyte ale boje sie ze znow dostane jakies leki i nie pomoze. Co mam robic gdzie isc? moze miala ktoras podobny przypadek?

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Moja mama to miała. Straszne objawy swędzenia najpierw okolice odbytu, a później się przeniosło wyżej. Po stu wizytach okazało się, że to alergia pokarmowa. Na wiele różnych składników, mama robiła cały taki panel, za który zapłaciła ok. 1000 zł, ale wie już na co konkretnie jest uczulona, jakie są alergie krzyżowe z tymi składnikami pokarmu i póki nic takiego nie zje wszystko jest w porządku. Była tak załamana jak Ty, też to się nasilało w różnych porach dnia, ale jest już ok. Zainwestuj w naprawdę dobrego alergologa. Ale takiego dociekliwego do granic możliwości. My mamy taką profesor we Wrocławiu...

Moja mama to miała. Straszne objawy swędzenia najpierw okolice odbytu, a później się przeniosło wyżej. Po stu wizytach okazało się, że to alergia pokarmowa. Na wiele różnych składników, mama robiła cały taki panel, za który zapłaciła ok. 1000 zł, ale wie już na co konkretnie jest uczulona, jakie są alergie krzyżowe z tymi składnikami pokarmu i póki nic takiego nie zje wszystko jest w porządku. Była tak załamana jak Ty, też to się nasilało w różnych porach dnia, ale jest już ok. Zainwestuj w naprawdę dobrego alergologa. Ale takiego dociekliwego do granic możliwości. My mamy taką profesor we Wrocławiu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 14:49 przez mssentenced.

Sprawdz dokładnie bo możesz mieć wszy łonowe.Jak się swędzi i coś łązi to najprawdopodobniej to.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Plamienie z pochwy a antykoncepcja