Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

wydruk z zdjęciem

23 minut temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:28:06

Witajcie kochane;) Od miesiaca juz bije sie z mysla co mi dolega czy ja juz moze zwariowałam i doszukuje sie objawow tzw ciazy urojonej Dodam ze byloby to dla mnie teraz uciazliwe poniewaz jestesmy dopiero przed slubem
Opowiem wam po koleji
A wiec stosunek odbył sie w polowie cyklu bez zabezpieczenia lecz nie bylo wytrysku Miesiaczke dostałam dwa dni wczesniej ale od zawsze mam nieregularne cykle Trwała normalnie 5 dni z tym ze takie obfite krwawienie było tylko drugiego dnia Pozniej juz bardziej brazowe ale było
Dla pewnosci w dniu w ktorym zaczela sie miesiaczka zrobiłam test (po poludniu) wynik negatywny po skonczonej miesiaczce za jakis tydz powtorzzyłam test równiez wynik negatywny A mi wydaje sie ze jestem w ciazy;( Prawy jajnik mnie okropnie boli gdy podnosze noge to jakby tam mnie kamien uciskal i czasami mam niewielkie mdlosci
piersi troche bola ale mam tydz do miesiaczki i zawsze przed @ mnie bolaly
DZIEWCZYNY PORADZCIE COS BO ZWARIUJE!

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:32:13

jeżeli masz wątpliwości to zmykaj do ginekologa! ;)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:33:44

Przede wszystki. Zrobilas dwa testy i byly negatywne. A dolegliwosci ktore Ci towarzysza moga byc spowodowane jakas choroba lib infekcja. Co powiesz na wizyte u ginekoloGa?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:34:03

Zrob jeszcze jeden test i idz do gina. Jak nie ciaza to infekcja i cos z jajnikieM. To nieodpowiedzialne, pytac na forum i nie isc do lekarza. Czy ty jestes dorosla? Chcesz pironic w przyszlosci przez nieleczona infekcje?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-01 11:34 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:35:11

Ja bylam tydzien temy na kontrolnych badaniach. Mam 24 lata. Lekarz jest przemily.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:35:43

Od miesiaca... no brawa na stojaco!

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:43:27

wiem wiem powinnam pojsc ale mam paniczny strach przed lekarzem;(

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 11:48:51

Nie badz malym dzieckiem! Co on Co zrobi? Ugryzie Cie? Juz dawno powinnas pojsc! A co na to Twoj partner? Nie obchodzi go Twoje zdrowie? Dlaczego on Cie nie zaprowadzil od razu do lekarza? Badzcie odpowiedzialnymi ludzmi! Tak nie mozna. Zrozum.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 12:13:19

Cytat
martunia1991
wiem wiem powinnam pojsc ale mam paniczny strach przed lekarzem;(
to moze nie doroslas do seksu skoro boisz sie gina. Bez gumki sie nie boi a lekarza sie boi. Rozwalaja mnie takie osoby. W ciazy tez nie bedziesz chodzic?

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 12:14:22

Nie urodzi bo sie bedzie bala.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 12:21:10

Cytat
Monissia21
Nie urodzi bo sie bedzie bala.
autorka chyba sobie nie uswiadamia jakie moga byc konsekwencje takiego zaniedbania. A pokutowac za "bojanie sie" mamy bedzie dziecko. Jak nic sie nie dzialo to raz na pol roku bylam u gina. A jak tylko sie zaczynalo dziac to lecialam natychmiast.


Powinnas isc miesiac temu. napisalabym jeszcze kilka ladnych slowek, ale ta bezmyslnosc nie jest warta bana

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 12:22:53

objawy masz takie jak i ja, ja mam torbiel na jajniku, ma ok 7 cm, dostałam hormony na jej wchłonięcie, i przeszło. :) podstawą jest wizyta u ginekologa i USG. :) nie ma się czego bać.

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 13:19:06

Cytat
roksolana83
Cytat
Monissia21
Nie urodzi bo sie bedzie bala.
autorka chyba sobie nie uswiadamia jakie moga byc konsekwencje takiego zaniedbania. A pokutowac za "bojanie sie" mamy bedzie dziecko. Jak nic sie nie dzialo to raz na pol roku bylam u gina. A jak tylko sie zaczynalo dziac to lecialam natychmiast.


Powinnas isc miesiac temu. napisalabym jeszcze kilka ladnych slowek, ale ta bezmyslnosc nie jest warta bana

A ja się zastanawiam skąd się takie dziewczyny biorą? Ja rozumiem kiedyś, internetu nie było, ludzie ogólnie byli mniej świadomi wielu rzeczy i nieraz baba wiedziała od drugiej baby, niekoniecznie mądre rzeczy.
Ale w dzisiejszych czasach? Gdzie zarówno jest edukacja w takich tematach, jest internet, wszystko można sprawdzić, przeczytać... A tu i tak padają niestety całkiem często tak głupie pytania:/

Autorko: testy wskazują, że w ciąży nie jesteś, więc raczej powodu do obaw nie masz. A przynajmniej tym razem. Bo nie wiadomo co będzie następnym razem jak się będziesz bzykać z chłopakiem bez zabezpieczenia. Proponuję iść po rozum do głowy i jeśli panicznie się boisz ciąży to powinnaś się zacząć zabezpieczać. Stosunek przerywany to nie jest żadna metoda!
Twoje objawy wskazują, że możesz być chora i w tej kwestii musisz iść do ginekologa. Tłumaczenie, że się boisz to dla mnie argumenty małej, niedojrzałej dziewczynki, więc zamiast tak niemądrze gadać zbierz się w sobie i zapisz na wizytę.

Czyt to moze byc ciaża?

01 maj 2015 - 14:16:23

ale córeczkę już masz prawda? ( ubranko na chrzest ) ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki samopoczucie i wizyta u ginekologa