Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ginekolog - Kraków

08 kwi 2015 - 12:40:02

Cześć ;)
Polecacie jakąś dobrą panią ginekolog w okolicach Krakowa? Bardzo zależy mi na dobrym podejściu do pacjentki.

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Ginekolog - Kraków

13 sie 2018 - 04:13:27

Ja polecam Pania ginekolog , ktora przyjmuje w Klinice Vesuna Krakowie ma świetne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa, bardzo dokładna, podczas badania wszystko skrupulatnie wyjaśnia i tłumaczy, nie trzeba o nic dopytywać. Na konsultację poświęca tyle czasu ile wymaga dana wizyta, nigdy się nie spieszy, a co dla mnie jest bardzo istotne. Klinika wyposazona jest w bardzo dobre usg, przed zajsciem w ciaze nie docenialam tego tak bardzo, ale teraz gdy w brzuszku chowa sie malenstwo wspaniale jest je modz podgladac, a obraz tego usg jest naprawde swietnej jakosci - kazdej mamie polecam wykonanie choc raz 4d piekne przezycie. Polecam Klinike i Pania doktor.

Ginekolog - Kraków

06 wrz 2018 - 17:11:20

Na dobrego ginekologa to i ma mam problem trafić.. Najgorzej było podczas ciąży.. Dopiero za trzecim razem znalazłam dobrego położnika. Ale dobrze że też trafiłam na panią doktor <moderacja>, która wykonuje jedynie badania prenatalne. Posiada naprawdę wielką wiedzę, można zapytać ją o wszystko, a zawsze odpowie z uśmiechem na twarzy i to bardzo dokładnie. Przyjmuje teraz w <moderacja> w Częstochowie, wcześniej u św. Łukasza, może ktoś lepiej skojarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-06 16:44 przez moderator.

Ginekolog - Kraków

03 paź 2018 - 19:56:07

Dobry ginekolog to podstawa, są tacy co potrafią do siebie zrazić.

Ginekolog - Kraków

14 lis 2018 - 09:41:53

pochwalony wszystkim

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Owulacja czy okres?