Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

operacja oczu

10 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Witajcie, od niedzieli mam taki problem. to chyba upławy. Przepraszam za szczerość, ale wciąż leci ze mnie wodnisty śluz o żółto seledynowej barwie. Nic mnie nie swędzi, śluz jest bezzapachowy. Najgorzej jest w nocy, muszę się przebierać. Miałyście kiedyś coś podobnego? Co sądzicie? dodam że od 3 lat używam plastrów antykoncepcyjnych i nigdy nie miałam problemów intymnych. pozdrawiam.

Proponuję iść do lekarza ginekologa - nic nie zastąpi wizyty u niego...

ginekolog tylko może Tobie pomóc :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

właśnie wczoraj byłam w aptece i kupilam GINEINTIMA ACTICAND 30. wczoraj wieczorek zastosowalam globulke, dzisiaj spróbuję z drugą. Pani w aptece powiedziala ze to mi powinno pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Brawa dla ciebie. A ginekolog cie gryzie, bije? Co ci robi? Krzywdzi cie jakos? Ty czujesz sie w jakikolwiek sposob odpowiedzialna za zdrowie dziecka, jesli np zajdziesz w ciaze? Zadna antykoncepcja nie chroni w 100 procentach, a nieleczone infekcje moga doprowadzic do poronien lub choroby dziecka. Pani w aptece powiedziala.... a pani w aptece wie wszystko, prawda? Na takie objawy jak masz dostalam antybiotyk na 15 dnI doustnie, antybiotyk dopochwowo, krem, probiotyki i obowiazkowo badania po zakonczeniu leczenia. jestes zwyczajnie nieodpowiedzialna i dziecinna.

A to co dostalas to 2 szczepy bakterii lactobacillus. Zawze sa stosowane jako dodatek do leczenia. Same w sobie infekcji nie wylecza. Jeden lek zabija zle bakterie, ten lek zagniezdza dobre. Pani wcisnela ci to, co dalo sie wcisnac bez recepty. Brawa dla ciebie. Dorosla odpowiedzialna kobieta



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-25 12:37 przez roksolana83.

Zgadzam się z roksolana83... Ginekolog ani nie gryzie, ani nie bije - to lekarz, jak każdy inny, a najważniejsze jest zdrowie, więc zamiast aplikować sobie różne cuda (a pewnie zaraz pojawią się "ciocie dobra rada", proponujące wpychanie czosnku, selera i komody po same pachy), idź autorko do lekarza, jak normalna, mądra kobieta.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

ja tylko zapytałam, a Wy na mnie skaczecie. ZAMYKAM WĄTEK, dziękuję.

sorry temat tabu, każda ma coś do powiedzenia , ale rzeczywiście my nie jesteśmy w stanie wyleczyć twoją przypadłość wal do gina, to może być coś poważnego.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Gine intima pomogla

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

znam to, też miałam z tym kłopot, stosowałam Lactovaginal i przyznam, że przeszło. Moim zdaniem to najlepszy środek.

Krimzoni masz racje, ja dostałam Lactovaginal od ginekologa na leczenie upławów. Lek ten reguluje ilośc wydzieliny z pochwy, chroni przed infekcjami. Nie zawsze musi byc podany antybiotyk by pomogło, co nie znaczy, że mamy unikac ginekologów.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Nic samemu nie aplikować.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Czy ja wiem czy nic samodzielnie nie aplikować....Zapalenie pochwy nie jest takie rzadkie oraz jakbym biegała z każdą infekcją do lekarza to swego czasu byłabym u niego codziennie. Zwykle wystarczało zastosowanie odpowiedniej maści oraz globulek. Polecam wybrać sie po prostu do apteki oraz powinni Wam tam doradzić dobry środek. Niestety ale jest to spowodowane głównie tym, ze okolica pochwy jest bardzo blisko okolicy odbytu....

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Wiecie, że wiele infekcji jest spowodowane tym, że znajdujemy glifosat w podpaskach? To bardzo toksyczna substancja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EllaOne