Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ginekolog - ceny

19 mar 2015 - 19:45:24

Witam :)
Pierwszy raz wybieram się na wizytę do ginekologa i jestem zupełnie zielona...
Wybieram się prywatnie, chciałabym, żeby przepisał mi krążek antykoncepcyjny.
Mam pytanie co do cen, bo nie mogę tego rozgryźć.
Na stronie wyświetlają się takie informacje:

Badania prenatalne
350 - 370 zł
Prowadzenie ciąży
100 zł
Antykoncepcja
100 zł
Kolposkopia
150 zł
USG płodu
100 - 200 zł
Krioterapia
300 - 500 zł
Konsultacje ginekologiczne
100 - 130 zł
Cytologia
50 zł
Wkładka domaciczna
400 - 750 zł
USG piersi
80 - 100 zł
USG ginekologiczne
100 zł

Umawiałam się przez internet, wyświetliło mi, że koszt wizyty to 100-130 zł. I tu pojawia się moje pytanie, czy jeśli chcę poprosić o przepisanie antykoncepcji, to zgodnie z powyższymi informacjami (antykoncepcja 100 zl), dokładam do tego 100 zł? Czyli koszt takiej wizyty to 200-230 zł? Czy przepisanie środków antykoncepcyjnych jest już wliczone w 100-130 zł?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

up up :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-19 20:14 przez KroplaRosy.

ginekolog - ceny

16 kwi 2015 - 17:15:16

Czy ktoś był u ginekologów w klinice http://www.sanivitas.pl/ ? Podobno mają dobrych lekarzy, ale nie wiem jak z cenami

ginekolog - ceny

16 kwi 2015 - 17:21:12

zależy , to co napisałaś nie musi tyle kosztować, w każdym mieście są trochę podobne ceny .
Ja jak byłam prywatnie to ginekolog zrobiła mi usg dodatkowo i nie płaciłam tyle co osobno .
Najlepiej jakbys trafiła do takiej ginekolog co ma wszystkie urządzenia na miejscu to wtedy koszty nie są takie wysokie.

ginekolog - ceny

16 kwi 2015 - 17:26:05

Ja place 100we ze wszystkim juz.Badania,antykoncepcja

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

ginekolog - ceny

22 kwi 2015 - 09:27:35

Proponuję wykupić pakiet usług medycznych SIGNUM.
Już najtańszy ma nieograniczenie wiele wizyt u ginekologa i jeszcze innych kilku lekarzy.
Najtańszy pakiet kosztuje 65 zł miesięcznie i masz już w tym cytologię też bez opłat dodatkowych, oczywiście antykoncepcję również.
Następny pakiet niebieski ma już dodatkowo prowadzenie ciąży - kosztuje 80 zł miesięcznie.
Jeżeli chcesz, abyś Ty i cała Twoja rodzina była leczona szybko, skutecznie, przez najlepszych lekarzy w 1000 prywatnych placówkach w całej Polsce... To napisz i dowiedz się więcej:
Dowiedz się więcej o OMSIGNUM
Kontakt do mnie
Anna Badowska
727922702
Niezależny Partner S7 - Anna Badowska Wrocław, Wysoka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-04 15:10 przez annafm.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

ginekolog - ceny

22 kwi 2015 - 23:36:37

Hmm a może lepiej udać się do ginekologa, który jest na kasę chorych? Ja tak chodzę, nie jest aż tak źle, ale uważam, że sprzęt mogliby sobie wymienić. Raz byłam prywatnie bo potrzebowałam pilnie recepty na antykoncepcję a w przychodni już nie było miejsca (zapłaciłam 150 zł) to tam to był luksus. Piękne fotele ginekologiczne, zaś u mojego ginekologa w przychodni to są jakieś stare.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-22 23:36 przez ewelinqa12345.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

ginekolog - ceny

31 maj 2015 - 20:00:27

Ja jakos nie mam zaufania do ginekologów z funduszu. Nie wiem dlaczego. Wolę iść prywatnie. niedługo chciałabym iść na zabieg rewitalizacji pochwy do http://premium-medical.pl/strefa-kobiety/nowoczesna-ginekologia Po porodzie moje życie erotycznie nie jest zbyt udane i chcę to zmienić. Poza tym przydałaby mi się jakaś antykoncepcja. Musisz po prostu znaleźć dobrego lekarza a to raczej bez sprawdzenia kilku się nie uda.

ginekolog - ceny

31 maj 2015 - 20:59:38

Odradzam stanowczo nfz, jeśli chodzi o ginekologię, byłam tak u kilku lekarzy i jest dokładnie to samo, czyli pytanie " czy soś się dzieje? przepisać Pani antykoncepcje?" i tyle. Tylko jedna lekarka dała mi skierowanie na cytologie. Jak chodziłam na nfz to nawet nie wiedziałam, że sa inne badania;/ Lepiej zapłacić i być zbadanym, inaczej szkoda czasu... taka prawda

ginekolog - ceny

31 maj 2015 - 21:44:46

ja chodze i tak i tak,wizyta z usg,badaniem itp 100, a na nfz pierwsze co zrobił mi to cytologie i usg,jakos specjalnie nie widze różnicy, z tym ze u nas prywatnie przyjmują po godzinach w tym samym gabinecie

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

ginekolog - ceny

28 lip 2015 - 08:01:42

W każdym mieście ceny są inne, zapytaj koleżanek, mamy, znajomej gdzie chodzą i też się tam wybierz. Ja nie chodzę do ginekologa prywatnie, a jestem bardzo zadowolony.

ginekolog - ceny

08 sie 2015 - 22:44:09

ja to w ogóle mam taką sprawę, że mam ubezpieczenie opłacane przez pracodawce gdzie mogę za darmo iść na wizytę, ale bez badania. więc za nie musż dopłacić dodatkowo hehe głupio.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

ginekolog - ceny

04 wrz 2015 - 12:13:35

Ja zdecydowanie wolę specjalistów, którzy pracują w lepszych klinikach, np. centrum medycznym marki. Dlaczego? Bo jest normalne traktowanie i zupełnie inne podejście do pacjentki. W państwowych zozach często nie można liczyć ani na jedno, ani na drugie.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

ginekolog - ceny

10 lis 2015 - 18:11:47

Ja 2 razy do roku chodzę na prywatne wizyty do lekarza Andrzeja Banacha i cenowo jest ok :) A muszę przyznać, że to bardzo dobry i dokładny lekarz :) Tutaj możecie zdobyć namiary http://kcp.pl/lekarz/andrzej-banach/ginekolog/trzebnica/

ginekolog - ceny

31 mar 2018 - 13:08:41

No własnie najgorzej jak lekarz nie opisze dokładnie i weź się później domyślaj ;/

Mój dr ma akurat właśnie fajnie opisane, <moderacja>masz dokładną rozpiskę co zawiera wizyta i za co płacisz :)
11. Wizyta recepturowa (wypisanie leków antykoncepcyjnych, tabletka po – awaryjna – escapelle)
12. Wizyta antykoncepcyjna (recepta – antykoncepcja, w tym badanie na fotelu ginekologicznym, bez USG)
i tyle w temacie, nie musisz się zastanawiać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-31 13:51 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upławy, infekcja, drożdżaki, grzybica