Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

41 minut temu

szkoła nauki jazdy

42 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 14:58:57

Współżyłam z chłopakiem 16.01.2015 bez prezerwatywy był to mój 6 dzień cyklu czyli 1 dzień po miesiączce jeszcze było rano małe plamienie . Cykle licze od sierpnia 2014 roku i mam sierpien 31 dzien okres , wrzesien 33 okres, październik 34okres , listopad 34 okres ,grudzien 30 dni okres ,styczen 2015 34 dni okres , kochalam sie z chlopakiem 16stycznia bez zabezpieczenia nie doszlo do wystrysku przez nastepne dni kochalismy sie tylko w prezerwatywie zadna nie pekla . Okres powinam w tym miesiacu dostac 12,13 lutego jestem 6 dni przed okresem przez caly czas od 16 stycznia sprawdzalam sluz i byl on nie plodny caly czas bialy i w ogole nie ciagnacy sie 4 dni temu byl taki bialy i ciagnal sie ale nie byl przezroczysty i bylo on tylko taki rano a wieczorem byl znowu nie plodny i do tej pory dzisiaj tez jest nie plodny 3 dni temu bylo mi zimno i mialam dreszcze. nie mam kataru a ni kaszlu ale moje temperatura ciala wczoraj 6.02 wynosila 37.2 pod pacha potem wzielam 2 ibupromy i 1 max grip zmierzylam ja o 22 godzinie i wynosila 36.7 czyli spadla , cialo jest takie lekko roztrzesione nie wiem czy to z nerwow . i wczoraj tez 06.02 zmiezylam piewrszy raz temp. w pochwie ale to byla godzina 18 i wynosila 37.5 dzisiaj rano zmierzylam 0 7:40 na spoczynku nie wstawalam i wynosila 36.7 , cialo 36.8 . Dzisiaj przed chwila miezylam temperatura ciala 37 czyli temerpatura wzrosla czy mam sie czym przejmowac i denerwowac ? Czy poprotsu moj orgaznim broni sie przed grypa czy przeziebieniem ?

Zrobilam 07.02 test po poludniu wyszedl negatywny - 23 dni po wspolzyciu
Ztobilam test dzisiaj 09.02 z porannego moczu wyszedl negatywny - 25 dni po wspolzyciu.

Stan pod goraczkowy caly czas mam 37.2 i jestem zmeczona . Dodatkowo jak coś zjem nie odbija mi sie jedzeniem tylko powietrzem i czuje taka ciezszkosc na zoladku . Moze to byc od zoladka?

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 15:00:37

Oj nie jestes.

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 15:04:16

Za wcześnie, by organizm na tobie pokazał, ze jesteś w ciąży.

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 15:06:43

Po co robisz test przed miesiączką?
Nikt na forum nie powie Tobie, czy plemniki Twojego mężczyzny są wystarczająco silne by dostały się do komórki i zapłodniły ją... Każde współżycie jest ryzykowne, a tym bardziej bez zabezpieczenia.
Nie panikuj, czekaj spokojnie na okres.
Pewnie złapałaś przeziębienie bo taki okres przejściowy mamy...

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 15:16:42

O jezusie. Wspolczuje twojemu ridzinnemu jesli za kazdym razem musi wysluchiwac takich litanii. Raczej jestes przeziebiona albo masz cos z zoladkiem. Owszem, mozna zajsc w 1 dniu po okresie - stad mam corke. Mozna tez jesli nie skonczyl, wystarczy plyn preejakulacyjny. Ale po takim czasie test by juz wyszedl. Ja po 2 tygodniach mialam 2 krechy. Na 8 roznych testach. Temperatura jeszcze nie wskazuje na ciaze. Herbatka malinowa, lozio i ulubiony serial i bedzie git majonez

Czy moge byc w ciazy ?

09 lut 2015 - 15:23:35

Dzieki dziewczyny za odpowiedz uspokoilam sie :) mozliwe ze cos mam z zoladkiem bo nie moge pic kawy itp. zjadlam cieply obiad a tu ciezkosc na zoladku ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dosyć dziwna sytuacja ;)