Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bromergon bralyscie?

24 sty 2015 - 22:15:26

Jak się czulyiście po tych tabletkach?

bromergon bralyscie?

25 sty 2015 - 09:09:50

Miałam go brać na zbicie progesteronu. Różnicy w samopoczuciu nie widziałam żadnej, może czasem mdłości ale za to w ogóle się u mnie nie sprawdził - wcale nic nie było po nim lepiej

bromergon bralyscie?

09 mar 2015 - 21:26:51

hej, bronka biore od stycznia po tygodniu brania mialam jeden dzien do dupy wstret na wszystko ale po za tym zadnych efektów ubocznych

bromergon bralyscie?

19 mar 2015 - 22:27:14

Brałam kiedyś i czułam się po tym leku fatalnie :( Bolał mnie brzuch, nie miałam energii do życia, byłam senna, etc.

bromergon bralyscie?

25 kwi 2015 - 08:56:30

Biorę od roku...na początku źle się czułam,zawroty głowy okropne. Ale już mam to za sobą. Biorę pół tabl.rano i jedną wieczorem. Jak tylko pominę dawkę to po paru dniach wraca pokarm w piersiach...nie wiem jak długo będę brała ten lek;/

bromergon bralyscie?

25 kwi 2015 - 10:00:27

Brałam go do zbicia progesteronu. Przyjmowałam go około roku pierwsze miesiące były fatalne, wymiotowałam, miałam biegunkę, ogólnie czułam się bardzo źle. I to było przez jakieś 3-4 miesiące, potem już normalnie funkcjonowałam i nic mi nie było. Mi pomógł, mam teraz progesteron w normie i żadnych zaburzeń. Póki co mój lekarz już mi bromergonu nie przepisuje.

bromergon bralyscie?

30 kwi 2015 - 15:19:18

Brałam Bromergon przez pół roku na obniżenie PRL i była to masakra. Jedyny plus to to, że trochę schudłam (ogranicza pzyswajanie tłuszczów) ale nie mogłam oddychać, dostawałam wypieków, i kręciło mi się w głowie po zażyciu. Są inne preparaty na obniżenie PRL, więc jeśli po tym będzie Ci niedobrze to poproś lekarza o inne.

bromergon bralyscie?

11 maj 2015 - 10:53:14

Bromergon to straszny syf. Na mnie działała fatalnie: senność, mega ból głowy i ogólnie samopoczucie jak tuż przed grypą, łącznie z bólem stawów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ból wagi sromowej