Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ginekolog Katowice

02 sty 2015 - 23:02:33

Hej dziewczyny ! Wiem, że takie wątki nie cieszą się tu zbytnią popularnością, ale mam nadzieję, że któraś z was będzie mi w stanie polecić jakiegoś ginekologa z nfz-tu w Katowicach lub Chorzowie moja ginekolog przeszła na emeryturę i zostałam bez lekarza. Mam spore problemy związane z jajnikami i potrzebuję częstych wizyt, a nie terminów na za 8 miesięcy jak to zaoferowano mi w mojej poradni. Ciężko szuka mi się takich usług przez internet bo nigdy nie mam pewności czy jest to oferta gabinetów prywatnych czy za darmo ( nawet moja poradnia nazywa się niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, jednak przyjmują pacjentów z nfz, ja niestety nie wiem jak to działa, a nie mam możliwości obdzwaniania połowy Śląska w poszukiwaniu nowego lekarza), bardzo was proszę o pomoc jeśli macie jakiś sprawdzonych lekarzy u których nie ma kolejek. Wolę żeby była to kobieta. Z góry dzięki

Ginekolog Katowice

02 sty 2015 - 23:29:52

Też sie chetnie dowiem.Mój lekarz brał tylko 50 zł za wizyte,ale badał "wszystko",jeden z lepszych lekarzy,z którym sie spotkałam w całym swoi życiu.Niestety po osobistym dramacie pracuje tylko na Łubinowej i też zostałam bez lekarza:(

Ginekolog Katowice

03 sty 2015 - 00:54:54

mam dokładnie tą samą sytuację, moja babeczka brała 60 zł. za usg dopochwowe, normalne usg i podstawowe badanie, jeszcze mnie przepraszala dwa lata temu jak z 50 zwiekszyla na 60 cud kobieta :) teraz zostałam bez niczego i naprawdę dotkliwie to odczuwam już nawet nie oczekuję prywatnej opieki na tym poziomie, ale chociaż kogoś z polecenia do kogo długo sie nie czeka ...

Ginekolog Katowice

05 lip 2019 - 09:38:13

cześć! Znalezienie dobrego ginekologa to nie lada wyzwanie :) Ważne, żeby podczas pierwszej wizyty ginekolog przeprowadził z Tobą dokładny wywiad. Jeśli planujesz rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej dobrze, żebyś zrobiła komplet badań przed rozpoczęciem stosowania. Mi lekarz nic na ten temat nie powiedział, ale sama zaczęłam wertować internet i znalazłam pakiet badań przy antykoncepcji - badania genetyczne i z krwi na krzepliwość. Zrobiłam je, bo już nie mogłam wytrzymać. Z wynikami poszłam do ginekologa i jak się okazało mam trombofilię wrodzoną, która zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania hormonów. Ryzyko zakrzepicy u mnie jest bardzo wysokie i musiałam zrezygnować z hormonów. Musimy o siebie dbać i niestety, często same nakierowywać ginekologa... co do gin w Katowicach to słyszałam pozytywne opinie o Krzysztofie Dąbrowskim - znajome polecają, ja sama nie jeszcze nie byłam, ale wybiorę się do niego wkrótce :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obfity śluz z pochwy