Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ginekolog w Rzeszowie

30 gru 2014 - 10:10:27

Mam pytanie do dziewczyn z Rzeszowa.
Czy któraś z was była u ginekologa Krzysztofa Szpejankowskiego,lub Bogdana Ostrowskiego?Czy to dobrzy lekarze?
Poczytałam o nich opinie,ale wiadomo,że lepiej usłyszeć opinię z tzw.pierwszej ręki.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

ginekolog w Rzeszowie

01 sty 2015 - 15:21:59

ja polecam Szklarczyka, bardzo miły, delikatny.

ginekolog w Rzeszowie

05 lip 2019 - 09:33:11

cześć!
Znalezienie dobrego ginekologa to nie lada wyzwanie :) Ważne, żeby podczas pierwszej wizyty ginekolog przeprowadził z Tobą dokładny wywiad. Jeśli planujesz rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej dobrze, żebyś zrobiła komplet badań przed rozpoczęciem stosowania. Ja jestem przykładem osoby która przez wiele lat borykała się z uciążliwymi skutkami ubocznymi różnych metod: bolały mnie bardzo nogi, do tego puchły, bolała mnie głowa, brzuch, źle się czułam. Lekarz do którego chodziłam zmieniał mi tylko środki hormonalne to na plastry, krążek, czy inne tabletki. Sama zaczęłam wertować internet i znalazłam pakiet badań przy antykoncepcji - badania genetyczne i z krwi na krzepliwość. Zrobiłam je, bo już nie mogłam wytrzymać. I co się okazało mam trombofilię wrodzoną i nie powinnam w ogóle stosować hormonów, bo zwiększa się ryzyko zakrzepicy - stąd te moje bolące i opuchnięte nogi. Musimy same zadbać o siebie! Bo niestety większość ginekologów przepisuje kolejne środki z automatu i nie skupia się na tym co do nich mówimy! Dopiero wyniki badań dają im do myślenia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-05 09:41 przez lilka_nowak.

ginekolog w Rzeszowie

04 wrz 2019 - 18:49:44

Kogo jeszcze możecie polecić?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolog Katowice