Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

29 lis 2014 - 14:00:10

witam, pytanie do dziewczyn ktore zażywaja tabletki anty Belara, ja dopiero zaczne je brać, to moje pierwsze tabletki, co możecie powiedzieć o tych tabletkach, jak się po nich czujecie, czy przytyłyście,wiem każdy organizm jest inny ale jest bardzo mało informacji o nich, są dopiero nie dawno dostępne w polsce, więc może któraś z was je stosuje i jest zadowolona?:)

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

29 lis 2014 - 14:21:19

z tego co słyszałam to sa bardzo popularne tabletki w niemczach, w polsce chyba od niedawna są

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

29 lis 2014 - 14:42:12

Ja polecam plastry.Super wygodne. Nie trzeba pamietac o zazyciu bo plaster zmienia sie co tydzien.

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

30 lis 2014 - 23:35:41

jak będziesz po nich tyła to kup sobie suplement dla kobiet biorących środki hormonalne Harmonella, mi pomogła przy wahaniach wagi, które miałam od tabletek antykoncepcyjnych, ale Belary nie brałam

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

15 gru 2014 - 16:17:21

ja mam krążek nuvaring nigdy w życiu nie zamienię na nic innego

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

15 gru 2014 - 16:41:36

Bralam tabletki ( inne oczywiscie), przez 1,5roku, nie przytylam itp, ale po tym czasie zjedzenie czegokolwiek oznaczalo bol.. Czy to warzywa, lekkie zupy, czy cos smazonego.
Miesiac probowalam plastroe - za duzo brudu z nimi;p plus caly czas martwilam sie, ze cos sie odkleja i nie dziala.
Nuvaring bardzo wygodne, korzystalam 2 mies, ale moj facet sie zbuntowal i przestalam uzywac.
W koncu po roznych innych probach, w listopadzie zeszleho roku zdecydowalam sie na implant 3letni i o nic sie nie musze martwic;d

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

03 mar 2015 - 18:05:43

Teraz zaczynam 3 opakowanie Belary, od początku stosowania miałam humory jak w ciąży, byłam rozdrażniona, nie miałam trądziku a przy tabletkach mnie wysypało.. W dodatku plamienia. Mam duży apetyt, ale nie tyję, bo mam taką przemianę materii. Mówiłam o tym ginekologowi, ale mówi że po kilku miesiącach powinno się unormować.
Dodam, że to moje 4 tabletki w życiu i tylko po tych mam takie skutki uboczne...

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

04 wrz 2015 - 11:19:46

Ja czuje sie nich dobrze, a biore juz około 4mc. Jakoś nie miałam takich problemów o których piszesz, i w sumie też przeszłam na te tabletki bo po wczesniejszych novinette czułam sie zle.

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

09 paź 2015 - 17:02:59

mi właśnie lekarka je przepisała, biorę czwartą tabletkę, nie wiem czego się spodziewać, ale jestem dobrej myśli bo nie ma to jak na starcie założyć, że będzie się miało kupę skutków ubocznych a potem siedzieć w napięciu i czekać, aż pojawią się u nas

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

15 paź 2015 - 13:43:15

fakt, ja nigdy nie czytam o skutkach ubocznych w ulotkach bo potem podświadomie się na nie czeka :) przyjmuję ponad 3 miesiące, czyli ten czas 'przystosowawczy' już za mną, ale tak naprawdę nie za wiele odczułam cokolwiek, miła odmiana, bo jak brałam tabsy 3 lata temu to ciąge mnie mdliło i strasznie bolały piersi, a tutaj nic :)

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

05 sty 2016 - 14:48:35

raz pojawilo mi sie lekkie plamienie, ale lekarka mowila ze to normalne na poczatku, przez kilka dni mialam lekka bolesnosc piersi - no ale i tak zawsze przed okresem mialam wiec w sumie nawet nie wiem czy to przez nie :D a cera juz zaczyna sie poprawiac, czuje sie dobrze, wrecz z optymistycznym podejsciem do zycia :D

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

07 sty 2016 - 23:31:24

Lativia a czy to są pierwsze tabletki antykoncepcyjne jakie przyjmowałaś? Nic nie brałaś? Wiesz, ze organizm czasami własnie moze w taki sposób zareagować.

Tabletki antykoncepcyjne BELARA

11 sty 2016 - 16:02:56

to są drugie tabletki jakie przyjmowałam, ale przy tych pierwszych czułam się źle, no sama napisałam że nawet lekarka mówiła że to normalne, ale przecież to i tak jakieś minimum totalne możliwych skutków ubocznych, mniej już się chyba nie da :) widocznie organizm właśnie tego potrzebował, bo zaczęłam je brać ze względu na i trądzik i nieregularne miesiączki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krwotok, pomózcie bo sie denerwuje