Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

14 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 11:31:19

Witam Was. Chciałam przedstawić moją sytuację i poznać Waszą opinie Więc 4 października zaczęła mi się miesiączka. 10 już jej nie było, a 12 kochałam się z narzeczonym ( skończył we mnie). Cykle mam jakoś 31 dniowe. Myślicie, że mogło dojść do zapłodnienia? Kiedy mogłabym zrobić beta hcg z krwi żeby wykazał prawidłowy wynik? :)

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 11:47:07

U mnie wyszło 3%, ale może ktoś da więcej. Jeśli napiszesz jaką pozycję wybraliście, może JAKOŚ nieznacznie wzrośnie.

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 11:53:11

JEst mozliwosc ze jestes w ciazy ja ostatnia miesiaczke mialam 27marca a 4 kwietnia zaczelismy sie starac i sie udalo tylko ze ja czekalam czy dostane miesiaczke czy nie jak spoznila sie dwa dni juz wiedzialm ze sie nam udalo ale odczekalam jeszcze dwa tyg i poszlm do lekarz i wyszlo ze to 5-6 tygdzien . Odczekaj jeszcze z dwa tyg i zrob badnie lub test jak wyjdzie ciaza idz do lekarza bys miala ksiAzeczke zlozona do 12 tyg ciazy bo jak sie ni wyrobisz nie dostaniesz nic na dziecko :-) ja jestem w 30 tyg i powiem ci ze juz dwa razy w szpitalu bylam bo mam skorcze przedporodowe i niedotlenienie szyjki wiec musze lezec w domu :( jak bys chciala cos wiedziec odezwij sie na priv :-)

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 11:59:17

Według mnie 12.10 nie powinnaś mieć dni płodnych ale ja lekrzem nie jestem. Odczekaj dwa tygodnie i zrób test bedziesz pewna.

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 12:05:04

Cytat
dzemikkca
JEst mozliwosc ze jestes w ciazy ja ostatnia miesiaczke mialam 27marca a 4 kwietnia zaczelismy sie starac i sie udalo tylko ze ja czekalam czy dostane miesiaczke czy nie jak spoznila sie dwa dni juz wiedzialm ze sie nam udalo ale odczekalam jeszcze dwa tyg i poszlm do lekarz i wyszlo ze to 5-6 tygdzien . Odczekaj jeszcze z dwa tyg i zrob badnie lub test jak wyjdzie ciaza idz do lekarza bys miala ksiAzeczke zlozona do 12 tyg ciazy bo jak sie ni wyrobisz nie dostaniesz nic na dziecko :-) ja jestem w 30 tyg i powiem ci ze juz dwa razy w szpitalu bylam bo mam skorcze przedporodowe i niedotlenienie szyjki wiec musze lezec w domu :( jak bys chciala cos wiedziec odezwij sie na priv :-)
Jak już coś piszesz, to podawaj rzetelne informacje. Zaświadczenie do becikowego (bo rozumiem, że o to ci chodzi) musi potwierdzać opiekę medyczną przez okres co najmniej od 10 tygodnia ciąży, a nie 12.

I tak, mogło dojść do zapłodnienia. Prawdopodobieństwa niestety nie wyliczę, bo jestem słaba z matematyki.

Prawdopodobieństwo ciąży

23 paź 2014 - 12:12:45

Nie no nie chodziło mi o wyliczenia matematyczne:) mam problem bo okazało sie ze musze zazywac tabletki, ale musze wykluczyc ciaze na 100%.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolog Rzeszów - ważne