Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Duphaston

15 paź 2014 - 22:54:35

Witam wszystkie kobietki!
Czy któraś z Was brała może takie tabletki?
Mi moja ginekolog wypisała aby zwiększyć szansę na zajście w ciąże.
Czy której pomogły te tabletki?
Dodam że biorę dodatkowo Olej z wiesiołka oraz Cyclodynon.
pozdrawiam :)


nikt nie brał?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-15 23:10 przez xxxmonciaxxx.

Duphaston

15 paź 2014 - 23:18:28

nawet, jeśli ktoś brał i jego organizm zareagował tak, to nie oznacza, że Twój też tak zareaguje. Każdy organizm jest inny.

Duphaston

15 paź 2014 - 23:34:21

na zajście w ciąże? ja znam kobietę która dostała te tabletki w okresie menopałzy na złagodzenie objawów! trzeba by poczytać ulotkę a napewno jest bardzo długa i drobnym maczkiem.

Duphaston

15 paź 2014 - 23:45:33

Ja brałam na podtrzymanie ciązy z powodu plamień przez pierwsze trzy miesiące. Teraz jestem w 7 miesiącu i jest ok. W pierwszej ciąży brałam luteinę i poroniłam, ale moze jakbym brała duphaston to też by sie tak stało. Znam mnóstwo dziewczyn, które go brały na podtrzymanie, ale na pomoc w zajściu nie.

Duphaston

15 paź 2014 - 23:47:46

Przecież jeden lek można stosować na wiele schorzeń, skoro lekarz Ci to dał, a ju nie ufasz to tego nie bierz. Zapewniam jednak, że ma on większa i obszerniejszą wiedzę niż dziewczyny na forum. Możesz to skonsultować z jeszcze innym lekarzem.

Duphaston

16 paź 2014 - 20:44:37

Ja biore duphaston na wyregulowanie miesiaczek oraz na podwyższenie progesteronu,ma tez niby pomoc zajsc w ciaze,ale mi nie pomaga.Od którego dnia cyklu bierzesz duphaston?

Duphaston

16 paź 2014 - 21:07:07

MOJA SIOSTRA RÓWNIEŻ BRAŁA DUPHASTON KTÓRY MIAŁ POMÓC W ZAJŚCIU/UTRZYMANIU JAJECZKA.
FAKTYCZNIE WSZYSTKO BYŁO W PORZĄDKU, DZIDZIUŚ URODZIŁ SIĘ ZDROWY :)
SKORO LEKARZ POLECIŁ TZN ŻE MASZ BRAĆ A NIE PYTAĆ NAS NA FORUM, KAŻDA Z NAS JEST INNA.


PS. INNE **** PISAŁY NA FORACH ŻE TO NA PORONIENIE! A BEZ RECEPTY SIĘ TEGO NIE WYKUPI...

Duphaston

16 paź 2014 - 21:11:54

Nie zastanawiaj sie tylko bierz. To bezpieczny lek a lekarz wie co robi.

Nie zastanawiaj sie tylko bierz. To bezpieczny lek a lekarz wie co robi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-16 21:11 przez simonka26.

Duphaston

16 paź 2014 - 21:26:21

Wiem że na podtrzymanie ciąży się go bierze tak samo jak luteinę, przeczytaj ulotkę i zaufaj Pani doktor - powodzenia w pracach nad dzidziusiem super

Duphaston

16 paź 2014 - 21:38:01

Ja brałam, ale po to żeby w ogóle okres dostać (przy okazji starań o bobaska). U mnie się udało. Zaufaj lekarzowi, chyba wie co robi. Każdy organizm inaczej reaguje

Duphaston

16 paź 2014 - 21:48:00

Ja brałam na podtrzymanie ciąży, razem z luteiną. W pierwszej i drugiej ciąży. Powodzenia! :)

Duphaston

16 paź 2014 - 21:48:45

Przecież jeden lek ma wiele zastosowań -.- bierz, lekarz raczej wie co robi

Duphaston

28 lis 2014 - 23:44:53

Cytat
olka1988
Ja brałam, ale po to żeby w ogóle okres dostać (przy okazji starań o bobaska). U mnie się udało. Zaufaj lekarzowi, chyba wie co robi. Każdy organizm inaczej reaguje

Też go biorę na uregulowanie okresu.

Duphaston

29 lis 2014 - 00:30:45

Skoro lekarz zalecił to bierz, raczej nie zaszkodzi ;) i powodzenia w staraniach, ja właśnie czekam na moje maleństwo któremu nie spieszno wyjść na świat :)

Duphaston

25 sty 2015 - 15:42:32

Ja jestem już po jednym opakowaniu Duphastonu, teraz dostałam receptę na kolejne dwa. W moim przypadku chodzi o wyregulowanie miesiączki, gdyż miewałam ją raz, dwa, max 3 razy w roku w sumie od zawsze. Ładnie mi reguluje i podwyższa poziom progesteronu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

regularny cykl