Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie dziewczyny!

Poszukuję ginekologa, który przepisze skierowanie na badania krwi zanim przepisze mi tabletki antykoncepcyjne w Poznaniu. Jestem studentką, więc interesują mnie lekarze, którzy przyjmują na NFZ..


dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
pozdrawiam, D.

Idź do jakiegokolwiek i sama upomnij się o badania, najczęściej tak trzeba zrobić. Często u prywatnych lekarzy też dają "na oko", z tego co mówią mi koleżanki.

niestety byłam już u paru i zaden mi nie chcial wypisac tlumaczac sie, ze antykoncepcja to wybor a nie leczenie.. a jednak wolalabym nie ryzykowac i szukac metoda prob i bledow..dlatego zakladam watek..:(

w polmedzie ta pani

http://www.polmed.pl/nasi-lekarze/poznan/ginekolog/joanna-krygowska-zielinska-1139/

niestety jest tylko prywatnie :/ - ale na pierwsze wejście robi wszystkie badania zatem odłóż kasę i leć

ps - może gdzieś przyjmuje na kasę chorych, ale nie sądzę

Normalny lekarz powinien dać Ci skierowanie nie tylko na badanie krwi, ale również na próbę wątroby i czegoś tam jeszcze.. jak ja zaczynałam to oprócz wywiadu o chorobach w mojej rodzinie miałam około 7 badań właśnie ze skierowania ginekologa. Najlepiej by było pójść prywatnie.

co to za tłumaczenie głupie, nie leczenie, ale zdrowiem nie ma sensu ryzykować, więc powiedz, że płacisz i chcesz mieć zrobione badania i już.

Odświeżę wątek :)
Niedawno przeniosłam się do Poznania i szukam ginekologa na NFZ, biorę tabletki antykoncepcyjne i będę potrzebowała recept. Czy ktoś może kogoś polecić?
Mam także jeszcze kilka pytań ogólnych, więc jakby znalazła się jakaś wyrozumiała duszyczka i chciałaby mi pomóc/doradzić na priv, to byłabym wdzięczna :)

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Termedica lub Hipokrates

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie badanie zrobic?