Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 18:55:13

Witajcie. Czy ktoras z was zaplanowala sobie plec dziecka? Niby kilka dni przed owu to dziewczynka aw trakcie i dzien po chlopczyk.
Mam pytanko bo jesli planujac dziewczynke kochac sie trzeba kilka dni przed owu. A co jesli tez sie kocha w dzien owu. Jak na to patrzec? Tamte pleniki z przed owu mAja pierwszeństwo ? Czy licza sie te z dnia owulacji?;) jak to z tym jest?

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 18:58:31

:o pierwsze słyszę i to raczej bujda jakaś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 19:00 przez maylo.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 18:59:10

Nie wierze w to

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:04:48

jestem w szoku...

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:05:17

Ponoć jeśli chce się córeczkę trzeba się kochać najlepiej 3 dni przed owulacją :) potem już nie, albo z zabezpieczeniem bo "chłopczykowe" plemniki są szybsze:) Jeśli chce się synka to kochać się najlepiej w dzień owulacji :) ale to są tylko takie teorie i nie ma pewności, że się sprawdzą. U mnie się nie sprawdziło ale u mojej kuzynki tak :) powodzenia :) :D

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:08:02

Nie wierzę w takie coś jak kochanie się w określone dni, w określonych pozycjach. Możesz spróbować , nie wiem czy pomoże, na pewno nie zaszkodzi:) Ja to bym chciała mieć Dziecko nie ważne chłopiec -dziewczynka.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:15:50

Cytat
babyy
Tamte pleniki z przed owu mAja pierwszeństwo ?

Tylko jeśli jadą z prawej strony tych po.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:16:46

Cytat
babyy
Witajcie. Czy ktoras z was zaplanowala sobie plec dziecka? Niby kilka dni przed owu to dziewczynka aw trakcie i dzien po chlopczyk.
Mam pytanko bo jesli planujac dziewczynke kochac sie trzeba kilka dni przed owu. A co jesli tez sie kocha w dzien owu. Jak na to patrzec? Tamte pleniki z przed owu mAja pierwszeństwo ? Czy licza sie te z dnia owulacji?;) jak to z tym jest?

To chyba jasne. Plemniki 'męskie' są dżentelmenami i puszczają przodem plemniki 'żeńskie'. Mówią wtedy 'panie przodem' i tak się rodzą dziewczynki. Generalnie chodzi o kulturę plemników. Jak się trafią plemniki chamy, to wtedy rodzi się chłopiec.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:17:07

Plemniki z dnia owulacji mają zakaz wjazdu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-12 19:34 przez dyzio_marzyciel.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:19:21

JA SŁYSZAŁAM, SAMA PLANUJE SYNA DLATEGO SPORO CZYTAM NA TEN TEMAT,DO TEGO DODATKOWO DOCHODZI ODPOWIEDNIA DIETA, ALE CZY TO PRAWDA ?? NIGDZIE NIE ZNALAZŁAM INFORMACJI JAKI PROCENT CIĄŻY (PŁCI DZIECKA) JEST ZGODNY Z TYM CO SIĘ ZAPLANOWAŁO :)

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:26:33

To jest tylko teoria,w praktyce się nie sprawdza.Koleżanka miała monitorowany cykl,żeby utrafić w owulację i według tego powinna urodzić syna a ma córkę.Planowanie płci to dla mnie loteria.

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:28:07

A ja wiem o co chodzi ;) plemniki żeńskie są wytrzymalsze ,a męskie są szybsze. W różnych częściach cyklu śluz wewnątrz pochwy ma inną konsystencję. Uprawiając sex przed owulacją ( najlepiej po ustaniu misiaczki każdego dnia aż do owulacji ) jest większe prawdopodobieństwo, że urodzi się dziewczynka bo śluz jest gęstszy, a żeńskie plemniki wytrzymałe, natomiast kochając się tuż przed owulacją lub w jej trakcie męskie plemniki mają większą szansę dostać się do jajeczka gdyż śluz robi się rzadszy, a one są szybkie :)

Myślę, że to może się przyczynić do tego jakiej płci będzie dziecko, ale nie daje 100% pewności, swoją drogą czy to jest aż takie ważne czy będzie chłopak czy dziewczyna ;)

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:28:23

Podobno plemniki "męskie" są szybsze więc szybciej niż "kobiece" docierają do celu, oczywiście jeżeli jajeczko już czeka :) za to "kobiece" są bardziej wytrzymałe i mogą dłużej czekać niż "męskie" jeżeli jest jeszcze przed owulacją. Ale czy tak jest naprawdę to nie wiem bo lekarzem nie jestem ;)

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:44:47

oczywiscie, ze mozna zaplanowac plec dziecka. Zyjemy w XXI wieku xD!! nie ma 100%pewnosci... ale zawsze cos. Siostra mojej kolezanki jest lekarzem. Urodzila 3 chlopcow i bardzo chciala dziewczynke. Zglosila sie do gina. Lekarz monitorowal ja przez caly cykl i o :) doczekali sie córy. Lepiej skonsultuj to z lekarzem jezeli chcesz miec wieksza pewnosc

planowanie płci dziecka

12 wrz 2014 - 19:50:38

A moja babcia kiedyś powiedziała, że z dziadkiem mieli cztery córki bo dziadek płytko wkładał :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy któraś z was ma podobne objawy? Niech mi ktoś pomoże!