Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

srebrna biżuteria

34 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:21:33

hej dziewczyny
staram sie o dziecko i spóźnia mi sie okres już 4 dzień zrobiłam test ciązowy ale wynik ujemny..
zauważyłam że od pewnego czasu starsznie bolą mnie plecy i jestem strasznie senna jest mi niedobrze tzn mam mdłości ale brak wymiotów no i omdlenia..no i od tygodnia mam krwotoki z nosa..
wiec pewnie to nie ciąża...tylko ja już tak bardzo chce...kurcze sama nie wiem co mam myśleć...
miałyście już tak?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-11 23:35 przez truskawa12.

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:24:48

wyluzuj

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:27:00

lepiej idź się zbadaj bo jak masz krwotoki z nosa od tygodnia to normalne to to nie jest.

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:29:03

właśnie jutro ide..
ale jestem ciekawa czy któraś z was również miała tak jak ja

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:34:58

Okres Ci sie spoznia bo sie stresujesz . Jak test wyszedl negatywny to nie sadze bys byla w ciazy .. Wyluzuj ..

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:36:30

powodzenia i życzę szczęscia, już się boje co będzie gdy ja będę sie starac...

niemożliwe

11 maj 2014 - 23:40:16

Moja znajoma prawie 2 lata się starała o dziecko, tak bardzo chciała, że skupiła się tylko i wyłącznie na tym. W końcu poszła do lekarza, porozmawiała. Ten kazał jej się nie stresować tak i skupić się na przyjemności w łóżku a nie na "zadaniu" bo tylko można się "zablokować". Wyluzowała, przestała ciągle o tym myśleć i za 2 miesiące była już w ciąży. Także trzeba dbać o siebie nawet jak się staracie. Powodzenia życzę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płyn w zatoce Douglasa, pzerwa w anty, brak okresu