Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

sklep detailingowy

44 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 17:53:09

Witajcie, mam kłopot którym się już bardzo stresuje, mianowicie 5,03 dostałam okres, a skończył się 09,03.
15,03 zaczął mnie pobolewać lewy jajnik tak delikatnie, aż do dziś. Temu bólowi towarzyszy lekko różowe/brązowe plamienie (średnio 3x dziennie coś takiego mi wypływa). Co to może być??? (do gina idę w środę)
Pomóżcie proszę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-17 17:54 przez niezwykla-jessica.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 17:58:35

może to jakieś zapalenie?

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 17:59:20

Mnie często boli jajnik podczas owulacji..

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:01:08

czerwona_mona często mam zapalenie pęcherza nie wiem czy to może mieć związek?


keyy plamienie takie tez masz?

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:04:16

podczas owulacji może pojawić się plamienie ;> ja czasami mam (nie zawsze, ale zdarzają się takie cykle co jakiś czas, że śluz jest delikatnie brązowy) i jest to całkowicie normalne :)
do ginekologa jednak idź, dla pewności ;)

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:08:35

Możliwe, że to zapalenie jajnika..ja tak miałam ;)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:11:44

niezwykla_jessica ja mam bardzo ciężkie miesiączki. Wymioty, biegunka... ból nie do wytrzymania, na którego nic nie działa. A jak przeziębię pęcherz ,to ból trzyma mnie nawet do 3 dni..
tak przy okazji, może znacie jakieś ziołowe leki które zmniejszają bóle menstruacyjne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-17 18:13 przez czerwona_mona.

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:14:06

A mnie od pół roku bolą jajniki i to czasami aż tak że ryczeć się chcę, ale za żadne skarby do lekarza nie pójdę, boję się :)

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:17:01

MyPerfectLie Głupoty bredzisz, wiesz że to chodzi o Twoje zdrowie? Spokojnie GINEKOLOG to lekarz, taki jak każdy inny.

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:34:28

czerwona_mona ja mam tak samo ;( teraz pije tylko ziołowe herbaty (rumianek, mięta, lipa,) i zauważyłam, że minimalna popraw jest(nie boli tak bardzo) biore jeszcze tabletki panadolfemina
i jej dużo bananów bo podobno też pomagaja:D jem wszystko co chociaż w minimalnym stopniu pomaga

wracając do mojego problemu to tak teraz sobie myśle ze 3 mies temu odstawilam leki hormonalne na niedoczynność tarczycy i może to też jest powodem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-17 18:37 przez niezwykla-jessica.

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:41:45

Ja bym tego tak nie bagatelizowała i nie tłumaczyła sie strachem przed pójściem do lekarza..zapalenie jajnika może sie przerodzić w coś więcej i póżniej możesz mieć gorsze problemy zdrowotne albo problemy z zajściem w ciąże. Lekarz prawdopodobnie da jakieś leki na początek..globulki a w ostateczności odeśle do szpitala tak jak mnie. Teraz nie mam żadnych problemów ale muszę bardzo uważać bo to wraca bardzo często:) Nie bójcie się lekarzy..oni są tylko dla naszego dobra:)

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:49:49

Bidulka:( na moje oko możesz mieć zapalenie przydatków ale lekarzem nie jestem, wszystkiego dowiesz się w środę. A do tej pory bierz leki przeciwbólowe, żeby jak najbardziej ulżyć sobie ten ból, nawet te silniejsze.

Tak naprawdę na te dolegliwości nie ma żadnych ziółek, kiedyś czytałam, że ziele krwawnika pomaga utrzymać zdrowie jeśli chodzi o kobiece sprawy.

Ale co do pęcherza to nieodbrze, że tak często masz infekcję, byłaś z tym u lekarza? Profilaktycznie powinnaś jeść dużo żurawiny, łykać urosept, bardzo dużo pić. A jak Cię tak mocno łapie to bardzo mocno wygrzewaj to miejsce, wtedy troszkę ulży:)

Trzymaj się Kochana, poniekąd wiem przez co przechodzisz:**

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 18:56:27

hha :D smieszy mnie odpowiedz jednek dziewczyny ze boli ja juz od pol roku ale do lekarza nie pojdzie! - szczyt glupoty!

mnie bolaly 'nerki' tak myslalam a w rzeczywistosci bolal mnie jajnik i tak promieniowalo :D okazalo sie ze mam torbiela 7x8 cm :D i co?lekarz powiedzial ' musimy szybko operowac' :D ok spoko:D:D i juz pol roku mam spokoj :D zadnych bolow:D
radze chodzic ! do ginekologa czesto!

Ból jajnika !!

17 mar 2014 - 19:38:26

anulenka90 ziółka raczej nie zaszkodzą więc lepiej je pić niz zwykłą herbatke;) z pęcherzem byłam u lek. bo aż mocz miałąm zabarwiony krwią!! dał leki przeszło, ale co z tego jak to wraca(nawet 4-5 razy w miesiącu) jak tylko czuje, że już mnie atakuje pęcheż to biore pół tabl. UROFURAGINUM i ustępuje :)( czy na dłuższą mete to jest zdrowe? nie wiem) a co do wygrzewania tych miejsc to czytalam zeby tego nie robic bo wtedy bardziej sie rozmnazaja bakterie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ellen tampony probiotyczne