Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 12:29:18

Cytat
psychoaktywna
wyliczyłam i wychodzi mi, że to 3tydzień . zrobię sobie jutro rano- żebym była pewna ;-))
o 5 rano zrobiłam test- jestem w ciąży.
cieszę się, ale cholernie się boję czy moje choróbsko
nie zagrozi dziecku :((

Gratuluję:)

Nie znam się na tym, co może grozić Tobie i dziecku, więc nie zamierzam się w tej sprawie wypowiadać. Ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze :) Swoją drogą nieciekawie Ci się zbiegła ciąża i ta choroba... No ale niestety tego się nie wybiera i zapewne nie Ty jedna jesteś w takiej sytuacji. więc głowa do góry, musi być dobrze!!

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 13:00:55

Cytat
imena
Cytat
psychoaktywna
wyliczyłam i wychodzi mi, że to 3tydzień . zrobię sobie jutro rano- żebym była pewna ;-))
o 5 rano zrobiłam test- jestem w ciąży.
cieszę się, ale cholernie się boję czy moje choróbsko
nie zagrozi dziecku :((

Gratuluję:)

Nie znam się na tym, co może grozić Tobie i dziecku, więc nie zamierzam się w tej sprawie wypowiadać. Ale trzeba wierzyć, że będzie dobrze :) Swoją drogą nieciekawie Ci się zbiegła ciąża i ta choroba... No ale niestety tego się nie wybiera i zapewne nie Ty jedna jesteś w takiej sytuacji. więc głowa do góry, musi być dobrze!!

no nieciekawie, ale mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe i nie będą mi pobierać tego wycinka, bo mama mi powiedziała, że mogą uszkodzić płód :(
jezu! będę mamą, nie wiedziałam, że będę taka szczęśliwa :DDDDDD

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 13:11:29

Cytat
psychoaktywna
no nieciekawie, ale mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe i nie będą mi pobierać tego wycinka, bo mama mi powiedziała, że mogą uszkodzić płód :(
jezu! będę mamą, nie wiedziałam, że będę taka szczęśliwa :DDDDDD

A jak tatuś? :) Trzeba go było cucić? Czy nie zemdlał na tę wiadomość?:)

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 13:54:28

Cytat
imena
Cytat
psychoaktywna
no nieciekawie, ale mam nadzieję, że dziecko będzie zdrowe i nie będą mi pobierać tego wycinka, bo mama mi powiedziała, że mogą uszkodzić płód :(
jezu! będę mamą, nie wiedziałam, że będę taka szczęśliwa :DDDDDD

A jak tatuś? :) Trzeba go było cucić? Czy nie zemdlał na tę wiadomość?:)

tatuś obecnie jest w Holandii:( pisałam z nim wczoraj i bym w takim szoku, że mnie poprosił żebym dzisiaj wstała o 6 i zrobiła test żeby przed pracą wiedział, nie mógł uwierzyć, a po 10 dostałam smsa :

"ja pier... będę tatusiem!!! nie wierzę, jestem w szoku, do teraz nie mogę w to uwierzyć, kocham was moje skarby, moja marzenie się spełniło dzieki Tobie ;* "

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 16:22:00

Cieszę się,że tak się sprawy potoczyły :-) Bądź dobrej myśli,na pewno wszystko będzie ok :-) 3mam kciuki

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 16:24:52

Cytat
psychoaktywna
tatuś obecnie jest w Holandii:( pisałam z nim wczoraj i bym w takim szoku, że mnie poprosił żebym dzisiaj wstała o 6 i zrobiła test żeby przed pracą wiedział, nie mógł uwierzyć, a po 10 dostałam smsa :

"ja pier... będę tatusiem!!! nie wierzę, jestem w szoku, do teraz nie mogę w to uwierzyć, kocham was moje skarby, moja marzenie się spełniło dzieki Tobie ;* "

To super:) A jak mama? Cieszy się, że będzie babcią?:)

Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Staraj się nie denerwować:) I napisz koniecznie, jak się sprawy mają, jak będziesz już coś wiedziała!

Złe wyniki cytologii

15 mar 2014 - 19:58:30

Cytat
imena
Cytat
psychoaktywna
tatuś obecnie jest w Holandii:( pisałam z nim wczoraj i bym w takim szoku, że mnie poprosił żebym dzisiaj wstała o 6 i zrobiła test żeby przed pracą wiedział, nie mógł uwierzyć, a po 10 dostałam smsa :

"ja pier... będę tatusiem!!! nie wierzę, jestem w szoku, do teraz nie mogę w to uwierzyć, kocham was moje skarby, moja marzenie się spełniło dzieki Tobie ;* "

To super:) A jak mama? Cieszy się, że będzie babcią?:)

Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Staraj się nie denerwować:) I napisz koniecznie, jak się sprawy mają, jak będziesz już coś wiedziała!

w styczniu została pierwszy raz babcią , od mojego brata.
jak jej pokazałam test, to powiedziała, że testy kłamią ^^ ale widać, że się cieszy, widzę jak się cieszy, że bratanica się pojawiła :) będzie miała dwóch wnuków z tego samego roku :)

oczywiście, będę wam pisała na bierząco jak się sprawy mają :))



byłam w szpitalu dzisiaj, przyjęła mnie bardzo miła Pani doktor, powiedziałam jaka jest sytuacja, dowiedziałam się , że biopsji oraz wyłeżczkowania nie wykonuje się u kobiet w ciązy, powiedziała, że mam wybrać sobie ginekologa i do nniego się zgłosić ;-)
zrobiłam sobie badania krwi na wykrywalność ciązy, o 14 mam do odbioru wyniki, a na wizytę u ginekologa umówiłam sie na godz 18, prywatnie tak jak większość z was mnie namawiała ;-)
dziewczyny! nie wyobrażacie sobie jak się ucieszyłam jak Pani doktor powiedziała, że ciąży moje chorubska nie zagrażają, a no i jeszcze powiedziała, że nie mam żadnego raka, że to tylko podejrzenie ;-)
nie słuchajcie pielęgniarek/położnych , straszą jak cholera ;/
DZIDZIA MA JUŻ SERDUSZKO serce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-02 19:41 przez psychoaktywna.

Złe wyniki cytologii

22 mar 2016 - 23:30:57

Słyszałam nie raz, że ciąża "leczy" takie rzeczy ;) Trzymam kciuki by wszystko się fajnie potoczyło :)

Złe wyniki cytologii

23 mar 2016 - 07:49:46

Grupa III na pewno spowodowana jest nadżerką. Sama tak miałam. Może to być też wynik częstych zapaleń pochwy, noszenia zbyt obcisłych spodni, stringów, używania chocby zapachowych podpasek i wykładek, które mają w sobie tyle chemii... Grupa III MOŻE ale nie musi być objawem czegos poważnego. Sama miałam III gdy miałam nadżerke. W dzisiejszych czasach odchodzi się od wypalania a w jej miejsce robi się zamrażanie. W zależności od tego jak duża jest nadżerka zabieg mozna róznie znosić. Mnie troche bolał bo jemna temperatura powoduje też, że brzuch boli ale jest to do zniesienia. Miesiąc bez sexu, tabletki i krem. Zaraz po zabiegu kapiele tyle pod prysznicem, podmywałam się tylko lac.... nie będę robić reklamu płynu do higieny intymnej. No i kiedy już wróciłam do kąpieli w wannie nie używałam żadnego płynu do kąpieli tylko zwykle, szare mydło do ciała. Na wizycie kontrolnej cyt. I...NIGDY TAKIEJ NIE MIALAM. Zawsze II. Wtedy bardzo poważnie podeszłam do sprawy i robiłam wszystko według wskazówek ginekologa.

Złe wyniki cytologii

23 mar 2016 - 09:33:41

A co to za położna, ktora przez tel informuje o tym, ze mozesz miec raka?! Tego typu problemy z pacjentem omawia lekarz, a juz na pewno nie położna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z okresem