Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 21:59:15

Dam znać w czwartek co i jak ;)))

Złe wyniki cytologii

07 mar 2014 - 17:42:29

I jak tam po wizycie?

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 21:49:59

własnie i jak??miałaś dać znac.

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:36:35

I jak po wizycie. Mam nadzieję że wszystko OK

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:45:25

W grudniu moja dziewczyna poszła do ginekologa po kilkunastu latach...
Przebadała ją, zrobiła cytologię. Po 2 tygodniach dostałą telefon że wyniki juz są i że może odebrać.
Pojechała no i zaczał sie horror. Recepcjonistka powiedziała jej że jest źle a nawet bardzo źle. Nie chciala dać jej wyników i powiedziała żeby stawiła się po weekendzie z rana bez klejki do lekarza. Moja dziewczyna wyszła z płaczem z przychodni i oboje byliśmy przekonani ze ma raka szyjki macicy.. Żadna z Was nei wyobraża sobie co przez 3 dni przesliśmy i ile nas to kosztowało .
Nadszedł wkońcu feralny poniedziałek, od rana w pracy stałem jak kołek i tylko myślałem co jej lekarka powie i kiedy wrezcie da mi znać. Mineły 2 godziny aż wkońcu po godz 10 zadzwoniła że wszystko jest OK i że miala tylko jakies zakażenie..
Lekarka sie sama zdziwiła jakim cudem baba z recepcji nie dała jej wyników. Dostałą globulki i na tym historia sie zakończyłą na szczęście POMYŚLNIE.

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:45:42

ja jestem po histerktomii ,i miałam podobnie jak ty ,nadzerka plus cytologia 3 ,wzięli wycinek do zbadania , szyjki i wyszło dysplazja 3 stopien ,inaczej nazywane rak przedinwazyjny ,czyli ten który jeszcze nie zabija ,i niema przerzutów,takim sposobem przeszłam o krok obok ,śmiertelnej choroby,aha z uwagi na młody wiek ,zostawili mi jajniki ,



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-10 22:52 przez perelecka.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:05:55

dostałam skierowanie do spzitala, we wtorek idę właśnie i będę miała pobrany wycinek, cholernie sie boję ;(((

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:15:16

dziwna lekarka skoro nie dala tabletek na nadzerke bo to nie jest taka 'mala' sprawa..
ja mam 20 lat i juz mialam operacje :D. Nie mam polowy jajnika :D super..:D
Nie rozumiem dlaczego w takim wieku pierwszy raz do ginekologa...kochana sama sobie narobilas.. o takie sprawy trzeba dbac a ginekolog to podstawa.. chodze od 16 roku zycia.. zmien ginekologa :D. Bo ja chodzilam do pewnej pani wydawalo sie ze jest wykwalifikowana "D brala 80 zl za wizyte - malo :D
ale jak widac :D slabo sie zajmowala mna :D zmienilam lekarza place 200 za wizyte i wymagam :D odrazu powiedzial ze torbiel 6x7 cm :D
megaa ogromny a wczesniejsza Pani nie zauwazyla :D
poczytaj opinie w internecie o Twoim ginekologu :D i jak sa nie fajneto zmieniaj raz dwa!

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:25:47

no wlasnie ,co osoba to inny przypadek, nie mozna od razu myslec o najgoszym ,ale nie mozesz tego tez wykluczyc. Nadzerka raczej nie ma wpluwy na wynik cytologii, jedyne co ,mozesz miec czesciej jakies zapalenia pochwy, jednakze przy badaniu cytologicznym ,nawet z nadrzezka wychodzi II.. W kazdym razie lekarze nie usuwaja jej , gdyz ma ja 90 % kobiet ,jak sie dowiedzialam od ginekologa, w tym ja, i jedyne co mi zaproponowala, to przyjscie z tym jak juz urodze upragniona liczbe dzieci- a jeszze zadnego nie mam. Jednak nie sugeruj sie naszymi wpisami, tylko poczekaj na wizyte u lekarza ,tam przeprowadza jeszcze na pewno stosowny komplet badan, by wykluczyc badz poterdzic co Ci dolega

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:26:08

u młodych kobiet nie powinno usuwać się małych nadżerek bo zostawiają one blizny i mogą prowadzić do problemów z utrzymaniem ciąży. a III stopień nie jest jakiś straszny- da się go wyleczyć więc spokojnie. nie myśl o raku, nie czytaj na forach bo to internet- tutaj znajdziesz wszystko co chcesz.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:27:47

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 18:36 przez aga23013.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:09:04

Trzymaj się mocno,będzie dobrze,

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:42:35

nie chodzi o nadżerkę :))
mam jakieś wirusa, wiecie co , napiszę wam jak będę po wycinku, wtedy będę pewna co mi jest:P
a co do Pani ginekolog to w szpitalu całkowicie kto inny będzie mnie przyjmował :))

dziekuję dziewczyny! jesteście przecudowne serce

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:46:10

masz hpv na 90%. Twoja historia przypomina moją sprzed 2 lat. Było dokładnie wszystko jak u ciebie. Na zapas się nie martw bo w wielu przypadkach hpv sam znika. U mnie tak było.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:53:01

3 grupa nie jest dobrze , ale tez nie jest jakos tragicznie
Badanie cytologiczne zalecane jest jako profilaktyka raka szyjki macicy i powinno być wykonywane u kobiet co roku. Grupa III oznacza, że w rozmazie stwierdzono nieprawidłowe komórki tzw. dysplastyczne, które nie mają jeszcze cech złośliwości, ale mogą poprzedzać wystąpienie nowotworu. Jest to zatem wynik nieprawidłowy. Dysplazja małego stopnia może być następstwem stanu zapalnego i ustąpić po zastosowanym leczeniu. Przy bardziej nasilonych zmianach dysplastycznych konieczne jest wykonanie przez ginekologa badania kolposkopowego (ocena szyjki macicy przez specjalny mikroskop) i pobranie wycinków z podejrzanych obszarów do badania histopatologicznego. Jak najszybciej umówić się na konsultację ginekologiczną w celu ustalenia dalszego postępowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolegia estetyczna pomożcie.