Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 21:59:15

Dam znać w czwartek co i jak ;)))

Złe wyniki cytologii

07 mar 2014 - 17:42:29

I jak tam po wizycie?

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 21:49:59

własnie i jak??miałaś dać znac.

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:36:35

I jak po wizycie. Mam nadzieję że wszystko OK

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:45:25

W grudniu moja dziewczyna poszła do ginekologa po kilkunastu latach...
Przebadała ją, zrobiła cytologię. Po 2 tygodniach dostałą telefon że wyniki juz są i że może odebrać.
Pojechała no i zaczał sie horror. Recepcjonistka powiedziała jej że jest źle a nawet bardzo źle. Nie chciala dać jej wyników i powiedziała żeby stawiła się po weekendzie z rana bez klejki do lekarza. Moja dziewczyna wyszła z płaczem z przychodni i oboje byliśmy przekonani ze ma raka szyjki macicy.. Żadna z Was nei wyobraża sobie co przez 3 dni przesliśmy i ile nas to kosztowało .
Nadszedł wkońcu feralny poniedziałek, od rana w pracy stałem jak kołek i tylko myślałem co jej lekarka powie i kiedy wrezcie da mi znać. Mineły 2 godziny aż wkońcu po godz 10 zadzwoniła że wszystko jest OK i że miala tylko jakies zakażenie..
Lekarka sie sama zdziwiła jakim cudem baba z recepcji nie dała jej wyników. Dostałą globulki i na tym historia sie zakończyłą na szczęście POMYŚLNIE.

Złe wyniki cytologii

10 mar 2014 - 22:45:42

ja jestem po histerktomii ,i miałam podobnie jak ty ,nadzerka plus cytologia 3 ,wzięli wycinek do zbadania , szyjki i wyszło dysplazja 3 stopien ,inaczej nazywane rak przedinwazyjny ,czyli ten który jeszcze nie zabija ,i niema przerzutów,takim sposobem przeszłam o krok obok ,śmiertelnej choroby,aha z uwagi na młody wiek ,zostawili mi jajniki ,



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-10 22:52 przez perelecka.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:05:55

dostałam skierowanie do spzitala, we wtorek idę właśnie i będę miała pobrany wycinek, cholernie sie boję ;(((

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:15:16

dziwna lekarka skoro nie dala tabletek na nadzerke bo to nie jest taka 'mala' sprawa..
ja mam 20 lat i juz mialam operacje :D. Nie mam polowy jajnika :D super..:D
Nie rozumiem dlaczego w takim wieku pierwszy raz do ginekologa...kochana sama sobie narobilas.. o takie sprawy trzeba dbac a ginekolog to podstawa.. chodze od 16 roku zycia.. zmien ginekologa :D. Bo ja chodzilam do pewnej pani wydawalo sie ze jest wykwalifikowana "D brala 80 zl za wizyte - malo :D
ale jak widac :D slabo sie zajmowala mna :D zmienilam lekarza place 200 za wizyte i wymagam :D odrazu powiedzial ze torbiel 6x7 cm :D
megaa ogromny a wczesniejsza Pani nie zauwazyla :D
poczytaj opinie w internecie o Twoim ginekologu :D i jak sa nie fajneto zmieniaj raz dwa!

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:25:47

no wlasnie ,co osoba to inny przypadek, nie mozna od razu myslec o najgoszym ,ale nie mozesz tego tez wykluczyc. Nadzerka raczej nie ma wpluwy na wynik cytologii, jedyne co ,mozesz miec czesciej jakies zapalenia pochwy, jednakze przy badaniu cytologicznym ,nawet z nadrzezka wychodzi II.. W kazdym razie lekarze nie usuwaja jej , gdyz ma ja 90 % kobiet ,jak sie dowiedzialam od ginekologa, w tym ja, i jedyne co mi zaproponowala, to przyjscie z tym jak juz urodze upragniona liczbe dzieci- a jeszze zadnego nie mam. Jednak nie sugeruj sie naszymi wpisami, tylko poczekaj na wizyte u lekarza ,tam przeprowadza jeszcze na pewno stosowny komplet badan, by wykluczyc badz poterdzic co Ci dolega

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:26:08

u młodych kobiet nie powinno usuwać się małych nadżerek bo zostawiają one blizny i mogą prowadzić do problemów z utrzymaniem ciąży. a III stopień nie jest jakiś straszny- da się go wyleczyć więc spokojnie. nie myśl o raku, nie czytaj na forach bo to internet- tutaj znajdziesz wszystko co chcesz.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 18:27:47

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 18:36 przez aga23013.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:09:04

Trzymaj się mocno,będzie dobrze,

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:42:35

nie chodzi o nadżerkę :))
mam jakieś wirusa, wiecie co , napiszę wam jak będę po wycinku, wtedy będę pewna co mi jest:P
a co do Pani ginekolog to w szpitalu całkowicie kto inny będzie mnie przyjmował :))

dziekuję dziewczyny! jesteście przecudowne serce

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:46:10

masz hpv na 90%. Twoja historia przypomina moją sprzed 2 lat. Było dokładnie wszystko jak u ciebie. Na zapas się nie martw bo w wielu przypadkach hpv sam znika. U mnie tak było.

Złe wyniki cytologii

11 mar 2014 - 20:53:01

3 grupa nie jest dobrze , ale tez nie jest jakos tragicznie
Badanie cytologiczne zalecane jest jako profilaktyka raka szyjki macicy i powinno być wykonywane u kobiet co roku. Grupa III oznacza, że w rozmazie stwierdzono nieprawidłowe komórki tzw. dysplastyczne, które nie mają jeszcze cech złośliwości, ale mogą poprzedzać wystąpienie nowotworu. Jest to zatem wynik nieprawidłowy. Dysplazja małego stopnia może być następstwem stanu zapalnego i ustąpić po zastosowanym leczeniu. Przy bardziej nasilonych zmianach dysplastycznych konieczne jest wykonanie przez ginekologa badania kolposkopowego (ocena szyjki macicy przez specjalny mikroskop) i pobranie wycinków z podejrzanych obszarów do badania histopatologicznego. Jak najszybciej umówić się na konsultację ginekologiczną w celu ustalenia dalszego postępowania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolegia estetyczna pomożcie.