Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:24:17

Witam,
piszę , bo jestem załamana, dzisiaj od rana chcę mi się wyć jak małe dziecko...
ale zacznę od początku...
Mam 21lat, 20lutego byłam pierwszy raz u ginekologa, Pani zbadała mnie - powiedziała , że jest wszystko ok, potem badania cytologiczne, nie mogła znaleźć jajnika, ale w końcu powiedziała, że ginekologicznie jest wszystko w porządku , tylko mam lekką nadżerkę, ale to nic takiego, bo jest mała. nie zapisała mi nic na nią, dostalam tylko receptę na tabletki anty.
dzisiaj rano zadzwoniła do mnie położna z przychodni, że są wyniki mojej cytologii, mam grupę 3, przestraszylam się, bo powiedziala, że mogę mieć raka... pobiegłam od razu na przychodnie.. w czwartek idę do ginekologa...
mam pytanie , miała któraś z was coś takiego? jak miałyście leczone itp
drugie pytanie o tabletki, czy mogę je łykać? tzn chciałabym zacząć stosować je od początku kwietnia (od okresu) , bo mój facet wraca pod koniec kwietnia, ale nie chcę sobie niczego gorszego narobić;/

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:32:06

nie wiem, ale czy nadżerka ma na to wpływ?? i dlaczego lekarka nie dała ci jakis leków czy maści??hmm dziwne jak dla mnie

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:34:29

Dlaczego tak późno zaczęłaś chodzić do ginekologa?? Podbiję chociaż bo więcej nie pomogę.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:34:43

Cytat
aaw1
nie wiem, ale czy nadżerka ma na to wpływ?? i dlaczego lekarka nie dała ci jakis leków czy maści??hmm dziwne jak dla mnie

nadżerka niby sama zanika,
a o cytologii dowiedziałam się dzisiaj od pielegniarki, która nie wypisuje leków
Cytat
Yagga_yo
Dlaczego tak późno zaczęłaś chodzić do ginekologa?? Podbiję chociaż bo więcej nie pomogę.

po prostu nie czułam potrzeby pójścia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-28 20:35 przez psychoaktywna.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:36:46

Cytat
psychoaktywna
Cytat
aaw1
nie wiem, ale czy nadżerka ma na to wpływ?? i dlaczego lekarka nie dała ci jakis leków czy maści??hmm dziwne jak dla mnie

nadżerka niby sama zanika,
a o cytologii dowiedziałam się dzisiaj od pielegniarki, która nie wypisuje leków
Cytat
Yagga_yo
Dlaczego tak późno zaczęłaś chodzić do ginekologa?? Podbiję chociaż bo więcej nie pomogę.

po prostu nie czułam potrzeby pójścia

dziwi mnie ze lekarka ci nie wypisała leków, nie pielęgniarka. podobijam wątek gdyż sama nie pomogę ci, bo nie wiem.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:36:55

Nadżerke powinno sie wypalić nawet jak jest mała. Pójdziesz do gina to zapytaj o tabletki skoro chcesza brać dopiero od kwietnia.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:37:38

to może być przez nadżerkę, ja bym chyba do czwartku nie wytrzymała, strasznie długo a ty sie denerwujesz.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:37:48

Również miałam zły wynik cytologi przy nadżerce lekarka powinna Cię o tym poinformować że wynik może wyjść zły.
Ja dostałam leki nie pomogły i miałam wypalaną nadżerkę na powtórce cytologi po pół roku wszytko było ok.
Mam nadzieję że w twoim przypadku zły wynik też jest tylko spowodowany nadżerką trzymam kciuki.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:38:49

Cytat
Carrie_Bradshaw
to może być przez nadżerkę, ja bym chyba do czwartku nie wytrzymała, strasznie długo a ty sie denerwujesz.

denerwuję i to strasznie, ale wytrzymam,
z tych nerwów wszystko mnie "tam" boli...;/

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:40:35

mała nadżerka sama się wchłonie zależy jaka jest ,cytologia grupa 3 może być rakowe ale nie złośliwe z tego co wiem ,znalazłam stronkę żeby cie uspokoić http://www.medonet.pl/eksperci,porada-eksperta,1628937,1,trojka-w-cytologii,index.html

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:40:52

Nie chcę Cię martwić, ale jeśli wychodzi 3 to jest źle;( Nie znam sięjakoś specjalnie, ale moja mam pracuje w szpitalu i co nieco wiem od niej. Moja babcia dostała raz wynik gdzie było napisane cytologia III i mama mowila ze zły wynik i babcia się przejmowała, ale potem się okazało ze chodziło o miesiąc kiedy było robione bo w marcu robiła rok temu. Idz czym prędzej do lekarza to moze byc groźne naprawde...
Swoją droga mi kiedyś wybadali guzy piersi miesiąc przejmowania, aż poszłam na biopsje i dobrze ze lekarz mi zrobił 2gie usg (inny lekarz) okazało się ze żadnych guzów nie ma, a tamten lekarz był niekompetentny i miał źle ustawiony kontrast ekranu i dlatego widział ciemniejsze plamy, które są odczytywane jako guz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-28 20:44 przez Magduss.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:43:20

Cytat
Magduss
Nie chcę Cię martwić, ale jeśli wychodzi 3 to jest źle;( Nie znam sięjakoś specjalnie, ale moja mam pracuje w szpitalu i co nieco wiem od niej. Moja babcia dostała raz wynik gdzie było napisane cytologia III i mama mowila ze zły wynik i babcia się przejmowała, ale potem się okazało ze chodziło o miesiąc kiedy było robione bo w marcu robiła rok temu. Idz czym prędzej do lekarza to moze byc groźne naprawde...


jak się nie znasz to mnie nie strasz...
a do lekarza idę..

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:44:22

Co do nadżerki to już odchodzi się od wypalania. To jest stara metoda i nie robi się już tego! Co do wyników cytologii, to już nie pomogę.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:45:35

Cytat
Magduss
Nie chcę Cię martwić, ale jeśli wychodzi 3 to jest źle;( Nie znam sięjakoś specjalnie, ale moja mam pracuje w szpitalu i co nieco wiem od niej. Moja babcia dostała raz wynik gdzie było napisane cytologia III i mama mowila ze zły wynik i babcia się przejmowała, ale potem się okazało ze chodziło o miesiąc kiedy było robione bo w marcu robiła rok temu. Idz czym prędzej do lekarza to moze byc groźne naprawde...
Swoją droga mi kiedyś wybadali guzy piersi miesiąc przejmowania, aż poszłam na biopsje i dobrze ze lekarz mi zrobił 2gie usg (inny lekarz) okazało się ze żadnych guzów nie ma, a tamten lekarz był niekompetentny i miał źle ustawiony kontrast ekranu i dlatego widział ciemniejsze plamy, które są odczytywane jako guz...

chodziło o miesiąc? boże co ty wypisujesz, nie strasz dziewczyny lepiej.

Złe wyniki cytologii

28 lut 2014 - 20:47:48

Cytat
psychoaktywna
Cytat
Magduss
Nie chcę Cię martwić, ale jeśli wychodzi 3 to jest źle;( Nie znam sięjakoś specjalnie, ale moja mam pracuje w szpitalu i co nieco wiem od niej. Moja babcia dostała raz wynik gdzie było napisane cytologia III i mama mowila ze zły wynik i babcia się przejmowała, ale potem się okazało ze chodziło o miesiąc kiedy było robione bo w marcu robiła rok temu. Idz czym prędzej do lekarza to moze byc groźne naprawde...


jak się nie znasz to mnie nie strasz...
a do lekarza idę..

Sama zapytałaś na forum więc odpisuję, nie musisz się tak burzyć. Pytasz czy któraś z nas miała takie coś. Ja nie ale moja babcia tak. Pytasz to odpowiadam. Jak nie chcesz zeby Cię straszyć to nie pisz na forum tylko poczekaj do wizyty i się wszystkiego dowiesz. Wiem tylko ze 3 nie oznacza dobrze, ale tez nie musi to byc rak od razu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolegia estetyczna pomożcie.