Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

14 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

25 sty 2014 - 17:43:14

od 19 do 23 stycznia miałam miesiączkę.W dniu 1 dostałam silnego bólu podbrzusza i bólu jajników pierwszy raz miałam tak bolesną miesiączkę.Dzisiaj jest drugi dzień po miesiączce i mam śluz zabarwiony krwią.Jaka może być przyczyna tego.Pierwszy raz mi się zdarzyło żeby po miesiączce mieć jeszcze śluz zabarwiony blado różową krwią.
Kilka dni przed miesiączką współżyłam bez zabezpieczenia (stosunek przerywany proszę nie komentować tego)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-25 17:51 przez elza1989.

niezweryfikowana
Posty: 3.416
Ostrzeżenia: 1/5

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

25 sty 2014 - 17:47:15

a bierzesz tabletki?

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

25 sty 2014 - 17:48:53

nie biorę tabletek

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

30 sty 2014 - 08:13:28

Hej ja też to miałam i gdy poszłam do ginekologa powiedział mi że to dni plodne i czasami tak się zdaza że pojawia się krew:)

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

30 sty 2014 - 09:14:14

Nie dajmy się zwariować. To nornmalne. Albo już masz okres płodny. Albo po prostu jeszcze w ramach okresu tracisz co zostało :) Plamienia nie zawsze są oznaką czegoś wielkiego i strasznego.

śluz z krwią dwa dni po miesiączce

30 sty 2014 - 09:22:27

szwagierka miała tak tydzień temu dostała okres który był zabarwiony lekko krwią przez 3 dni miała małe plamienie a po 3ch dniach poszło z niej wszystko trafiła do szpitala i okazało się ciąża pozamaciczna dostała zastrzyk na poronienie (trwa to już 2 tydzień) i dziś znowu w szpitalu bo mają jej dawać drugi zastrzyk bo nic nie dał a jak ten drugi nic nie da to operacja laserowa... też lekko krwawiła a po 3 dniach poszło wszystko.. ale to na pewno nie twój przypadek bo oni starali się o dziecko

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobry ginekolog Katowice