Obecnie rozmawiamy o:

przyczepa campingowa

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:37:20

dziewczyny błagam pomóżcie mi, nie mogę wytrzymać z bólu, potrzebuję jakichś dobrych tabletek od bólu brzucha podczas okresu. ŻADNEJ NOSPY bo ona jest jeszcze gorsza zamiast pomóc boli jeszcze bardziej. wzięłam ibum ale nic nie daje.. Macie jakieś sprawdzone leki? błagam!

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:39:48

Ja biore jedna nospe (bo ona jest rozkurczowa) i jeden ibum (bo jest przeciwbolowy) i do tego termofor na brzuch z ciepla woda.

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:40:16

Mi pomaga wlasnie nospa. Bralam tez panadol ale na mnie nie dziala, po nospie przeszlo.

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:41:29

ja też nienawidzę nospy, zawsze gorzej mnie po niej boli, a zazwyczaj biorę Ibalgin Maxi (1 tabl. ew 2) i po nich mi przechodzi

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:41:36

ketonal 2 tabletki i jedna nospa i termofor ciepły
ale ketonal jest na receptę.
ja mam taki bol ze mdleję,po takim zestawie boli,ale mozna jakos zyc;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-25 12:42 przez veruch.

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:43:07

No ja jak biorę to ketonal + nospa. Ale z tego co mi pani ginekolog radziła to najlepiej brać przeciwbólowe + zwykły paracetamol podobno w tym zestawie jest bardziej skuteczne działanie.

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:44:11

ja biorę dwie nospy, bo kiedyś Pani w aptece powiedziała że jak wezmę dwie to działają jak jedna nospa forte która jest na recepte niby:)

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:44:41

Cytat
Justyna2905
Ja biore jedna nospe (bo ona jest rozkurczowa) i jeden ibum (bo jest przeciwbolowy) i do tego termofor na brzuch z ciepla woda.
Dziewczyna pisze, że po nospie gorzej, a ibum nie działa, a ty jej o nospie i ibum piszesz...

Na mnie nigdy nie działały przeciwbólowe, mogłabym jeść garściami i nic. Poproś w aptece coś rozkurczowego, ale z innym środkiem aktywnym niż w nospie, tam będą wiedzieć o co chodzi;) A na ból może paracetamol, albo aspiryna.

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:44:43

Cytat
veruch
ketonal 2 tabletki i jedna nospa i termofor ciepły
ale ketonal jest na receptę.
ja mam taki bol ze mdleję,po takim zestawie boli,ale mozna jakos zyc;)
ja nie mdleje ale nie mogę już wytrzymać, wzięłam nospę i mi się pogorszyło, kiedyś lekarz mi mówił że wlaśnie nie powinno sie brac jje podczas okresu tzn bólu bo ona rozkucza i jeszcze bardziej boli.. w moim przypadku to święta prawda niestety ..

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:45:19

Nic innego nie biorę (chyba, że nie mam bo biorę od ojca, ale raczej jest na receptę) jak nimesil! Działa po ok 30 minutach, ale 12h i NIC nie czujesz, nawet skurczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-25 12:48 przez 19BaMbOoChA90.

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:45:20

Polecam bardzo nurofen expres femina. Kiedys miałam takie bóle, że 2 apapy extra nie pomagała a teraz biore to i od razu pomaga. Nospe też radze wziąść razem z tym, bo jest rozkurczająca. :)

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:46:05

załatw sobie tabsy specjalnie na bóle menstruacyjne, każda prawie marka ma takie coś. Panadol femina chyba jak mnie nie myli pamięć.
Jeśli masz takie bolesne miesiączki, to radzę przejść się do gina.

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:46:28

Cytat
Asztarte
Cytat
Justyna2905
Ja biore jedna nospe (bo ona jest rozkurczowa) i jeden ibum (bo jest przeciwbolowy) i do tego termofor na brzuch z ciepla woda.
Dziewczyna pisze, że po nospie gorzej, a ibum nie działa, a ty jej o nospie i ibum piszesz...

Na mnie nigdy nie działały przeciwbólowe, mogłabym jeść garściami i nic. Poproś w aptece coś rozkurczowego, ale z innym środkiem aktywnym niż w nospie, tam będą wiedzieć o co chodzi;) A na ból może paracetamol, albo aspiryna.

dzięki wielkie, ibum mi teraz trochę pomógł, mniej boli. :)

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:46:48

Mi pomaga panadol femina albo vegetalgin;)

pomocy okres ból brzucha!

25 sty 2014 - 12:47:35

No-spa i Solpadeine do rozpuszczania( szybciej działa niż ten w tabletkach). Odkąd poznałam ten duet to ból brzucha mi nie straszny :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

śluz z krwią dwa dni po miesiączce