Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

18 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 20:48:41

Tak, wiem że nie jesteście lekarzami, ale chciałam zapytać o rade być może któraś z was spotkała się z tym i mam zamiar iść do lekarza ale dopiero za tydzien będę mogła się zapisać bo jutro wyjeżdzam. W związku z powyższym tym bardziej chciałam Was o to spytać bo nie jest mi na rękę z "tym czymś". A więc dzień przed okresem (a włąsciwie krwawieniem bo zażywam anty) dostałam jakiejś infekcji, a mianowicie: żółty śmierdzący śluz, dyskomfort, lekkie swędzenie. Smarowałam to Clotrimazolum i na dzień dzisiejszy ( 6 dzień i już po okresie) nie mam śluzu, nie mam smrodu ale mam okropne pieczenie. Na codzień mnie nie szczypie, tylko wtedy jak się podetre, ale to nie bardzo, ale dzisiaj jak się chcieliśmy kochac z chłopakiem to nie dałam rady bo paliło tak jakby mnie ktoś ogniem smyrał. Nie wiem czy jeszcze smarować tym clotrimazolem? Jak nim smaruje to mnie nie piecze więc to nie jest reakcja alergiczna... Nie wiem czy to jest już końcowy etap infekcji czy może już jest zaawansowany stan? Wybaczcie że się tak rozpisałam, ale może któraś z was mi pomoże.
Pozdrawiam, Ola ;)

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 20:50:37

moze sprobuj urinal

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 20:58:10

Rób sobie irygację z saszetek Tantum Rosa. A na wieczór zakładaj globulkę z bakteriami probiotycznymi np. provag. W ulotce kremu Clotrimazol jest wyraźnei napisane ,że należy go stosować minimum 2 tyg. Wcześniejsze zaprzestanie używania powoduje nawrót infekcji. Odradzam kochanie się z partnerem dopóki się nie wyleczysz, bo inaczej on też będzie musiał leczyć grzybicę.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 20:58:25

moze urosal sa to tabletki przeciwbólowe (około 10 zł) i globulki z kwasem mlekowym Lactovaginal do wizyty u gina moze sobie tym ulżysz :) oo tak jak koleżanka wyżej Tantum Rosa w saszetkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-27 20:59 przez anitkos.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:00:48

kup sobie globulki z propolisu.pomagaja!

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:02:23

W tym wypadku to tylko antybiotyk pomoże, nie zwlekaj z lekarzem.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:05:37

idz do apteki i babka z apteki ci doradzi tak samo jak lekarz, większość leków jest dobrych bez recepty.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:08:44

Nie mogę tego czytać. Pipa Cię piecze, ale z chłopem, to się musisz bzykać?! I go na dodatek zarażać??! Sumienia nie masz, dziewczyno?! No skoro tak trudno było w tym tygodniu udać się do ginekologa, ewentualnie internisty (internista też by Ci coś przepisał i nie wierzę, że nie było miejsc), to teraz cierp i czekaj na wizytę u lekarza. To nie jest żaden końcowy etap. Jesteś chora i potrzebujesz antybiotyku. Koniec.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:14:41

Ej dobra dziewczyno co się spinasz?! I to mnie denerwuje na tych forach, człowiek pisze z prośbą o rade, ale zawsze znajdzie się taka co zwyzywa i wgl! Mam rozum więc robiliśmy to w prezerwatywie jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć, a "bzykaliśmy się" bo nie miałam pojęcia że jeszcze to wszystko trwa, myślałam że .... a zrestzą nie bede Ci się tłumaczyć. A i owszem trudno bo po drodze był weekend i święta ;)

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:20:20

masz zapalenie grzybicze, właśnie to wyleczyłam, nie uprawiaj seksu bo bedzie jeszcze gorzej. smaruj ta mascią i kup jakies globulki dopochwowe moze beda bez recepty, po powrocie koniecznie idz do lekarza, żeby wyleczyc, objawy mogą zniknąc ale zapalenie dalej bedzie.

Cytat
jwooow
idz do apteki i babka z apteki ci doradzi tak samo jak lekarz, większość leków jest dobrych bez recepty.

nie na stany zapalne, mi nawet antybiotyki nie pomagały, od kilku mc co wyleczę to znowu mam, wiec lepiej zeby autorka tego nie bagatelizowała bo bedzie sie tak jak ja z tym bawić przez długi czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-27 21:22 przez truskawka_ang.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:22:45

Rozumiem, że jak masz 40 stopni gorączki to musisz czekać dwa tygodnie na wizytę u internisty? Gratki dla Twojej przychodni. W takim razie przepraszam, że Cię uraziłam i przesyłam pozdrowienia Twojej zagrzybiałej pochwie, która zawsze będzie zainfekowana, jeżeli nie udasz się do gina i nie rozpoczniesz leczenia.

Każda dorosła, świadoma swego ciała, odpowiedzialna, myśląca kobieta wie, że JAK CIĘ PSIOCHA SWĘDZI, TO TRZEBA IŚĆ DO LEKARZA, BO CLOTRIZMAZOLUM MOŻE ZALECZYĆ, A NIE WYLECZYĆ.

Jeżeli wciąż uważasz, że nie pomogłam to odpowiem na Twoje pytania:

1. "Infekcja pochwy?" - tak, to infekcja pochwy, na pewno nie łokcia.
2. " Nie wiem czy jeszcze smarować tym clotrimazolem?" - możesz się wysmarować nim cała, łącznie z czołem, i tak nie pomoże. Na chwilę odczujesz ulgę, więc mimo wszystko POTRZEBNY JEST LEKARZ.
3. "Nie wiem czy to jest już końcowy etap infekcji czy może już jest zaawansowany stan?" - a ja nie wiem czy jutro będzie ciepło czy zimno? Jak myślisz? LEKARZ.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:23:08

Cytat
JolajnaLoja
Nie mogę tego czytać. Pipa Cię piecze, ale z chłopem, to się musisz bzykać?! I go na dodatek zarażać??! Sumienia nie masz, dziewczyno?! No skoro tak trudno było w tym tygodniu udać się do ginekologa, ewentualnie internisty (internista też by Ci coś przepisał i nie wierzę, że nie było miejsc), to teraz cierp i czekaj na wizytę u lekarza. To nie jest żaden końcowy etap. Jesteś chora i potrzebujesz antybiotyku. Koniec.

Po co tyle jadu?!!Dziewczyna myslała ze już jest okey. Ja pierdziele, po co odrazu ją tak obrażać?
Sanczkowska- polecam narazie globułki, Pani w aptece Ci doradzi. Ehh my kobiety, mamy ciezko z tymi infekcjami. Pozdrawiam:**

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:23:57

też miałam coś podobnego przed świętami, tyle tylko że ja miałam brązowo krwiste upławy i pieczenie non stop, przeczytalam na forum ze pomaga Multi-Gyn Actigel, dziewczyny bardzo sobie chwaliły wiec kupiłam. Cięzko było go dostać , w żadnej z 6 aptek nie było w końcu w jednej zamówiłam na następny dzien :P Koszt duży bo ok 40-50 zależy tez od apteki, ale naprawde warto. Wszystko przechodzi, odrazu czuć ulgę :) Polecam Ci :) Clotrimazolum jednak jest troszke slabe, też zawsze nim smaruje jak cos sie zaczyna :)

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:25:56

polecam globulki vagical-lek bez recepty,pomagaja.

Infekcja pochwy?

27 gru 2013 - 21:26:13

Nie przejmuj sie JolajnąLoją hahah :D:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opóźnienie w tabletkach