Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:33:56

czesc dziewczyny, nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam ten watek, ale nie mam do tego glowy. pare dni temu zobaczylam rostępy na piersiach ktorych nigdy nie mialam, co mnie zdziwilo bo nigdy nie mialam rozstepow...od jakiegos czasu mam wrazenie ze tyje, a na dodatek jak mnie moj facet chce dotknac po piersiach to po prostu klepie go po łapach bo zrobily mi sie twak wrazliwe, ze dotyk jest nie do wytrzymania. czytalam o tym na necie - rozstepy: przytycie albo ciąza, wrazliwe piersi: ciaza. kupilam dzis test, najlepiej go robic z rana wiec czekam do rana.... miala ktoras z was takie objawy? mam nadzieje ze to nie to...

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:37:42

A spóźnia Ci się okres? Współżyłaś bez zabezpieczenia w dni płodne?

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:40:08

kochana a badasz regularnie piersi ? Nie wyczulas jakiegos guzka?
Nie wiem jak to wygląda u Ciebie (w sensie te Twoje rozstępy), ani nie chce Cie straszyc, ale istnieje coś takiego jak objaw skórki pomaranczowej na piersiach przy zmianach nowotworowych.

Ale faktycznie, tkliwość piersi to może być objaw ciąży.

Rób test, jak wyjdzie negatywny to wybierz się do ginekologa.

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:40:26

tak od razu rozstępy?mi się porobiły ,ale nie w pierwszych dniach ciązy:)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:40:54

Ja ostatnio czułam się fatalnie, zmęczona - mogłam ciągle spać, cała opuchnięta, do tego było mi nie dobrze, okres mi się spóźniał, a po zrobieniu testu okazało się że to jednak nie ciąża ( a szkoda ) więc się nie przejmuj :)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:41:51

okres mialam 2 tyg temu.. ale znam takie przypadki ze dzieczyna miala okres do 4 miesiaca. uprawiamy seks bez zabezpieczenia - wiem, do chwalenia to nie jest, ale nie o to chodzi w tym poscie, tylko o objawy ciazy, wiec wszelkie "hejty" zostawic prosze dla siebie:)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:42:17

ja mam teraz przed okresem podobne objawy i wcale nie jestem w ciazy, a nigdy wczesniej nie mialam takiego pmsa ;), po prostu czasem są rozne wahania hormonalne albo inne czynniki np. zmiana klimatu wystarczy jak to bylo u mnie;)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:44:20

Cytat
kashvi
ja mam teraz przed okresem podobne objawy i wcale nie jestem w ciazy, a nigdy wczesniej nie mialam takiego pmsa ;), po prostu czasem są rozne wahania hormonalne albo inne czynniki np. zmiana klimatu wystarczy jak to bylo u mnie;)

mam nadzieje ze to wlsnie te "wahania hormonalne"....
Cytat
gusiaczek390
kochana a badasz regularnie piersi ? Nie wyczulas jakiegos guzka?
Nie wiem jak to wygląda u Ciebie (w sensie te Twoje rozstępy), ani nie chce Cie straszyc, ale istnieje coś takiego jak objaw skórki pomaranczowej na piersiach przy zmianach nowotworowych.

Ale faktycznie, tkliwość piersi to może być objaw ciąży.

Rób test, jak wyjdzie negatywny to wybierz się do ginekologa.

nie wyczulam zadnego guzka, a rozstepy sa nie duze, ale ja je widze..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-04 23:45 przez zaczar.

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:44:49

Może poczekamy do jutra... zrobisz test i dasz nam znać?

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:45:16

Cytat
zaczar
okres mialam 2 tyg temu.. ale znam takie przypadki ze dzieczyna miala okres do 4 miesiaca. uprawiamy seks bez zabezpieczenia - wiem, do chwalenia to nie jest, ale nie o to chodzi w tym poscie, tylko o objawy ciazy, wiec wszelkie "hejty" zostawic prosze dla siebie:)
w ciązy niema okresu :) może być krwawienie plamienie ale nie jest to okres ,i zazwyczaj rozni się od normalnego okresu ,,a druga sprawa ,ty chcesz być w ciąży?tak piszesz jakbys miała nadzieje:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-04 23:46 przez brunetka71.

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:45:31

wrażliwość piersi i senność były pierwszymi moimi objawami. Jednak na rozstępy stanowczo za wcześnie, może po prostu przytyłaś troszkę? :) tak czy inaczej, życzę powodzenia, daj znać jak zrobisz test :)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:45:39

tkliwość piersi to równiez objaw zbliżajacej się miesiączki, nie musi oznaczać ciaży, tyle, ze jak człowiek zaczyna sie zastanawiać nad taką ewentualnością wszystie objawy wydają sie pasowac do ciąży, ja jeszcze dodatkowo miałam tak, ze gdzie nie spojrzałam: w necie, na wystawy gdziekolwiek; wszędzie widziałam cieżarne kobiety i niemowlaki

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:47:02

Cytat
basiula098
Może poczekamy do jutra... zrobisz test i dasz nam znać?

dam znac oczywiscie, mam nadzieje ze wynik bedzie negatywny..jeszcze mam czas na dziecko:)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:48:21

zeby byly rozstepy najpierw sie musza powiekszyc, badz zmniejszyc :) Rozstepy nie powstaja w pierszych dniach ciazy :)

objawy ciązy?

04 gru 2013 - 23:49:21

Cytat
goossipgirl
tkliwość piersi to równiez objaw zbliżajacej się miesiączki, nie musi oznaczać ciaży, tyle, ze jak człowiek zaczyna sie zastanawiać nad taką ewentualnością wszystie objawy wydają sie pasowac do ciąży, ja jeszcze dodatkowo miałam tak, ze gdzie nie spojrzałam: w necie, na wystawy gdziekolwiek; wszędzie widziałam cieżarne kobiety i niemowlaki

tez tak mam, dzis idac do pracy mijalam duzo cięzarnych kobiet! nawek w kolejce z bułkami przypadkowo stanełam w kasie pierwszenstwa doa kobiet w ciazy lub na wozku inwalidzkim.... :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prawdopodobna ciąża?