Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem

29 lis 2013 - 20:17:22

Nie wiem czy dobrze umieściłam wątek, jeśli nie to proszę o przeniesienie.
Mam problem od kilku dni. Otóż przy wejściu do pochwy mam ranki oraz wypływają ze mnie białe grudki wraz ze śluzem. Towarzyszy temu niesamowity ból i swędzenie ( tak silne, że nie mogę momentami złączyć nóg i założyć obcisłej bielizny). Byłam w aptece i farmaceutka sprzedała mi specjalny płyn do higieny intymnej i maść na bazie antybiotyku. Tylko, że jest jeszcze gorzej... Do lekarza jestem zarejestrowana dopiero za dwa tygodnie ;/
Może któraś z was też miała taki problem i mogłaby mi doradzić co robić?
Z góry dziękuję za rady. I proszę bez złośliwych komentarzy.

Problem

29 lis 2013 - 20:20:34

o jezu idź prywatnie...
smaruj clotrimazolem(dostaniesz w aptece za 3zł-maść) ale i tak przy takim swędzeniu może nie pomóc

Problem

29 lis 2013 - 20:22:08

Idź do lekarza.

Problem

29 lis 2013 - 20:35:00

to zapewne grzybica. zambezi ma rację kup maść clotrimazolum i smaruj, ewentualnie niech ci jakieś globulki bez recepty da skoro wizytę masz dopiero za tyle czasu i nie możesz jej przyspieszyć

Problem

29 lis 2013 - 20:41:16

zrób sobie mocny wywar z rumianku i się tym podmywaj.

Problem

29 lis 2013 - 20:47:14

grzybica= do lekarza

Problem

29 lis 2013 - 20:48:15

Cytat
zambezi
o jezu idź prywatnie...
smaruj clotrimazolem(dostaniesz w aptece za 3zł-maść) ale i tak przy takim swędzeniu może nie pomóc

jezu może nie ma pieniędzy na prywatna wizyte
Cytat
mojmarek
zrób sobie mocny wywar z rumianku i się tym podmywaj.


rumianek jest jednym z najsilniejszych alergenów często uczula tylko jej zaszkodzi,bedzie jeszcze bardziej swedzialo.w aptece nie dostaniesz nic co ci pomorze.zrob sobie okłady z jogury naturalnego,i tamsc clotri cos tam cos tam tez ci troszkę pomoze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-29 20:52 przez iza9000.

Problem

02 gru 2013 - 11:20:59

Clotrimazolum, prywatna wizyta, tylko tyle Ci mogę doradzić

Problem

02 gru 2013 - 11:31:03

Nie masz w mieście innego ginekologa do którego mogłabyś pójśc? Nie mówię, że musisz iść prywatnie.

Problem

02 gru 2013 - 11:34:39

idz do lekarza rodzinnego ,przepisze ci w zasteopstwie ,cos ,poza tym nie możesz jako ze sprawa nagła przyspieszyc wizyty?na już?j atak raz miałam dostałam grzybicy po antybiotyku duomoxie ,i lekarz rodzinny przepisał mi globulki ,antybiotyk na grzybice ,stan zapalny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 11:35 przez brunetka71.

Problem

02 gru 2013 - 11:37:57

ja również poszłabym prywatnie, jeśli nie masz kasy to od kogoś pożycz...

Problem

02 gru 2013 - 11:42:48

Jejku ja prywatnie czekałam ponad miesiac teraz chodzę na fundusz i jak mam cos pilnego idę do rejestracji i mówię, że pilnie i zawsze między pacjetkami mnie przyjmie, może tak spróbuj. Wiem też taką dolegliwość miałam i rozumiem, że to nic przyjemnego. Nic oprócz antybiotyku Ci nie pomoże raczej. Możesz złagodzić tylko podmywając sie rumiankiem, albo tantum rosa czy innym płynem takim i nie płynem do higieny intymnej, bo to może zaostrzać objawy i clotrimazol.

Problem

02 gru 2013 - 11:47:43

Na ogoł jak się przyjdzie rano to można się zapisać na ten sam dzień, przynajmniej tak było we wszystkich przychodniach do których chodziłam.
Ale ten wątek jest sprzed paru dni, może już jest ok ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wkładka domaciczna