Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:14:59

Nie ma się czym przejmować ;) mdłości i inne objawy pewnie ze stresu, ja też tak miałam okres mi się spóźniał bo się stresowałam, że jestem w ciąży... paradoks :P

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:21:02

wg mnie to zdecydowanie za wcześnie na test dlatego wyszedł negatywny, jeśli natomiast masz mdłości itp i zaczęło się to na mniej więcej tydzień przed okresem a współżyłaś w dni płodne bez zabezpieczenia to bardzo możliwe że jesteś w ciąży, ale na test było za wcześnie. Musisz niestety odczekać do planowanej miesiączki i wtedy zrobić test - najlepiej betę HCG, wtedy będziesz miała 100% pewności. Wiem, że czekać nie jest łato, jestem obecnie w takiej samej sytuacji, też musze odczekać 10dni i iść na betę, a mi mdłości zaczęły się dziś...z tymże ja staram się o dziecko i to ponad 3 lata i wiem jak uciążliwe i wykańczające jest takie oczekiwanie na testowanie.

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:36:22

nie ta ciąża nie będzie końcem świata
wiem że to możliwe aby mdłości były wywołane czymś innym chociaż czytałam i dziewczyny w innym wątku piszą że maja w tym tygodniu takie objawy
to widzę że zrobimy w tym samym czasie test



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 11:38 przez truskawa12.

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:38:55

ja w swojej pierwszej ciąży miałam objawy na 1,5 tyg przed spodziewanym okresem, ale wiadomo - u każdej kobiety wygląda to inaczej i przy każdej ciąży też może być inaczej. Teraz czekam z niecierpliwością na betę, więc będziemy testowały razem :)

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:46:01

zgadzam się z tym że każda kobieta ma inaczej i dlatego chciałam poznać wasze zdanie na ten temat no i zastanowić się z kimś na forum czy to możliwe abym była w ciąży skoro test był negatywny ale to całego możliwe że zrobiłam test za wcześnie

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 11:54:43

u mnie test w 1 ciąży pozytywny wyszedł dopiero ok 7-8 tygodnia, wcześniej w sumie nic nie wychodziło ( w 5 tyg. wyszła tak blada kreska że ciężko było dojrzeć a mimo to ciąża już się rozwijała :) )


w 3 ciąży mdłości miałam dosyć szybko - to skłoniło mnie też do testowania ;)

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 12:05:47

myślicie że jak pójdę do lekarza to on ewentualnie potwierdzi czy też zaprzeczy że to ciąża nawet jeżeli jest ona bardzo wczesna?

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 14:35:57

Cytat
truskawa12
myślicie że jak pójdę do lekarza to on ewentualnie potwierdzi czy też zaprzeczy że to ciąża nawet jeżeli jest ona bardzo wczesna?
Co ci tak się śpieszy, że chciałabyś wiedzieć JUŻ? :P
Lekarz jeszcze nic nie stwierdzi, jeżeli już chcesz to zrób test b-hcg - on będzie w tej chwili najbardziej wiarygodny.

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 14:46:33

jak juz robisz test to powinnaś kupić ze 3, nie raz słyszałam ze komuś jeden wychodził pozytywny, drugi negatywny.

test negatywny a ciąża???

24 lis 2013 - 15:01:44

Ja osobiście od początku czułam, że coś jest na rzeczy, byłam senna, ciągle zmęczona, odrzuciło mnie od pewnych zapachów (np. papierosy). I test zrobiłam ok. tydzień przed miesiączką i wyszły dwie kreski, jednak ta druga wręcz niewidoczna, bardzo blada. A w dniu spodziewanej miesiączki wyszły już dwie grube krechy :) więc myślę, ze jest szansa, że jesteś w ciąży:) życzę powodzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-24 15:02 przez lubiemandarynki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Objawy okresu, a okresu brak