Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!

Czy miały tak któreś z Was, że podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych zauważyłyście spadek libida, przerzuciłyście się na plastry i libido wróciło do normy ? Czy po prostu podczas stosowania środków antykoncepcyjnych trzeba pogodzić się z tym, że niektóre kobiety mają znaczny spadek libido i nic zbytnio nie da się z tym zrobić.

Będę wdzięczna za wszystkie wypowiedzi.

tabletki to dla mnie zmora spadek libido, wypadanie wlosow, migreny opuchniete nogi. z plastrami jest wszystko ok mi ta zmiana wyszla na super

ja od paru lat używam evry i nie zamienię jej na nic ... przez miesiąc brałam tabletki,efekt? miałam takie wahania nastroju ,że nie dało się ze mną wytrzymać... minusów przy evrze nie zauważyłam żadnych, tylko jeden wielki plus- piersi powiększają się o jakiś rozmiar w górę :D

stosowałam 3 różne tabletki i krążek nuvaring- w obu przypadkach libido jest marne.niestety

Mi ani tabsy ani plastry nie służyły.
Tsh wysokie, złe samopoczucia, spadek libido...
Teraz nie używam żadnej antykoncepcji i wszystko wróciło do normy... oprócz Tsh ;/

ja brałam różne tabletki anty ale większość mi nie służyła miałam spadek libido a przy ostatnich(Novynette)mało nie popadłam w depresję teraz od kilku miesięcy używam plastrów i jest o niebo lepiej, nie mam żadnych skutków ubocznych:)

stosuje plastry od ponad roku i jestem z nich jak najbardziej zadowolona.

ja stosuję plastry od roku :) Jest to moja pierwsza antykoncepcja hormonalna ale wiem, że nie zamienię jej na nic innego :) Czuję się rewelacyjnie i żadnych minusów nie zauważyłam :) A to że piersi się troszkę powiekszają to prawda :D Polecam serdecznie! No i myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż tabletki, ponieważ nie psują żołądka no i nie trzeba łykać codziennie o tej samej porze :)

Dziękuje za dotychczasowe opinie.
Wiadomo, że każdy z tych środków niesie ze sobą jakieś skutki uboczne i nie każdej kobiecie one będą pasować ale nieraz trzeba próbować zmienić i chyba jednak pomyślę nad plastrami.

ja osobiscie bardzo polecam Vibin(tabletki)-sa naprawde rewelacyjne! zadnych skutkow ubocznych!

plus też taki ,że przy jakiejkolwiek chorobie nawet nie ma żadnego ryzyka ciąży :)no i zmieniamy je raz na tydzień a nie dzień w dzień przy okazji niszcząc wątrobe

Ja się boje,ze plaster się odklei i przestanie dobrze dziłac.I po nich zostają brudne ślady.A dzieci mieć nie chce wiec wole tabletki,ale libido prawie zerowe
SZkoda,ze nie można w Polsce stosować trwalej metody antykoncepcji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-07 23:21 przez iwona899.

Cytat
honestlyyy
ja osobiscie bardzo polecam Vibin(tabletki)-sa naprawde rewelacyjne! zadnych skutkow ubocznych!

Tak, tylko gdzieś przeczytałam, że jak od stosowania jednych tabletek odczuwa się spadek libido to od innych będzie to samo. A używałam już trzy rodzaje tabletek w ciągu kilku lat i po każdych było to samo.

zweryfikowana
Posty: 167
Ostrzeżenia: 1/5

a przez ile stosowałaś tabletki? :) ja przez pierwsze 2 miesiące byłam nie do wytrzymania z humorkami :( ale potem wszystko było ok, nie poddawałam się :) a nie po każdych będzie to samo, z tego co wiem to są różne z różnymi ilościami hormonów :)

Kilka lat temu, już dokładnie nie pamiętam, chyba przez około 2 lata, w celu antykocepcji, po jakimś czasie znów około rok ale leczniczo i teraz ale dopiero 3 miesiąc znów w celach antykoncepcyjnych. I po każdych to samo, spadek libido i prawie zerowe poczucie, że jest się kobietą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sidretella 30 opinie