Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

19 minut temu

e-papieros

43 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:35:32

Cześć dziewczyny.
Na początek prosiłabym Was o nie ocenianie mnie, a jedynie trzeźwą poradę i waszą opinię.
A więc biorę tabletki anty. 2 tygodnie temu niestety dostałam biegunki.(był to 1 tydzień brania nowego opakowania) Nie wchodząc w obleśne szczegóły, była jednorazowa, i wydarzyło się to ok 3h po wzięciu tabletki. Nie miałam możliwości przyjęcia drugiej, ale nie współżyłam od tamtej pory..aż do wczoraj. Planowałam nie robić tego do końca opakowania, ale mówiąc szczerze po imprezie alkohol i miłość do mego mężczyzny wzięły górę, a rozsądek poszedł spać.
Dziś się obudził i teraz nie wiem, czy powinnam się obawiać? Wiem, że nie jesteście lekarzem, zrobię test za jakiś czas, teraz jest na to za wcześnie.

Co jeszcze może działać na moją niekorzyść, to to, że tydzień temu wzięłam tabletke 7h za późno.
Eh, nigdy wcześniej nie miałam takich przygód, zawsze brałam je co do minuty i nagle wszystko się złożyło i się martwię.

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:45:14

Ryzyko zawsze istnieje, ale jak na mój gust nie musisz się martwić. Wzięcie tabletki, jeśli przesunie się do 12h to jeszcze jest ok, może się zdarzyć i nie przy nosi to skutków żadnych. Gdy dostałaś biegunki- nie zabezpieczałaś się dodatkowo?

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:44:25

Słabo to wygląda, ale mimo wszystko myślę, że nie powinnaś się obawiać niechcianej ciąży. A jak wyglądał stosunek? Nie był przerywany?

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:50:16

Watpie zebys była w ciąży ,ja biore kiedy chce .Tym bardziej ze był to 1 dzień ,3h tabletka się zdazyla wchlonac.nie martw się

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:50:40

Niestety nie był przerywany, tak jak mówię, w grę wszedł alkohol. Teraz sama nie mogę się sobie nadziwić.
Czytałam trochę na ten temat i pojawiały się opinie, że po sytuacjach z biegunką należy się dodatkowo zabezpieczać przez tydzień, a ja tak jak mówiłam nie współżyłam przez 2 tyg.. co o tym myślicie??
*Iwona899 nie 1 dzień, tylko 1 tydzień. a necie pisało, że tabletka wchłania się do 4h..
ale dzięki za słowa otuchy, nie chcę się też głupio nakręcać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 23:52 przez gigs.

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:50:49

Wbrew pozorom nie tak łatwo zajść w ciążę uwierz mi na słowo.

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:52:28

*iloonash też tak sobie to tłumaczę, ale w chwilach "paniki" pojawia się "ale".. jak się ma pecha, to już po całości eh

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:55:22

Myślę, że szanse są małe. Nie stresuj się autorko, będzie dobrze! Ile zostało Ci do końca opakowania i miesiączki?

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:55:44

Nie martw się niczym, 3 godziny tabletka wchłonęła się.
Luźna kupa nie zaszkodzi, martwić trzeba się gdy weźmie się tabletkę i od razu zwymiotuje a tak to no stres.
A i dziewczyny nie mylcie biegunki z luźna kupą ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Biegunka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 23:57 przez BESTSELLERYHILLS.

Istnieje ryzyko?

26 paź 2013 - 23:58:00

4 tabletki. Poza tym krwawienie z odstawienia nie daje gwarancji braku ciąży.. ale jak przyjdzie na to pora, zrobię test by mieć pewność
Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa:)
przepraszam, że to piszę, ale cóż.. ledwo dobiegłam do domu, i to naprawdę była woda. Ale sytuacja tak jak wspomniałam wcześniej była jednorazowa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-27 00:00 przez gigs.

Istnieje ryzyko?

10 lis 2013 - 22:40:01

Eeee spokojnie! Moim zdaniem ciąży nie ma a Ty dla upewnienia się zrób tes i już , pozdrawiam :)

Istnieje ryzyko?

10 lis 2013 - 22:52:26

jakieś tam ryzyko jest zawsze, nawet wtedy gdy bierzesz tabsy jak w zegraku... nie wiem jak u Ciebie ale u mnie na tabletkach jest napisane ze ochorna jest zaburzona w przypadku wymiotów lub przewlekłej biegunki, a jak to było jednorazowe to nie można tego nazwac przewlekła. Raczej nie ma sie co martwić ;)
Ale zawsze można na wszelki wypadek kupic gumki dodatkowo, nawet jakieś najtańsze a zawsze do konca tego opakowania bedziesz miala dodatkowe zabezpieczenie.

Istnieje ryzyko?

10 lis 2013 - 22:59:02

Ja często biore tabletki nie na czas i nigdy mi się nic nie przydarzyło ;) czytałam,ze to nic złego jak wezmiesz nawet 2 tabletki pod rząd za póżno. Czytałam też,ze tak naprawde trzeba się wiele nagimanstykowac zeby zajsc w ciaze podczas brania ( w miare regularnego- czyli nie mowie o zapominaniu 1 tabletki) brania tabletek ;) także nie sądze zeby cokolwiek mogło Ci sie przydarzyc ;)

Istnieje ryzyko?

10 lis 2013 - 23:04:38

nie przesadzaj, nic się nie stało. biegunkę musiałabyś mieć naprawdę sowitą, a nie jednorazową, a spóźnienie 7 godzin to nic strasznego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKRES. Jak go przyspieszyć? ;/ HELP