Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gruczoł zabieg

22 wrz 2013 - 17:22:46

Witam, miałam już zabieg polegajacy na nacieciu gruczoly Bartholina. Jesli ktoras z Was to miala to wie jaki to bol, nie da sie siedziec, chodzic, lezec.. nic. jestem na skraju wytrzymania i obawiam sie,ze nie wytrzymam tej nocy, moje pytanie brzmi czy jak pojade do szpitala bez skierowania to normalnie mnie przyjma?

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 3/5

Gruczoł zabieg

22 wrz 2013 - 17:30:21

jeśli jesteś po zabiegu i cierpisz to myślę, że POWINNI od razu Ciebie przyjąć... ale głowy nie dam, w końcu to Polska... trzymaj się!

Gruczoł zabieg

22 wrz 2013 - 17:32:13

jedz do lekarza na pewno Cię przyjmą i coś przeciwbólowego dadzą

Gruczoł zabieg

22 wrz 2013 - 17:35:52

ostatnio bylam do poludnia ze skierowaniem a i tak problemy robili dlatego zastanawiam sie czy jechac juz czy czekac do rana i po skierowanie isc..
poprzedni zabieg mialam kilka miesiecy temu i chodzi o to ze zrobilo sie to samo i trzeba znowu przeprowadzic ten zabieg. Tylko nie wiem czy dzis nie jest juz za pozno i czy mam wgl po co jechac



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-22 17:55 przez Change543.

Gruczoł zabieg

22 wrz 2013 - 21:03:35

Cześć

Powiem Ci , że nie warto czekać. Po nacięciu od razu powinno być lepiej i ten ból powinien przechodzić a nie narastać. Nie potrzebujesz skierowania biegnij na izbe przyjęć gin. Z bolem Cie nie odeślą, tym bardziej. Nie cierp!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletka antykoncepcyjna-WAŻNE