Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 22:32:51

Witam Wam Szafiarenki! :)

Dziewczęta... Piszę do Was, bo wierzę, że możecie mi pomóc! Dziewczyny ze Śląska (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice)... Czy znacie jakiegoś dobrego, godnego polecenia ginekologa? Chciałabym za jakiś czas zacząć starać się o dziecko z mężem, ale najpierw wolałabym pójść do ginekologa, która dobrze prowadzi ciążę i nie zostawia pacjentek podczas porodu. Aktualnie chodzę prywatnie do lekarza, ale nie jest do końca zadowolona. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź! :)

Pozdrawiam!

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 22:35:37

Wojcieszyn - Mysłowice :)

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 22:37:11

dr Zawadzka - Sosnowiec (przychodnia sante)

Fajna babeczka, ale w ciąży nigdy nie byłam więc od tej strony nie wypowiem się :)

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 22:38:01

w dabrowie - dr Michalczyk , niestety osobiscie nie bylam nigdy u niego (poniewaz nie czas mi na ciaze jeszcze) ale znam kilka szczesliwych mam od niego

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 22:54:04

dziękuję dziewczyny! :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 23:01:55

Ja chodzę do dr Tyka-Kulikowskiej, przyjmuje na NFZ w szpitalu im. Leszczyńskiego w Katowicach (na ul. Raciborskiej), jest bardzo sympatyczna i wydaje się kompetentna, jestem bardzo zadowolona (wcześniej byłam u kilku ginów i mi nie odpowiadali, ona - tak). Niestety nie wiem jak to jest u niej z prowadzeniem ciąży, ale przychodzć na wizyty zawsze spotykam panie z brzuszkiem :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 23:03 przez QuQuu.

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 23:04:55

Cytat
borduniasta
dr Zawadzka - Sosnowiec (przychodnia sante)
Też słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii

GINEKOLOG - śląsk

15 wrz 2013 - 23:06:09

Siemianowice Śląskie-Pani Doktor Snaczke ;) Prowadziła ciążę koleżanki,była bardzo zadowolona,ja również do niej chodzę i w 100% polecam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowe Always