Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 01:20:35

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie, mianowicie: czy bóle miesiączkowe mogą ustać? Z tego co pamiętam, od około 5 lat moje miesiączki w pierwszych dniach były strasznie bolące, przeżywałam męczarnie, 'ratowałam' się tabletkami.
Ostatnia miesiączka nie bolała mnie prawie wcale, czułam delikatny ucisk, ale porównać mogłabym go do lekkiego bólu w trzecim, albo czwartym dniu okresu. Jak myślicie to normalne? Miałyście tak?

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 01:58:38

Ja się zwijałam z bólu, nie byłam w stanie nawet z łóżka wstać, ale się "wyleczyłam" naturalnymi metodami :P Uzupełniłam dietę, dodałam trochę mikroelementów i jak ręką odjął - nic mnie nie boli.

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 02:02:13

sariel, powiesz coś więcej o tych naturalnych metodach :>? mam ten sam problem.

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 06:00:18

Cytat

sariel, powiesz coś więcej o tych naturalnych metodach :>? mam ten sam problem.

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 08:13:11

Bolące miesiączki są wtedy jak było jajeczkowanie, jak go nie była miesiączka nie będzie bolała, taka natura kobiety;) A co do witamin to też prawda, trzeba się zdrowo odżywiać;)

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 12:05:51

to załatwia sprawę. oczywiście, jak przystało na zdrowe rzeczy - nie jest smaczne :P

http://www.arria.pl/Biokosmetyki/kosmetyki_naturalne/Pylki/pylek_pszczeli_zmikronizowany/dzdjecie_h1/

http://www.arria.pl/Biokosmetyki/kosmetyki_naturalne/Pylki/pylek_pszczeli_zmikronizowany/

starcza na 2-3 miesiące, po jednym opakowaniu efekt przynajmniej półroczny :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 12:06 przez sariel.

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 12:11:54

Ja też miałam bardzo bolesne miesiączki i niestety jadę na tabletkach anty już rok żeby się ich pozbyć...

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 12:14:34

Ja miałam zawsze tak, że co drugi miesiąc przeżywałam koszmary. W zależności który jajnik się uruchamiał. :) Potem zaczęłam brać tabletki anty i nawet po odstawieniu miałam spokój z bólami.
Ale może samo przejść też.

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 12:15:25

Mogą bóle ustać.Moja siostra jeszcze kilka lat temu wyła z bólu po nocach,teraz ma prawie bezbolesne.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 12:15:49

ja mam okres 3 dni, ale pieszego bywa że troszkę boli. w sumie zależy od miesiąca. jak bardzo boli to trzeba iść do lekarza wg mnie

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 14:40:30

Cytat
dootii
Mogą bóle ustać.Moja siostra jeszcze kilka lat temu wyła z bólu po nocach,teraz ma prawie bezbolesne.

Uff, a już myślałam, że mam się martwić

Dzięki za pomoc dziewczyny :)!

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 14:46:19

Cytat
lilidel
Ja miałam zawsze tak, że co drugi miesiąc przeżywałam koszmary. W zależności który jajnik się uruchamiał. :) Potem zaczęłam brać tabletki anty i nawet po odstawieniu miałam spokój z bólami.
Ale może samo przejść też.

ja tak samo :)

tyle, że bóle miałam co miesiąc - zwijałam się na łóżku i cały dzień miałam "do tyłu"

podobno przechodzi po urodzeniu dziecka ;)

póki co ratują mnie tabletki anty :)

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 14:52:00

powiem tak jeśli sie zabezpieczasz jest to możliwe ja id kiedy stosuje tabletki antykoncepcyjne nie miewam bólów w ogóle

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 14:55:01

Ja nawet przy tabletkach anty się męczę, co prawda teraz bóle są 100 razy mniejsze, a i krwawienie z 8 dni skróciło się do 3..

Mama mówiła mi to samo, że wszystko przejdzie po urodzeniu dziecka, a do tego mi się nie spieszy, więc jedyne co mi zostaje to leki przeciwbólowe :)

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 15:03:03

ja na szczęście mam tak, że od kiedy dostałam pierwszą miesiączkę, nie boli mnie w ogóle. miesiączkuję już 9 lat i nigdy mnie nie bolało. śmieję się, że mam to po tacie bo moja mama zawsze umiera przy miesiączce ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GINEKOLOG - śląsk