Obecnie rozmawiamy o:

Dobry barber w Rzeszowie

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bezbolesna miesiączka

15 wrz 2013 - 15:06:44

Cytat
agajaaga
Bolące miesiączki są wtedy jak było jajeczkowanie, jak go nie była miesiączka nie będzie bolała, taka natura kobiety;) A co do witamin to też prawda, trzeba się zdrowo odżywiać;)


nic z tego nie zrozumialam

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 21:43:26

Jajeczkowanie mam co miesiąc.... :) A bóle miesiączkowe nie :) Czasami bóle są straszne i tylko leki p. bólowe mi pomagają.

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 21:49:54

zawsze miałaś bolesne miesiączki i nagle bezbolesną, a okres masz normalny czy bardziej skąpy? :)

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 21:51:40

Cytat
stana
Jajeczkowanie mam co miesiąc.... :) A bóle miesiączkowe nie :) Czasami bóle są straszne i tylko leki p. bólowe mi pomagają.

Hmm chodzi o to, że często przy cyklach bezowulacyjnych, miesiączki sa skąpe i niezbyt bolesne. Normalnej, zdrowej kobiecie też mogą czasem zdarzyć się 1-2 takie cykle w roku.

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 21:57:23

Ciesz sie dziewczyno,ze Cie nie boli,ja mam tak silne skurcze,ze aż mdleje,do tego bardzo obfite,co 2-3 raz pogotowie i zastrzyk
Takze Ciesz się i nie pytaj czemu nie boli,ważne,że nie boli,,nie?

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 22:00:16

Ja mam dokładnie na odwrót, niestety.

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 21:59:01

mi ustały bóle po tabletkach anty, teraz w ogóle mnie nie boli a wcześniej musiałam na tabletkach jechać, żeby jakoś funkcjonować. Ciesz się :D

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 22:00:51

podobno sok z granatu jest dobry

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 22:02:01

Cytat
magata
Ciesz sie dziewczyno,ze Cie nie boli,ja mam tak silne skurcze,ze aż mdleje,do tego bardzo obfite,co 2-3 raz pogotowie i zastrzyk
Takze Ciesz się i nie pytaj czemu nie boli,ważne,że nie boli,,nie?

No nie do końca, bo tak jak napisałam wyżej może to świadczyc o cyklach bezowulacyjnych. Ale to już by musiało trwać jakiś dłuższy okres czasu, zeby być powodem do niepokoju i ma jeszcze inne objawy :)

Bezbolesna miesiączka

27 paź 2013 - 22:05:34

ja juz nie pamietam kiedy mnie brzuch bolał... nawet nie czuje,że mam okres :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GINEKOLOG - śląsk