Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

17 minut temu

elektryka sklep

23 minut temu

wakacje last minute

38 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie

25 lip 2013 - 16:25:15

..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 18:03 przez wiolusx3.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:29:09

Myślę, że możesz się martwić, bo godzina to za mało na wchłonięcie się tabletki - z tego co się orientuję potrzeba na to minimum 3/4h.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:33:38

Szkoda że nie umiesz czytać ulotek.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:37:25

No sory, postepowanie opisane bylo jedynie w przypadku ostrej biegunki i wymiotow, ja tego do ostrej biegunki bym jednak nie zaliczyla. Skoro sie tak znasz, to mnie oswiec. Po to tu napisalam tak? Chcialabym zobaczyc jak to wyglada w praktyce.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:38:48

Ja bym nawet po 4 godzinach nie była spokojna, a co dopiero po godzinie.... Ale w pierwszym dniu nie powinnaś mieć owulacji, więc raczej nie będziesz w ciąży. Ale radzę Ci do końca blistra zabezpieczać się prezerwatywami.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:41:05

Cytat
wiolusx3
No sory, postepowanie opisane bylo jedynie w przypadku ostrej biegunki i wymiotow, ja tego do ostrej biegunki bym jednak nie zaliczyla. Skoro sie tak znasz, to mnie oswiec. Po to tu napisalam tak? Chcialabym zobaczyc jak to wyglada w praktyce.

No to miałaś biegunkę, czy nie, przecież ja z Tobą w kiblu nie byłam no o.O

Pytanie

25 lip 2013 - 16:42:24

Cytat
wiolusx3
No sory, postepowanie opisane bylo jedynie w przypadku ostrej biegunki i wymiotow, ja tego do ostrej biegunki bym jednak nie zaliczyla. Skoro sie tak znasz, to mnie oswiec. Po to tu napisalam tak? Chcialabym zobaczyc jak to wyglada w praktyce.
Już ci tłumaczę. Masz opakowanie, zapewne będzie papierowe. Otwierasz je, z jednej strony wystarczy, wsadzasz palce, następnie wyjmujesz ulotkę, przypuszczam, iż ulotka będzie bardzo pozwijana, w ten czas musisz ją po prostu rozłożyć. Czytasz wszystko dokładnie, w razie potrzeby zastosować okulary. Mam nadzieję, że pomogłam.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:46:28

Cytat
marieis
Cytat
wiolusx3
No sory, postepowanie opisane bylo jedynie w przypadku ostrej biegunki i wymiotow, ja tego do ostrej biegunki bym jednak nie zaliczyla. Skoro sie tak znasz, to mnie oswiec. Po to tu napisalam tak? Chcialabym zobaczyc jak to wyglada w praktyce.
Już ci tłumaczę. Masz opakowanie, zapewne będzie papierowe. Otwierasz je, z jednej strony wystarczy, wsadzasz palce, następnie wyjmujesz ulotkę, przypuszczam, iż ulotka będzie bardzo pozwijana, w ten czas musisz ją po prostu rozłożyć. Czytasz wszystko dokładnie, w razie potrzeby zastosować okulary. Mam nadzieję, że pomogłam.

Skoro sie nie domyslilas, to moze ja Ci dziewczynko wytlumacze. W praktyce- czyt. opinie tych, ktore byly w podobnej sytuacji. A jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to z łaski swojej sie nie odzywaj.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:52:00

Cytat
wiolusx3
Cytat
marieis
Cytat
wiolusx3
No sory, postepowanie opisane bylo jedynie w przypadku ostrej biegunki i wymiotow, ja tego do ostrej biegunki bym jednak nie zaliczyla. Skoro sie tak znasz, to mnie oswiec. Po to tu napisalam tak? Chcialabym zobaczyc jak to wyglada w praktyce.
Już ci tłumaczę. Masz opakowanie, zapewne będzie papierowe. Otwierasz je, z jednej strony wystarczy, wsadzasz palce, następnie wyjmujesz ulotkę, przypuszczam, iż ulotka będzie bardzo pozwijana, w ten czas musisz ją po prostu rozłożyć. Czytasz wszystko dokładnie, w razie potrzeby zastosować okulary. Mam nadzieję, że pomogłam.

Skoro sie nie domyslilas, to moze ja Ci dziewczynko wytlumacze. W praktyce- czyt. opinie tych, ktore byly w podobnej sytuacji. A jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to z łaski swojej sie nie odzywaj.
Dziękuję, że mi wytłumaczyłaś.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:55:42

Uważam że pownnaś była zastosować dodatkowe zabezpieczenie. I nie pisac po fakcie, ale przed faktem się poradzić.

Pytanie

25 lip 2013 - 16:56:57

Jejku dziewczyna pyta się tylko czy ktoś tak kiedyś miał i co zrobił, skoro się martwi to oznacza, że czytała ulotkę, lecz chciała się tylko poradzić. Ja nie miałam takiej sytuacji, więc niestety nie mogę Ci pomóc.

Pytanie

25 lip 2013 - 17:00:41

Cytat
agawa231
Jejku dziewczyna pyta się tylko czy ktoś tak kiedyś miał i co zrobił, skoro się martwi to oznacza, że czytała ulotkę, lecz chciała się tylko poradzić. Ja nie miałam takiej sytuacji, więc niestety nie mogę Ci pomóc.

Dzieki, jednak sa tu jakies niezawistne osoby. Bo wiekszosc widac czekaja tylko na to, by moc sie na kims wyzyc.

Pytanie

25 lip 2013 - 17:00:52

Skoro nie była ona ostra to ja bym to olała... Aczkolwiek pierwszy tydzień jest niebezpieczny... No cóż. I tak nic z tym już nie zrobisz...

Pytanie

25 lip 2013 - 17:03:58

1. tydziec jest często momentem krytycznym dla zajścia w ciążę. trzeba była użyć prezerwatywy. w ulotce może i pisze tylko o ostrej biegunce, ale nie wiesz co ci się z tabletka podziało w żoładku.

Pytanie

25 lip 2013 - 17:06:37

Cytat
agawa231
Jejku dziewczyna pyta się tylko czy ktoś tak kiedyś miał i co zrobił, skoro się martwi to oznacza, że czytała ulotkę, lecz chciała się tylko poradzić. Ja nie miałam takiej sytuacji, więc niestety nie mogę Ci pomóc.

Jakby czytała to by wiedziała, że należy się dodatkowo zabezpieczyć skoro ma wątpliwości. I sorry ale nie wiesz czy miałas biegunkę, czy nie, no mamy wiedzieć?
Cytat
wiolusx3
Dzieki, jednak sa tu jakies niezawistne osoby. Bo wiekszosc widac czekaja tylko na to, by moc sie na kims wyzyc.

Ha, ha sorry po prostu napisałam szczerze, nie wiesz jak sie brać za tabletki to zmień metodę, bo źle skónczysz. Ja myślę przed faktem, zabezpieczyłabym sie gdybym miała wątpliwości. Lepiej zastosowac dodatkowo gumkę, niż się potem stresowac, pozdro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-25 17:08 przez Evans18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Antybiotyk a okres