Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Pominięta tabletka anty...

21 lip 2013 - 12:54:01

Gapa ze mnie :( nie wiem jakim sposobem w środę nie wzięłam tabletki, specjalnie biegłam do pokoju gdy zaczął mi dzwonić alarm przypominający o tabletce, BYŁAM PRZEKONANA ŻE JĄ ŁYKNĘŁAM...Na drugi dzień pomyślałam, że jestem głupia, że wzięłam tabletkę "nie z tej środy" - to opakowanie powinnam skończyć w następną środę, wydawało mi się, że wzięłam tą "ostatnią środę". zostawiłam tabletkę środową z myślą, że wezmę ją ostatniego dnia i normalnie wzięłam czwartek, potem piątek, sobotę...ale teraz tak się przyjrzałam i widzę, że mam tabletkę na "ostatnią środę" więc wychodzi na to, że w tą środę nie wzięłam. I nie wiem co z tym zrobić. Czy zakończyć w środę, tak jak być powinno i tą pominiętą tabletkę zostawić, czy też brać o jeden dzień dłużej, pominiętą tabletkę wziąć w czwartek i dopiero odstawić? Na ulotce napisane jest tylko, że można wziąć zaległą tabletkę w ciągu 12h od pominięcia, a następne dalej o normalnej porze. A co ja mam robić w mojej sytuacji? Może któraś z was była w podobnej i mi podpowie :(

Pominięta tabletka anty...

21 lip 2013 - 13:05:20

Najlepiej wybierz się jutro do ginekologa jutro, on Ci wszystko wyjaśni. Chyba,że wolisz ufać anonimowym dziewczynom z Szafy :]

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Pominięta tabletka anty...

21 lip 2013 - 13:15:44

z miejsca w którym obecnie przebywam jest niezła wycieczka "do miasta", w którym jest ginekolog. poza tym nigdy w tym mieście gina nie odwiedzałam i żadnego nie znam, jeśli na chybił trafił pójdę do jakiegoś konowała to może anonimowa dziewczyna z szafy udzieli lepszej porady :P

Pominięta tabletka anty...

22 lip 2013 - 16:18:27

Też kiedyś miałam podobnie.

Rozumiem,że masz o 1 za dużo? Zostaw ją na wszelki wypadek, na kiedyś. Nie bierz jej w dzień, w którym jej brać nie powinnaś. Zakończ normalnie, jak zawsze.

Jeśli ominełaś 1 tabletkę to musisz liczyć się z tym, że przez 7 dni byłaś niezabezpieczona.

Ja do tej pory mam 1 na zapas - jakbym kiedyś zgubiła czy cuś ;)
Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jest przyczyną?