Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wargi sromowe mniejsze

23 cze 2013 - 23:03:51

dziękuję Wam dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu !! :):) i aż mi ulżyło, że nie jestem sama..

Wargi sromowe mniejsze

17 lip 2013 - 21:48:21

Hej. Ja też miałam ten problem i nie był to jakiś mój wymysł. Moje wargi wystawały ponad 4 cm, miałam często infekcje, wargi często ocierały się o bieliznę, tworzyły się otarcia, ból. O koronkowych majtkach mogłam zapomnieć, to samo jeśli chodzi np. o jazdę na rowerze. W sferze sexu raczej moim facetom to nie przeszkadzało, choć jeden zasugerował mi, że nidy nie widział "tak długich" i sądząc po minie był nieco zdegustowany. Ale tu nie chodzi o facetów tylko o polepszenie naszego komfortu życia. Mój gin powiedział mi, że w moim przypadku zabieg jest wręcz wskazany nie ze wzgl. na wskazania estetyczne, ale właśnie zdrowotne. Bałam się, ale zdecydowałam się na zabig. Jestem parę tyg. po, ładnie się wszystko goi i jestem mega zadowolona, że nic mi już nie dynda i nie boli. Pozdrawiam.

Wargi sromowe mniejsze

18 lip 2013 - 16:53:08

Jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby facetowi to przeszkadzało. Nie mówię na swoim przykładzie ;p tylko ogólnie.

Kiedyś w rozmowach w toku o waginoplastyce był fajny motyw. Pani psycholog kazała rozdać wszystkim kobietom kwiaty (jakieś różopodobne bodajże) i powiedziała: "spójrzcie na nie, wszystkie są inne, a wszystkie są piękne" :D
i tego się trzymajmy :D

Wargi sromowe mniejsze

18 lip 2013 - 16:57:23

pics or didn't happen!

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 9/5

Wargi sromowe mniejsze

14 lip 2021 - 10:16:20

Mianowicie chciałbym się zapytać czy któraś miała korektę warg sromowych? Dokładnie Labioplastykę? https://www.raczkowska.pl/labioplastyka/ Mogłybyście tu opisać jak to u was wyglądało, czemu to zrobiliście i czy żałujecie czy długo się goi i jak z seksem po tym?
Jestem tym zainteresowana i myśle żeby sobie zrobić ale może wydaje mi się ze mam duże a tak naprawdę nie mam dużych już sama nie wiem. Jak się kocham z moim partnerem to kiedy zaczynamy to muszę jakby „poprawiać” je tam na doleZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-29 14:17 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bolace jajniki pomocy..