Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:08:28

Sytuacja wygląda tak: mam 21 lat, okres już od 10 lat, zawsze był regularny (mniej więcej co 28-30 dni), tylko kilka razy w ciągu tego czasu zdarzyło się, że spóźnił się 4-5 dni.. Zazwyczaj trwał ok 5 dni, z czego przez pierwsze 3-4 był dość obfity.. Zauważyłam, że odkąd zaczęłam regularnie współżyć okres stał się obfity jedynie przez 2 dni a potem powoli "zanikał". Od 3 miesięcy cykl wydłużył się do 33 dni, a ostatni trwał tylko 1,5 dnia przy czym 1 dnia krwawienie było obfite a potem nie było go prawie wcale..
Czy to normalne? Bo oczywiście naczytałam się już, że to ciąża itp. i zaczęłam lekko panikować :P

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:11:06

Wszystko może na to wpływać ; )
Nerwy,stres,klimat,tryb życia ; )
Niestety z okresem tak to już jest ;/

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:11:20

tez tak mam od 2 miesiecy, okres stal sie mniej obfity niz kiedys... bylam dzis u ginekologa ale wszystko ok, byc moze to hormony

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:11:56

polecam zrobić test, on rozwieje większość wątpliwości, a jak wyjdzie negatywny to omów się do ginekologa, on się na tym zna pewnie coś doradzi.

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:13:40

Ciąży nigdy nie można wykluczyć jeżeli się współżyje. Test robiłaś? Jeżeli cykl się wydłużył i zaobserwowałaś niepokojące zmiany to może lepiej udać się do ginekologa.

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:15:31

Jeśli krwawienie trwa krócej niż 2 dni, nie jest to okres. Najlepiej idź do ginekologa, zamiast się tu pytać ;)

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:18:04

Jutro właśnie mam dzwonić, żeby się umówić, ale najpierw chciałam to skonsultować z Wami :)
Nie, testu nie robiłam bo w ogóle jakoś dopiero dzisiaj zaczęłam się tym martwić (może dlatego, że za bardzo nie miałam głowy do tego - sesja, dużo nauki)

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:24:28

To raczej plamienie,radze rano test,lub wizyte na izbie przyjec w szpit ginekologicznym

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:36:58

Zapomniałam jeszcze dodać, że przed spodziewaną datą okresu odczuwałam ból piersi (tak jak zawsze) a w 1 dniu dość silny ból brzucha (który także zazwyczaj pojawia się w 1 dniu okresu). Oczywiście skonsultuję to z ginekologiem, ale czy faktycznie mam się obawiać ciąży?

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:42:57

normalne :) ja odkąd mam miesiaczke trwa ona od 1,5 do max 3 dni :) wiec niema co panikowac :)

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:46:55

mój trwa tyle normalnie:P

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:53:47

mam kilka koleżanek które podobnie maja jak ty...w ciąży nie są i nie były, duże ma znaczenie jaki prowadziłaś styl życia.ja tez mam okres około 13lat i przez kilka lat zawsze miałam okres do 7 dni.teraz mam maksymalnie 4dni,tez tak miałam ze w dniu kiedy okres dostałam był dosyć intensywny a resztę dni prawie w ogóle.czasem dostaje miesiączkę bez bólu piersi i bólu menstruacyjnych przez ster i prace.kiedy byłam u lekarza,stwierdzono ze to jest normalne,tak naprawdę człowiek im starszy tym bardziej organizm inaczej reaguje na wiele rzeczy

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:56:07

hej ! Dziewczyny nie chcę Wam zaśmiecać forum . Wejdźcie i przeczytajcie o co chodzi potrzebuje pomocy :( ! http://szafiarenka.pl/8/7178172/potrzebuje-malej-pomocy.html

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:57:16

zrób test aby byc spokojniejsza albo isc do ginekologa :)

okres trwał 1,5 dnia... to normalne?

18 cze 2013 - 23:57:43

ja kiedyś miałam okres ok tygodnia, teraz mam w porywach do 4dni. Ostatnio miałam 2 dni z czego przed tym miałam przerwę mieisięczną i wcale nie miałam a w ciąży nie jestem. Wszystko wpływa na to kiedy masz okres, jaki itp. Stres, tryb życia, co jesz, a nawet jakie tabetki bierzesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wargi sromowe mniejsze