Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:54:24

Witajcie!
Mam kobiecy problem. Miałam dostać okres 1maja, więc spóźnia się już 18 dni (ciąża wykluczona).
29 maja mam osiemnastkę i boję się, że będę musiała ją przeżyć z okresem, czego baardzo nie chcę. Pół roku temu brałam tabletki anty, ale przestałam i zostały mi jeszcze 2sztuki. Czy jeśli wezmę te dwie tabletki to po nich wystąpi krwawienie z odstawienia? Bo jeśli wzięłabym je dzisiaj i jutro a za 5 dni dostała okres to akurat dzień przed imprezą by się skończył.
Wiem, że to nie za dobre dla organizmu, ale jestem zdesperowana ;c
Robiła tak może któraś z Was?

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:57:31

Słyszałam (sprawdziłam) , że dobre jest moczenie nóg w gorącej wodzie przez 30 min, szczerze po 2 dniach dostałam :D

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 17:57:34

idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:00:32

Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:03:33

Cytat
amelitanka
Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.
walić zdrowie-impreza najważniejsza ;I

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:03:54

ja ostatnio tez tak mam -juz drugi mc -najpierw spoznila sie 2 tyg a teraz 1,5 tyg a zawsze mialam regularnie-mi pomaga czerwone wino-podnosi cisnienie i poprawia ukwienie dziala na przyspieszenie okresu,goraca kapiel tez czasem pomaga i intensywny wysiłek

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:05:19

Po pierwsze nie powinno się odstawiać tabletek w trakcie ich brania bo się rozregulowuje cykl i mogą się pochrzanić hormony. I pewnie to się stało u Ciebie. Nie wiem co ci przeszkadza okres w imprezie ??? w picu,jedzeniu i tańczeniu to nie przeszkadza.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:05:46

Cytat
oryginal
Cytat
amelitanka
Cytat
kasiurek
idź do lekarza a nie kombinujesz. jasne, że żadna z nas tak nie robiła (mam nadzieję)

taak na pewno się dostanę teraz do lekarza, poza tym lekarz mi da Luteinę, która działa po tygodniu i okres mi się wpakuje w sam środek imprezy.
walić zdrowie-impreza najważniejsza ;I

noo jasne, bo w wieku 18 lat nieregularny okres to straszna choroba!
Cytat
klasiula
Po pierwsze nie powinno się odstawiać tabletek w trakcie ich brania bo się rozregulowuje cykl i mogą się pochrzanić hormony. I pewnie to się stało u Ciebie. Nie wiem co ci przeszkadza okres w imprezie ??? w picu,jedzeniu i tańczeniu to nie przeszkadza.

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-18 18:07 przez amelitanka.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:09:41

Cytat
amelitanka

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

Twój chłopak nie wie, że miewasz okres? W końcu się dowie, im wcześniej tym lepiej.

A pieluchy mają swoją alternatywę

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:10:08

Po co podpaski? Od tego są tampony i ewentualnie dajesz wkładkę -gdyby coś przeciekło i po sprawie.Pij czerwonewino-moze przyspieszy okres,goraca kapiel i cwiczenia

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:11:58

Cytat
7medeis
Cytat
amelitanka

bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

Twój chłopak nie wie, że miewasz okres? W końcu się dowie, im wcześniej tym lepiej.

A pieluchy mają swoją alternatywę

ech te zabawne szafiarki ;c
nie mogę używać tamponów.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:12:36

Cytat
amelitanka


bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

są tampony,a skoro to domówka to łazienkę masz blisko wystarczy regularnie wymieniać. a chłopak co ci w tym przeszkadza ? będzie spał z nosem w twojej muszelce ? czy co ?
normalne,że kobieta ma okres i chyba o tym wie.

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:14:35

Cytat
klasiula
Cytat
amelitanka


bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

są tampony,a skoro to domówka to łazienkę masz blisko wystarczy regularnie wymieniać. a chłopak co ci w tym przeszkadza ? będzie spał z nosem w twojej muszelce ? czy co ?
normalne,że kobieta ma okres i chyba o tym wie.

dobra, uświadomię Was, jest coś takiego jak S-E-K-S ;)))
jak nie umiecie odpowiedzieć na pytanie, czy tak wywołam okres,to nie wiem po co piszecie.
tamponów używać nie mogę, co też już pisałam.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:14:58

Cytat
amelitanka
bardzo komfortowo bym się czuła tańcząc z podpaską w sukience co chwilę się stresując, czy nie przecieknę.


no to załóż tampona. będzie ci wygodniej. możesz dorzucić do tego wkładkę, jak coś się zacznie "dziać" to poczujesz i zdążysz zareagować przed plamą.

Cytat
amelitanka
Poza tym to domówka z nocowaniem, a mam chłopaka, więc TAK przeszkadza.

no i co z tego że masz chłopaka? naprawdę, wiele z nas ma :D a okres to naturalna sprawa, więc nie wiem czemu miałby we wspólnym spaniu przeszkadzać, najwyżej będzie bez seksu jeśli o to chodzi ale bez przesady żeby o to się rozbijać...

nie masz pewności że ten okres przyjdzie na imprezę. z hormonami nie ma co kombinować... co najwyżej możesz popróbować z czerwonym winem czy gorącą kąpielą

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Wywołanie okresu.

18 maj 2013 - 18:16:09

też miałam ostatnio ten problem, podobno pomaga gorąca kąpiel, i aspiryna, która rozrzedza krew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki anty:'(