Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja, szpital a tabletki anty

17 maj 2013 - 17:04:03

W ubiegły piątek miałam operację - wycinali mi wyrostek. Nie wziełam tabletki tego dnia o 22 tylko rano około 9 ponieważ wtedy dopiero dostałam zgodę lekarza. Kolejne tabletki brałam bez zmian wieczorową porą. Dzisiaj rano bolał mnie brzuch , godzinę temu patrzę okres.. Wielka niespodzianka, ponieważ jeszcze wczoraj brałam tabletkę.
Czy któraś z was była w szpitalu, miała operacje brała tabletki i tak też się wam stało?
Dodam że w szpitalu dostawałam codziennie różne leki , kroplówkę a także każdej nocy wymiotowałam ( reakcja organizmu na znieczulenie). Czy mam teraz brać tabletki dalej czy dopiero we wtorek nowe opakowanie?
Okres nie jest obfity , taki jak zawsze pierwszego dnia delikatny...
Normalnie okres powinnam dostać w następną niedzielę - 26 maja
Ginekolog mnie badał przed operacją więc jeśli chodzi o te sprawy to wszystko jest ok..
Co do wizyty u ginekologa to mam dopiero w poniedziałek, bo dzisiaj nawet prywatny nie chciał mnie przyjąć...
liczę na odpowiedzi osób , które miały podobną sytuację :)

Pozdrawiam :)

Operacja, szpital a tabletki anty

17 maj 2013 - 17:09:17

Nie byłam w podobnej sytuacji, ale wg mnie powinnaś brać dalej tabletki. Bez przerywania.

Operacja, szpital a tabletki anty

17 maj 2013 - 17:11:19

Odstaw narazie tabletki, przecież jak sama widzisz cykl się już rozregulował. Ja bym poczekała do kolejnego NORMALNEGO okresu i zaczęła nowe opakowanie. I do tego czasu zabezpieczaj się w inny sposób!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wywołanie okresu.