Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:32:21

obecnie jestem w 24 dniu cyklu, uprawiałam seks z chłopakiem, było ok, za jakieś 30-40 min znowu się kochaliśmy, tyle że pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku, boję się jednak, że:
1. w 24 dniu mogę mieć owulację (bo mam niewielkie ślady śluzu)
2. penis mojego faceta mógł mieć na sobie jesczze plemniki z poprzedniego wytrysku)
dodam, że moje ostatnie cykle wynosiły 26-27-25dni i mam typowe objawy jak zwykle przed miesiączką (zwiekszony apetyt zarówno na jedzenie, jak i na seks, obrzmiałe piersi)
czy mogę być w ciąży? jakie jest prawdopodobieństwo?

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:36:27

prawdopodobienstwo zawsze jest, zwlaszcza w tajkiej sytuacji jaka Ty tutaj opisujesz choc stosunkowo niewielka moim zdaniem..niestety nie potrafie Ci podac procentowej szansy na zajscie w ciaze w takim przypadku..radze poczekac i zrobic test

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:50:21

O. Już dawno nie było tego tematu :D

Więc - możesz być w ciąży. Jeśli prezerwatywa pękła powinnaś od razu lecieć do lekarza. Są tabletki 72 h.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:53:43

Jeżeli jesteś w 24 dniu cyku, a trwają one 24-26 dni, to owulację już miałaś. Owulacja jest 14 dnia przed końcem cyklu, a nie na dzień przed zakończeniem (czyli jeśli cykl trwa 25 dni, to 11-go dnia po dostaniu miesiączki- najprościej- X dni, owulacja, a później jest zawsze 14 dni i okres). Ja bym się nie obawiała. Chyba, że cykle masz bardzo nieregularne, wtedy zawsze jest ryzyko.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:53:44

Mam Ci podać wzór na procentowe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Szansę masz 50/50 - zajdziesz albo nie, rusz głową.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 00:56:14

Cytat
Zazdroscisz_
Mam Ci podać wzór na procentowe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Szansę masz 50/50 - zajdziesz albo nie, rusz głową.
są dwa uda, albo się uda, albo się nie uda;)

Cytat
sstrachliwa
obecnie jestem w 24 dniu cyklu, uprawiałam seks z chłopakiem, było ok, za jakieś 30-40 min znowu się kochaliśmy, tyle że pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku, boję się jednak, że:
1. w 24 dniu mogę mieć owulację (bo mam niewielkie ślady śluzu)
2. penis mojego faceta mógł mieć na sobie jesczze plemniki z poprzedniego wytrysku)
dodam, że moje ostatnie cykle wynosiły 26-27-25dni i mam typowe objawy jak zwykle przed miesiączką (zwiekszony apetyt zarówno na jedzenie, jak i na seks, obrzmiałe piersi)
czy mogę być w ciąży? jakie jest prawdopodobieństwo?
skoro jesteś przed miesiączką, to chyba się dowiesz na dniach czy dostaniesz okresu
a z poprzedniego razu plemniki na zewnątrz nie przeżyły;]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 00:59 przez pauli05.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:35:47

ile kosztuje ta tabletka po?

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:38:50

No,szanse zawsze jakieś są.
Co do tabletki "PO",to zależy jaka. Ja kiedyś płaciłam 80zł,ale to było wiele lat temu.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:41:42

trzeba było zastanowić się przed a nie teraz brać tabletki po.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:50:07

Cytat
klaudiii_6
O. Już dawno nie było tego tematu :D

Więc - możesz być w ciąży. Jeśli prezerwatywa pękła powinnaś od razu lecieć do lekarza. Są tabletki 72 h.
po co ma sie faszerować tabletkami jak była w 24dc. a cykle mam zazwyczaj 26-27-25dni to owulacja juz napewno dawno była a niewielkie ilości śluzu ma sie własnie przed okresem. Bądź spokojni

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:50:19

tabletka po kosztuje zalezy jaka sa 2 rodzaje albo ok 50 zł albo ok 80 zł ale własnie ja trzeba wziac w ciagu 72 h a najlepiej w ciagu pierwszej doby po niebezpiecznym stosunku wtedy śpisz spokojnie...

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 08:53:23

A kiedy się kochałaś? Bo chyba już za późno na tą tabletkę.

A co do takich wątków,to zbliżają się wakacje,trzeba się przyzwyczaić do tego typu problemów.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 09:00:03

Ja nie wiem, że ten strach przed ciążą wywołuje coś na wzór skrajnego idiotyzmu.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 09:03:51

Cytat
moni1224
A kiedy się kochałaś? Bo chyba już za późno na tą tabletkę.

A co do takich wątków,to zbliżają się wakacje,trzeba się przyzwyczaić do tego typu problemów.

No tak. Popędy biorą górę i ludzie zapominają, skąd się właściwie biorą dzieci. Te tabletki powinny być sprzedawane hurtowo albo jako dodatek do piw smakowych.

Szanse masz pół na pół. Na przyszłość polecam poczytać podręcznik biologii, powinny być teraz taniej na allegro, bo koniec roku szkolnego się zbliża.

czy to ciąża?

17 maj 2013 - 09:09:40

Aż szkoda to komentować...
Jeśli nie jesteś gotowa na dziecko, czyli dla niektórych "efekt uboczny/niepożądany" kochania się z partnerem to tego nie rób... Proste.

Poza tym zrób test ciążowy przez internet, to prawie to samo co pytanie o takie rzeczy na forum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja, szpital a tabletki anty