Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ginekolog Częstochowa

16 kwi 2013 - 19:22:54

Szukam dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży z Częstochowy. Proszę o namiary i uzasadnienie dlaczego byście go poleciły? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 19:42 przez puma73.

Ginekolog Częstochowa

07 lis 2019 - 19:51:00

Wiem, że temat ma już trochę, ale muszę się pochwalić moim ostatnim odkryciem, szczególnie przydatnym dziewczynom w ciąży. Doktor Wioletta Rozmus-Warcholińska to anioł nie kobieta jeśli chodzi o podejście do nas, ciężarówek :) Badania wykonywane z taką starannością i wyrozumiałością że szok. Jeśli ktoś by szukał, próbujcie o nią pytać w Łukaszu i Gynecentrum - w obdywu pracuje.

Ginekolog Częstochowa

26 maj 2022 - 13:51:10

Jeśli chodzi o ginekologa to warto byłoby się przejechać do Łodzi, są tam bardzo dobre gainety lekarskie i znakomici ginekolodzy. Polecam wejść na stronę i zobaczyć samemu. Bez problemu poprowadzą ciążę!

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Ginekolog Częstochowa

02 kwi 2023 - 12:50:00

Koniecznie zapisz się do doktora Sławomira Olka. On przyjmuje w Olmedical na Krynickiej. Świetny lekarz z dużym doświadczeniem z ciążami/niepłodnością. Możesz być pewna że on się Tobą i Twoim maluszkiem właściwie zaopiekuje :)

Ginekolog Częstochowa

22 maj 2023 - 15:12:03

Słyszałam o tym lekarzu, jednak moja znajoma trafiła do dr Siekerskiego w szpitalu medicover ze względu na podejrzenie endometriozy, podobno jest znanym specjalistą od tej choroby

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 2/5

Ginekolog Częstochowa

15 sie 2023 - 09:47:16

a znacie lekarzy którzy znają się na nowoczesnej antykoncepcji? słyszałam o tabletkach drovelis i chciałabym zacząć je stosować, z tego co wiem są bardzo dobrze tolerowane więc pewnie dla mnie też będą odpowiednie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tabletki antykoncepcyjne