Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:08:28

Czy test paskowy wykonany dwa miesiace od stosunku jest juz w 100 % wiarygodny??

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:10:25

A Ty nadal swoje z tą ciążą urojoną -.- Ile jeszcze tych wątków założysz? Tak, jest wiarygodny. Na 100%.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:11:46

Chyba nigdy nie przestane :-( wszystko przez te mdlosci i FORA INTERNETOWE typu kafeteria itp. ktore nalogowo czytam

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:13:09

Na Kafeterii twierdzą, że testy po 2 miesiącach kłamią? To czas wrócić z wirtualu do realnego życia.

Tylko nie zakładaj jesienią wątków "czy testy w 9 miesiącu są na 100% wiarygodne, bo chyba rodzę".



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 01:16 przez Zazdroscisz_.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:15:51

Cytat
Zazdroscisz_
Na Kafeterii twierdzą, że testy po 2 miesiącach kłamią? To czas wrócić z wirtualu do realnego życia.

Tylko nie zakładaj jesienią wątków "czy testy w 9 miesiącu są na 100% wiarygodne, bo chyba rodzę".

Twierdza ze moze byc juz za duzo hormonow i moga pokazywac falszywie negatywny wynik o.O

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:18:47

Skoro tak twierdzą, a Ty wierzysz. I skoro to jest dla Ciebie wiarygodne źródło informacji... To weź Ty lepiej nie bądź w tej ciąży, jeśli mają Ci ją prowadzić ludzie z Kafeterii, zamiast lekarzy.

Bo rozumiem, że nadal nie byłaś u lekarza, na usg? -.- Nie no, to lepiej wróć na tę swoją Kafeterię, tam na pewno Ci zrobią usg, rentgen i tomografię za jednym zamachem.

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:19:41

Polecam psychologa, jesli testy ani badania krwi nie starcza, problem jest w twojej glowie.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:21:46

Cytat
Zazdroscisz_
Skoro tak twierdzą, a Ty wierzysz. I skoro to jest dla Ciebie wiarygodne źródło informacji... To weź Ty lepiej nie bądź w tej ciąży, jeśli mają Ci ją prowadzić ludzie z Kafeterii, zamiast lekarzy.

Bo rozumiem, że nadal nie byłaś u lekarza, na usg? -.- Nie no, to lepiej wróć na tę swoją Kafeterię, tam na pewno Ci zrobią usg, rentgen i tomografię za jednym zamachem.

Byłam u ginekologa i chcialam USG ale powiedziala ze na bank nie ma ciazy wiec badanie niepotrzebne,a chcialam miec wkoncu pewnosc

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:24:57

Cytat
chanelka1987
Byłam u ginekologa i chcialam USG ale powiedziala ze na bank nie ma ciazy wiec badanie niepotrzebne,a chcialam miec wkoncu pewnosc

Jesteś trollem, czy mi się wydaje? Jeśli nie, to jesteś człowiekiem myślącym? Usg prywatne istnieje i ma się dobrze. A skoro lekarz twierdzi, że nie jesteś w ciąży (choć i ja tak twierdzę, nie będac lekarzem - beta nie wyszła, testy nie wychodzą, masz okres), to czego Ty chcesz, babo?! Czego oczekujesz, wróżb? Czy będziesz te testy robić i zakładać wątki aż minie 9 miesięcy? Weź się ogarnij, nie jesteś w ciąży, a jak sobie z tym nie radzisz, to idź do psychologa.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:25:00

Cytat
chanelka1987
Cytat
Zazdroscisz_
Skoro tak twierdzą, a Ty wierzysz. I skoro to jest dla Ciebie wiarygodne źródło informacji... To weź Ty lepiej nie bądź w tej ciąży, jeśli mają Ci ją prowadzić ludzie z Kafeterii, zamiast lekarzy.

Bo rozumiem, że nadal nie byłaś u lekarza, na usg? -.- Nie no, to lepiej wróć na tę swoją Kafeterię, tam na pewno Ci zrobią usg, rentgen i tomografię za jednym zamachem.

Byłam u ginekologa i chcialam USG ale powiedziala ze na bank nie ma ciazy wiec badanie niepotrzebne,a chcialam miec wkoncu pewnosc

Ile temu byłaś?
To idź i zrob prywatnie to usg,będziesz miała pewność.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 01:26 przez olaaloolaalo.

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:25:06

Cytat
chanelka1987
Cytat
Zazdroscisz_
Skoro tak twierdzą, a Ty wierzysz. I skoro to jest dla Ciebie wiarygodne źródło informacji... To weź Ty lepiej nie bądź w tej ciąży, jeśli mają Ci ją prowadzić ludzie z Kafeterii, zamiast lekarzy.

Bo rozumiem, że nadal nie byłaś u lekarza, na usg? -.- Nie no, to lepiej wróć na tę swoją Kafeterię, tam na pewno Ci zrobią usg, rentgen i tomografię za jednym zamachem.

Byłam u ginekologa i chcialam USG ale powiedziala ze na bank nie ma ciazy wiec badanie niepotrzebne,a chcialam miec wkoncu pewnosc

Naprawde?... jesli twoje starania co do zabezpieczania sie sa takie jak proby zrobienia badan, to gratuluje...

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:37:04

Pytalam o wiarygodnosc testu paskowego - tylko ( o wasza opinie na ten temat ) i to po poltora miesiaca jednak, nie po dwoch ;)

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
chanelka1987
Byłam u ginekologa i chcialam USG ale powiedziala ze na bank nie ma ciazy wiec badanie niepotrzebne,a chcialam miec wkoncu pewnosc

Jesteś trollem, czy mi się wydaje? Jeśli nie, to jesteś człowiekiem myślącym? Usg prywatne istnieje i ma się dobrze. A skoro lekarz twierdzi, że nie jesteś w ciąży (choć i ja tak twierdzę, nie będac lekarzem - beta nie wyszła, testy nie wychodzą, masz okres), to czego Ty chcesz, babo?! Czego oczekujesz, wróżb? Czy będziesz te testy robić i zakładać wątki aż minie 9 miesięcy? Weź się ogarnij, nie jesteś w ciąży, a jak sobie z tym nie radzisz, to idź do psychologa.

PROBLEM JEST TYLKO W TYM ZE PIERWSZA BETA MOGLA NIE BYC MOJA .... A DRUGA WYKONYWALAM W TYM SAMYM LABORATORIUM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 01:38 przez chanelka1987.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:42:10

Cytat
chanelka1987
PROBLEM JEST TYLKO W TYM ZE PIERWSZA BETA MOGLA NIE BYC MOJA .... A DRUGA WYKONYWALAM W TYM SAMYM LABORATORIUM

Jesteś gorzej upierdliwa niż niejeden troll. Gorzej, z trollem można dyskutować, Ty masz gotową odpowiedź na wszystko. Za rok pewnie nadal będziesz twierdzić, że jesteś w ciąży, to, że test żaden nie wyszedł i to, że masz okres i to, że lekarz powiedział, że nie jesteś w ciąży, to wszystko bujdy i spisek przeciwko Tobie i Twojej macicy. Na pewno cały świat spiskuje przeciwko Tobie i na pewno beta nie była Twoja, ani jedna, ani druga i pewnie sprzedali Ci używane testy paskowe. Weź skończ.

WIARYGODNOŚĆ TESTU

16 kwi 2013 - 01:46:15

Jakbyś była w ciąży to byś spała o tej porze jak suseł. A tak poza tym:





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 01:47 przez Evans18.

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

WIARYGODNOŚĆ TESTU

17 kwi 2013 - 14:33:50

i jak, nadal jestes w ciazy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ginekolog Częstochowa