Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Prezerwatywy.

11 mar 2013 - 23:58:58

Nie widziałam podobnego wątku, gdyby jednak takowy istniał to przepraszam i proszę o usunięcie.

Dziewczyny, podzielcie się swoimi opiniami na temat prezerwatyw. Chodzi mi o to jakie najczęściej używacie z partnerem, czy są jakieś które wam szczególnie przypadły do gustu? Bądź takie które was zawiodły-brzydko pachniały, były nie przyjemne za grube? Jeśli któreś wam pękły to też napiszcie jakie. Mam nadzieję że któraś się wypowie ;)

Na początku mój chłopak kupował Durex - były całkiem o lecz bez szału no i cena niezbyt niska, potem były -chyba nawet lepsze od Durexów, ale też dość przeciętne. Obecnie używamy Rosetex i jesteśmy z nich najbardziej zadowoleni, prezerwatywy wydają się być cieńsze, ale równie mocne, chłopak mówi że lepiej przez nie czuć oraz lepiej się je nakłada. Dodam, że żadna nigdy nie pękła.

A jakie są wasze doświadczenia?

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:01:43

Doświadczeń mam w tej kwestii mało, bo nie lubię tej formy anty ;)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:02:13

Tu test gumek hehehe:

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:02:51

Durex... raz pękła!

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:03:01

Kiedyś używaliśmy Unimil, 'Uniemil', jak to czasami mówimy;D, ale stwierdziliśmy, że są za drogie. A że Biedronka pod Jego domem, to Conamore:D Całkiem spoko są, chyba nigdy nie pękły (dzidzi jeszcze brak). Niedawno dostałam w prezencie Taboo, czy jakoś tak, mój mówił, że lepiej przez nie czuje;)
A, ale nie polecam Conamore truskawkowych, walą jak jakiś syropek, mój twierdzi, że nawet, jak już pojechałam od Niego, to jeszcze czuł ten zapach w pokojuxd

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 00:04 przez Monis19937.

niezweryfikowana

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:15:24

Cytat
Monis19937
Kiedyś używaliśmy Unimil, 'Uniemil', jak to czasami mówimy;D, ale stwierdziliśmy, że są za drogie. A że Biedronka pod Jego domem, to Conamore:D Całkiem spoko są, chyba nigdy nie pękły (dzidzi jeszcze brak). Niedawno dostałam w prezencie Taboo, czy jakoś tak, mój mówił, że lepiej przez nie czuje;)
A, ale nie polecam Conamore truskawkowych, walą jak jakiś syropek, mój twierdzi, że nawet, jak już pojechałam od Niego, to jeszcze czuł ten zapach w pokojuxd

fajnakropka oglądałam ;) nawet trochę mnie zaskoczył ten filmik.

Monis19937 taboo tez uzywałam, to te drugie co wymieniałam, tylko właśnie zobaczyłam że mi się wyraz skasowała w poście. Jednak wszystko mój facet najbardziej soebie chwali rosetex i ja chyba tez ;)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:26:04

polecam zaprzestanie jakichkolwiek prezerwatyw, wtedy doznania są najlepsze :)

niezweryfikowana

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:27:05

Niestey ale panicznie się boję ciąży ;) a prócz prezerwatyw stosuje jeszcze tabletki anty...

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:32:39

durex są lipne, bo pękają albo uciekaja od czlonka do pipki:D najlepsze sa takie czarno zolte co reklamuja skyn oryginal :)

zweryfikowana

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:35:07

Polecam prezerwatywy, które można znaleźć w lidlu przy kasie, za 8 zł a jest ich tam aż 12 :) używam od 2 lat i ani razu nic sie nie stało :P durex raz popękał, a cena bez szału :D nie polecam :)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:47:22

E Durex dobre są, jakoś mam zaufanie do tej firmy:D

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 00:51:03

a my Durexa używamy i jest dobrze :) tych z samochodzikiem na opakowaniu (bo nazwy nie pamiętam :P) szczególnie. Skyn też w porządku. na pewno nie polecam wszelkich smakowo - zapachowych... dostałam po nich takiego uczulenia, że szok..

zweryfikowana

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:04:23

Cytat
ChocolatePenguin
Niestey ale panicznie się boję ciąży ;) a prócz prezerwatyw stosuje jeszcze tabletki anty...

dafuq to po co bierzesz tabletki :D? jak bierzesz prawidlowo to jestes 100% zabezpieczona... Zawsze mozesz zrezygnowac z konczenia w tobie... ale dla mnie to troche nie zrozumiale jak ktos bierze tabsy i jeszcze gumka.

i moja opinia, unimil masakra! Durexy tylko owocowe, nienawidze smrodu gumek... ale najlepiej oczywiscie bez.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 01:05 przez xKundleshow.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:09:36

Nie lubię, dlatego (między innymi dlatego) - wybieram tabletki.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:11:48

Cytat
alochaaaaa
durex są lipne, bo pękają albo uciekaja od czlonka do pipki:D najlepsze sa takie czarno zolte co reklamuja skyn oryginal :)

Co to znaczy "uciekają od członka do pipki"? :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

apteki jelenia góra antykoncepcja