Obecnie rozmawiamy o:

kody rabatowe

dzisiaj o 14:21

Szkoły policealne

dzisiaj o 13:25

Dobry peeling?

dzisiaj o 10:45

Wasza ulubiona biżuteria:)

dzisiaj o 10:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:41:23

rosetexy, to jedyne które mnie nie uczulają, oprócz durexów.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:46:42

Nigdy nie używałam i nie mam zamiaru . Ale z opinii mojej koleżanki Durex pękają ;) Pozdrawiam

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:50:19

kiedyś tylko raz użyliśmy prezerwatywy, durex safe i pękła. Od tamtej pory nigdy więcej.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:53:45

My z chłopakiem używamy Durex ultracienkie. Chyba najlepsze ze wszystkich Durexów. Podobały mi się też Unimil też cieńkie kupowaliśmy zawsze. Raz próbowaliśmy Taboo ale jak dla mnie to zbyt mało środka nawilżającego. Żadna prezerwatywa (obojętnie z jakiej firmy) nigdy nam nie pękła.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:54:08

Cytat
tysia240
polecam zaprzestanie jakichkolwiek prezerwatyw, wtedy doznania są najlepsze :)

Bardzo dobra rada, ile masz lat? 13? Zakładałaś już tutaj wątek typu "nie mam dwa miesiące okresu, co może być przyczyną"? Zakładam, że się zabezpieczasz w inny sposób, pewnie słynna metoda przerywana :) Gratuluję głupoty :) Chyba, że bierzesz tabletki :)

A wiecie, że 2 moje znajome zaszły w ciąże mimo tabletek (w ostatnim czasie). Te tabletki to jednak nie takie cuda...

Najlepszą metodą w takim razie wydają się tabletki + prezerwatywa.

Ja kupuję od kilku lat na allegro durexy (czasem wychodzi 0,50 gr za sztukę) i nigdy nie było niespodzianki. Krążą po necie plotki, że jeśli prezerwatywa nie z apteki to pewnie pęknie. Ja kiedyś natomiast kupiłam w aptece i właśnie pękła. Więc mam już wniosek. Po co przepłacać?
Cytat
alochaaaaa
tak, durexy się sciagaja i pozostaja w srodku "pipki" ;-D

jak twój facet ma małego to się nie dziw...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 08:55 przez bo_co_bo_tak.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:58:33

Cytat
bo_co_bo_tak
Cytat
tysia240
polecam zaprzestanie jakichkolwiek prezerwatyw, wtedy doznania są najlepsze :)

Bardzo dobra rada, ile masz lat? 13? Zakładałaś już tutaj wątek typu "nie mam dwa miesiące okresu, co może być przyczyną"? Zakładam, że się zabezpieczasz w inny sposób, pewnie słynna metoda przerywana :) Gratuluję głupoty :) Chyba, że bierzesz tabletki :)

A wiecie, że 2 moje znajome zaszły w ciąże mimo tabletek (w ostatnim czasie). Te tabletki to jednak nie takie cuda...

Najlepszą metodą w takim razie wydają się tabletki + prezerwatywa.

Ja kupuję od kilku lat na allegro durexy (czasem wychodzi 0,50 gr za sztukę) i nigdy nie było niespodzianki. Krążą po necie plotki, że jeśli prezerwatywa nie z apteki to pewnie pęknie. Ja kiedyś natomiast kupiłam w aptece i właśnie pękła. Więc mam już wniosek. Po co przepłacać?
Cytat
alochaaaaa
tak, durexy się sciagaja i pozostaja w srodku "pipki" ;-D

jak twój facet ma małego to się nie dziw...
Ja tak samo kupuję i jeszcze nigdy nie pękła, a już kilka lat będzie. Często kupuję 100 sztuk za 90/100zł już z przesyłką.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Prezerwatywy.

04 maj 2013 - 11:47:27

My używamy tylko takich:PASANTE http://***/aff/kaspriana/prezerwatywy-c-110.html . Naszym zdaniem są najlepsze. Co do Durexów są przereklamowane.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:02:25

ważne, żeby prezerwatywy były z pewnego źródła, a nie przechowywane w jakimś nasłonecznionych garażu, bo wtedy lateks się osłabia i właśnie pękają. Więc jak zamawiacie w internecie to tylko od pewnego dostawcy!
Co do Durexów to faktycznie są przereklamowane i też czasem pękają.
Ja ostatnio kupiłam w aptece prezerwatywy Playboy i przyznam, że mi bardzo pasują.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:09:00

Durex - pękła
Unimil - pękła

Także podziękuję za tę formę ANTY.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:11:04

Od kilku lat używamy Durexów i ani jedna nie pękła:) Z kolei koleżanka która brała tabletki i wysmiewała że stosuję gumki właśnie bawi dziecko:D
Odnosnie zsuwania gumek to nie rozumiem jak to możliwe, przecież one sie tak przysysają że potem cięzko je w ogóle ściągnąć, no chyba że faceta ma małego to inna sprawa;)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-17 15:11 przez skarbek2012.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:14:12

po co zażywać tabletki, jeśli używasz prezerwatyw? nie rozumiem tego, ale jeśli mam doradzić to moim zdaniem najlepsze są unimil skyn, bardzo cienkie i bez zapachu :)

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:20:49

Cytat
skarbek2012
Od kilku lat używamy Durexów i ani jedna nie pękła:) Z kolei koleżanka która brała tabletki i wysmiewała że stosuję gumki właśnie bawi dziecko:D
Odnosnie zsuwania gumek to nie rozumiem jak to możliwe, przecież one sie tak przysysają że potem cięzko je w ogóle ściągnąć, no chyba że faceta ma małego to inna sprawa;)

o tym samym pomyślałam. jak się gumka ściąga to trzeba kupić rozmiar azjatycki.

ja kilka lat temu przez kilka lat używałam durexów i wszystko było ok.
a po jakiś takich z gołą babą na opakowaniu, które pachniały brutalem dostałam uczulenia.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:25:20

Cytat
anne_agathe
czarne unimile, teraz zrobili wersję large, ale mój mówi, że różnicy nie czuje :P durexów nie używamy, sama nie wiem dlaczego, jeśli już albo te skyn albo Contact 003 takie niebieskie. Kiedyś kupiliśmy z ciekawości przedłużające stosunek czy coś i miały takie wypustki to mój narzekał, że nie mógł skończyć :P

też mój narzekał,że nie może skończyć po tych przedłużających stosunek :D
hahahah

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:30:01

Jakieś 13lat temu używaliśmy takich w żółtym kartoniku z gołą babą ze środkiem plemnikobójczym były ok i nigdy nie pękły. Później były durexy ciemno niebieskie a te już pękły 2razy. Obecnie nie stosuję prezerwatyw bo to okropieństwo, jakby lizać cukierka przez papierek.

Prezerwatywy.

17 maj 2013 - 15:32:32

Najtańsze jakie są:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

apteki jelenia góra antykoncepcja