Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:14:53

skyn !!!!!!!!

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:44:39

Niestety, tabletki to nie 100% pewności. Taka opinia jest najbardziej zgubna. Najrozsądniej rzeczywiście używac więcej niż 1 środka antykoncepcji.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:51:43

Wcześniej unimil zwykłe, teraz skyn. Przede wszystkim nie śmierdzą jak zwykłe gumki, nie uczulają, są ogólnie takie bardziej naturalne..Minus jest taki, że nie mogę znaleźć nigdzie dużego opakowania (12szt), a kupować wiecznie po 3 wychodzi troszkę drogo.

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 01:52:26

tak, durexy się sciagaja i pozostaja w srodku "pipki" ;-D

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 02:08:27

Cytat
alochaaaaa
tak, durexy się sciagaja i pozostaja w srodku "pipki" ;-D

Może są za duże? Nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło.

zweryfikowana
Moderator szaf

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 02:14:51

szczerze? uzyłam raz prezerwatywy z partnerem..pękła i były same nieprzyjemnosci z tego powodu i stres:/ nie wspomne o tym ze seks równiez nie był udany od początku..nie wiem jakiej była firmy.. preferuje tabletki anty tylko i wyłącznie bo plastrom nie ufam nie wiem czemu

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 05:05:19

czarne unimile, teraz zrobili wersję large, ale mój mówi, że różnicy nie czuje :P durexów nie używamy, sama nie wiem dlaczego, jeśli już albo te skyn albo Contact 003 takie niebieskie. Kiedyś kupiliśmy z ciekawości przedłużające stosunek czy coś i miały takie wypustki to mój narzekał, że nie mógł skończyć :P

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 07:05:15

Cytat
ursusc360
Cytat
alochaaaaa
durex są lipne, bo pękają albo uciekaja od czlonka do pipki:D najlepsze sa takie czarno zolte co reklamuja skyn oryginal :)

Co to znaczy "uciekają od członka do pipki"? :D

Haha po prostu po stosunku chcesz zdjąć gumkę z członka a jej nie ma, zostaje w, Tobie;p raz,mi się tak zdażyło jak miałam przerwę w braniu tabletek;p na szczęście dzidziusia nie mamy;)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 07:23:36

Cytat
xKundleshow
Cytat
ChocolatePenguin
Niestey ale panicznie się boję ciąży ;) a prócz prezerwatyw stosuje jeszcze tabletki anty...

dafuq to po co bierzesz tabletki :D? jak bierzesz prawidlowo to jestes 100% zabezpieczona... Zawsze mozesz zrezygnowac z konczenia w tobie... ale dla mnie to troche nie zrozumiale jak ktos bierze tabsy i jeszcze gumka.

i moja opinia, unimil masakra! Durexy tylko owocowe, nienawidze smrodu gumek... ale najlepiej oczywiscie bez.

Nigdy nie ma 100% pewności...

Co do gumek to długo używaliśmy Durexów, używamy ich nadal (moje ulubione to real feel, ostatnio ich nie widziałam), ale używamy też Skyn'ów i też są cudo, bez lepiej, no ale cóż... :D

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 07:40:52

prezerwatywa to dobre zabezpieczenie przed chorobami wenerycznymi ale jak pęknie to ani przed chorobami ani przed ciążą , ja polecam pigułki antykoncepcyjne luk krążek dopochwowy zwłaszcza z tego powodu że te różne środki plemnikobójcze , czy nawilżające uczulają , w biedronce są prezerwatywy Unimil o ile sie nie mylę

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 07:44:50

Kiedyś używaliśmy Durexów "extra safe" a od roku nie zabezpieczaliśmy się wcale :p no i w końcu po 10 miesiącach doczekałam się dwóch kresek na teście:) rzecz jasna planowane :P

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 07:49:51

Cytat
insomnja
E Durex dobre są, jakoś mam zaufanie do tej firmy:D

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:11:03

ja używałam kiedyś durexa, na szczęście tylko kilka razy, raz że oboje mamy uczulenie a dwa zawsze pękały. Poza tym to żadna przyjemność, dlatego mam evrę :)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:25:17

Jak robiłam przerwę od tabletek to spróbowaliśmy Rosetex i uważam, że są rewelacyjne ;)

Prezerwatywy.

12 mar 2013 - 08:36:52

Cytat
ursusc360
Cytat
alochaaaaa
durex są lipne, bo pękają albo uciekaja od czlonka do pipki:D najlepsze sa takie czarno zolte co reklamuja skyn oryginal :)

Co to znaczy "uciekają od członka do pipki"? :D

Może za mały członek i prezerwatywa się ześlizguje ;0

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

apteki jelenia góra antykoncepcja